آشنایی با اگزاست فن بیصدا، از کاربرد تا ساختار

آشنایی با اگزاست فن بیصدا، از کاربرد تا ساختار

آشنایی با اگزاست فن بیصدا در شیراز، از کاربرد تا ساختار

از جمله رایجترین موارد در استفاده از اگزاست فن کولاک فن شیراز، خنک سازی دستگاه‌های الکترونیکی، خصوصاً سرورها می‌باشد.  از آنجا که این تجهیزات غالباً در مکان های اداری نصب می‌شوند و سر و صدای زیادی اگزاست فن می‌تواند آرامش فضای کار را بر هم بزند، اگزاست فن بیصدا به خوبی می‌تواند از عهده‌ی خنک سازی دستگاه‌ها و تجهیزات انواع سیستم‌های الکترونیکی، سرورها و … برآید شرکت کولاک فن در شیراز معتبرترین تولید کننده انواع فن سانتریفیوژ در شیراز تحت پوشش مجوز گواهینامه استاندارد اروپا و گواهینامه وزارت مسکن و شهرسازی و نشان استاندارد ملی ایران آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اگزاست فن بیصدا با ما همراه شوید.

اگزاست-فن-بیصدا-در-شیراز

اگزاست فن‌ها از جمله فن های پرکاربرد هستند که با انجام عمل مکش در فضاهای تحت کنترل خود عمل تهویه و یا خنک سازی محیط را انجام می‌دهند. اگزاست فن شیراز درست عکس عملکرد دیگر روش‌های رایج در ساخت انواع فن‌ها که معمولا همراه با دمیدن هوا اقدام به انجام عملیات تهویه و یا خنک سازی دارند، فعالیت خود را همراه با هوای موجود و تخلیه‌ی آن از طریق دهانه های خروجی خود انجام می‌دهد. از این رو از اگزاست فن شیراز می‌توان به جهت تخلیه ی سریع هوای موجود در یک فضا استفاده کرد. این موضوع باعث شده تا کاربرد انواع اگزاست فن ها در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های خانگی تا صنعتی رواج داشته باشد؛ اما یکی از نکات قابل تأمل در انواع اگزاست فن ها، مسئله‌ی تولید صدای بالای آن ها می‌باشد. اگزاست فن بی صدا شیراز شاید برای برخی از فعالیت های صنعتی و فروشگاهی و حتی خانگی چندان موضوع جدی در نظر نیاید؛ اما کاربرد اگزاست فن شیراز در برخی از مصارف خاص تا مکان‌های خاص باعث شده تا موضوع نصب اگزاست فن بی صدا شیراز در اولویت بررسی صاحبان فضای های مذکور قرار گیرد.موارد عادی در استفاده از اگزاست فن بی صدا

از جمله رایج ترین موارد در استفاده از اگزاست فن شیراز، خنک سازی دستگاه‌های الکترونیکی، خصوصاً سرور ها می باشد. از آنجا که این تجهیزات غالباً در مکان های اداری نصب می شوند و سر و صدای زیاد یک اگزاست فن می تواند آرامش فضای کار را بر هم بزند،اگزاست فن بی صدا به خوبی می تواند از عهده ی خنک سازی دستگاه ها تا تجهیزات انواع سیستم های الکترونیکی، سرورها و… را تأمین نماید.

نصب-اگزاست-فن-بیصدا-در-شیراز

انواع اگزاست فن بی صدا شیراز

در تقسیم‌بندی اگزاست فن بی صدا شیراز می توان به دو گروه کلی در طراحی این نوع از فن ها اشاره داشت.

  • اگزاست فن های غیر مستقیم یا تسمه ای: در این نوع از اگزاست فن بی صدا، ارتباط مستقیم میان موتور و پروانه وجود ندارد؛ بلکه این ارتباط از طریق یک تسمه، فولی یا یاتاقان در اتصال برقرار می‌شود. در این حالت در اگزاست فن، قابلیت تنظیم دور موتور را داریم. قابلیتی که می تواند به خوبی یک اگزاست فن بی صدا را در خروجی خود داشته باشد. این کاهش صدا همراه با پایین آمدن دور موتور صورت خواهد گرفت. استفاده از فولی‌ها با قطرهای متفاوت می تواند ما را در رسیدن به سرعت های بالای پروانه همزمان با دور پایین موتور رهنمون سازد.
  • اگزاست فن بی صدا همراه با ساختار باکس فن ها: این نوع از اگزاست فن به مانند نوع تسمه‌ای عملکردی مشابه همراه با اتصال تسمه‌ای موتور پروانه را در خود دارد؛ با این تفاوت که پروانه ها در این مدل به شکل دبل بکوارد ساخته می‌شوند. در این حالت همراه با ساخت باکس هایی که درون آنها از عایق‌های صدا کار گذاشته شده است، پروانه های دبل نصب می شود. باکس فن های تمام سایلنت به جهت به کارگیری از عایق‌های صدا و دیواره های دوجداره با عنوان اگزاست فن های بی صدا و یا تمام سایلنت شناخته می شوند.

اگزاست فن های تمام سایلنت شیراز

شرکت های گوناگونی در سطح کشور در زمینه ی طراحی تا تولید انواع اگزاست فن بی صدا شیراز فعالیت می‌کنند. از این بین شرکت کولاک فن با توجه به مهارت های تخصصی طراحی تا مشاوره در نصب و راه اندازی کلیه ی سیستم های تهویه مطبوع آمادگی انجام هرگونه سفارش در زمینه ی طراحی تا تولید انواع اگزاست فن بی صدا را دارا می باشد. محدوده ی فعالیت شرکت کولاک فن بسیار گسترده و در ابعاد کشوری بوده تا جائیکه این شرکت توانایی فعالیت مستمر و حرفه ای در سطح بسیاری از شهر های ایران از جمله تهران، اصفهان، مشهد و… را خواهد داشت.بیننده عزیز شما می توانید برای مشاهده نمونه محصولات کولاک فن شیراز به کانال ما در آپارات مراجعه نمایید.برای ارتباط با مشاوران شرکت کولاک فن از طریق شماره های مندرج در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.