آشنایی با هواکش‌های صنعتی و کاربرد آن‌ها

انواع-هواکش-صنعتی-در-شیراز

آشنایی با هواکش‌های صنعتی شیراز و کاربرد آن‌ها

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز  می‌باشد. هواکش صنعتی  شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود.

هواکش صنعتی شیراز

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز می‌باشد. هواکش صنعتی شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می‌باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود. در واقع شما باید بدانید که از این هواکش‌ها برای خنک کاری، تخلیه، انتقال و تهویه استفاده بسیاری می شود و بیشترین محیط هایی که از هواکش صنعتی شیراز استفاده می‌کنند محیط هایی می باشد که صنعتی هستند. این هواکش ها به انواع مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارد. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر اندازه :

همانطوری که بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز مانند بسیاری از تجهیزاتی دیگری که شما در صنعت از آنها استفاده می کنید دارای انواع مختلفی از نظر اندازه می باشد و از جمله مهمترین آن عبارت است از :

 

انواع-فن-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش بزرگ صنعتی

1. هواکش بزرگ :

استفاده از این نوع هواکش صنعتی شیراز بیشتر برای برخی از موارد سنگین به کار می‌رود و زمانی که هوا و ذرات معلق در حجم زیادی در محیط صنعتی وجود داشته باشند باید از این هواکش استفاده شود. بسیاری از مراکزهای بزرگی تجاری، صنعتی و … که مساحت زیادی دارند این نوع هواکش را انتخاب می کنند. البته باید بدانید که به جز ظرفیت هوادهی که در این هواکش وجود دارد ویژگی های دیگری هم قرار گرفته است و شما باید به این ویژگی ها هم در خرید هواکش صنعتی شیراز خود دقت بسیار زیادی داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که در خرید این هواکش باید به آن دقت داشته باشید گواهینامه استاندارد آن است که این گواهینامه هم خارجی و هم ایرانی باید باشد. اینکه این هواکش برقی باشد مزیت مهم آن به شمار می رود و به همین دلیل شما باید به برقی بودن آن دقت بسیاری داشته باشید. 

2. هواکش کوچک :

همانطوری که از نام این هواکش صنعتی مشخص است، باید بدانید که از آن بیشتر در محیط هایی که کارکرد آنها کم است استفاده می‌شود، به همین دلیل قیمت آنها هم بسیار پایین تر است. نصب کردن و حمل این هواکش بسیار آسان می باشد. از آنجایی که تنوع بسیاری در آن وجود دارد شما در بسیاری از مکان ها می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. در بیشتر مدل هایی که این نوع هواکش صنعتی دارد باید بسته به اینکه نوع کارکرد آن چه می باشد. برخی از ویژگی های مهم آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های آن کم صدا بودن می باشد، دیگری باز و بسته شدن دستگاه که بتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید و فیلتر آن را تعویض نمایید. همچنین باید به مقاومت این هواکش ها در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی هم توجه بسیار زیادی داشته باشید.

تولید-هواکش-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش صنعتی

نکاتی در خرید هواکش صنعتی شیراز

اگر شما قصد دارید هواکش صنعتی شیراز را خریداری نمایید باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشید تا بر اساس آن نکات مشخص شده بهترین هواکش را خریداری نمایید. فردی که در زمینه شناخت هواکش های صنعتی اطلاعات زیادی دارد به شما می‌تواند کمک کند که شما بهترین نوع آن را خریداری کنید. به همین دلیل بهتر است با افرادی که تخصص دارند مشورت نمایید. شرکت کولاک فن به شما مشاوره رایگان خواهد داد. شما برای اینکه این هواکش ها را خریداری نمایید باید در ابتدا محیط مورد نظر خود را به متخصص اعلام نمایید و سپس نیازهایی که از یک هواکش می خواهید را بیان کنید تا یکی از بهترین آنها را که برای شما و محیط مورد نظرتان مناسب تر است را انتخاب و خریداری نمایید.

مزایای استفاده از هواکش صنعتی شیراز

بدون شک بسیاری از شما به خوبی می‌دانید در محیط‌هایی که ماشین آلات و آلودگی صنعتی وجود دارد. باید از هواکش صنعتی شیراز استفاده شود، چرا که این هواکش ها به خوبی می توانند محیط را تمیز کنند. البته که در محیط های خانگی هم به این هواکش ها بسیار نیاز دارید ولی وجود این هواکش ها در محیط های صنعتی ضروری‌تر می‌باشد. برخی از مهمترین مزیت هایی که یک هواکش صنعتی شیراز دارد و شما می‌توانید با دانش و اطلاعات در مورد این مزایا آن را تهیه کنید عبارت می باشد از :

 1. آلودگی هایی که در محیط وجود دارد تا حد بسیار زیادی از بین می رود و یا کاهش پیدا می کند، چرا که این هواکش های صنعتی به خوبی می توانند هوای آلوده را جذب کنند و به بیرون از محیط بفرستند.
 2. احتمال وقوع آتش سوزی در محیط های صنعتی به دلیل وجود ماشین آلات بسیار زیاد و شدت گرما، تا حد زیادی امکان دارد رخ دهد. ولی با استفاده از هواکش صنعتی شیراز در این محیط ها شما می‌توانید از بروز آتش سوزی و یا انفجار جلوگیری کنید 
 3. یکی از مهمترین مزیت هایی که در این هواکش های صنعتی وجود دارد این است که هوای بیرونی را که یک هوای تازه و سالم می باشد به درون محیط وارد می سازد و این امر موجب می گردد که شما در محیط مورد نظر خود همیشه هوای تازه داشته باشید.
 4. رطوبت و سطح دما از جمله مهمترین ویژگی هایی می باشد که یک محیط صنعتی و یا هر محیط دیگری باید داشته باشد.  شما با استفاده از انواع هواکش صنعتی می توانید رطوبت و سطح دما را تا حد بسیار زیادی حفظ کنید و آن را در میزان و اندازه ای که دلخواه تان می باشد در ساختمان نگه دارید. 

 

خرید-هواکش-صنعتی-در-شیراز
هواکش حلزونی

عوامل موثر در انتخاب بهترین هواکش صنعتی شیراز

بدون شک شما پیش از اینکه هر تجهیزاتی را خریداری نمایید. باید اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، بر همین اساس هنگام خریداری هواکش صنعتی شیراز هم باید بدانید عوامل بسیار مهمی وجود دارد که شما باید به آن هم دقت داشته باشید و این عوامل عبارت می باشد از :

 1. ابعاد هواکش مورد نیاز شما یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. همانطوری که در ابتدا بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز در دو نوع بزرگ و کوچک وجود دارد و شما باید یکی از آنها را که بیشتر برای محیط مورد نظرتان مناسب است را تهیه کنید. به همین دلیل زمان خرید هواکش به ابعاد آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.
 2. کاربرد مورد نیاز شما که از هواکش های صنعتی می‌خواهید داشته باشید هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به این مورد دقت بسیار زیادی داشته باشید. اینکه شما از هواکش های چه میزان ظرفیت و انرژی می خواهید دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید به این امر توجه بسیاری کنید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید.
 3. توان الکتریکی در هواکش صنعتی شیراز هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.  چرا که اگر شما می‌خواهید هواکش های بزرگی را تهیه کنید باید توان الکتریکی آنها هم برای فضا و مساحت زیاد بالا باشد. در غیر این صورت و اگر شما بخواهید آنها را برای محیط های کوچک در نظر بگیرید باید بدانید که نیازی حتما توان الکتریکی آنها بسیار بالا باشد. 
 4. مقدار جریان هوایی که برای محیط مورد نظر شما نیاز است هم یکی از موارد و عوامل بسیار مهمی به شمار می رود که باید در انتخاب و خرید هواکش های صنعتی به آن توجه زیادی داشته باشید. برخی از هواکش هایی که اندازه کوچک دارند جریان های کمی را وارد می سازند، به همین دلیل از آن بیشتر برای محیط های استفاده می کنند که اندازه و مساحت کمی دارند.
 5. جریان هوا به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد که بازده و فشار از جمله مهمترین این پارامترها به شمار می رود. بر همین اساس عامل دیگری که در انتخاب هواکش صنعتی شیراز نقش دارد و شما باید به آن هم توجه بسیار زیادی داشته باشید بازده و فشار آن می باشد. 

 

انواع-کانال-اسپیرال-در-شیراز
هواکش و کانال اسپیرال

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر عملکرد و قدرت

هواکش صنعتی از نظر عملکرد و قدرتی که از خود نشان می دهد دارای انواع مختلفی می باشد و به همین دلیل شما باید با انواع آن آشنایی داشته باشید که مهمترین آنها عبارت است از

1. هواکش های فشار بالا

از هواکش صنعتی که فشار بالا می باشد، به طور معمول در مکان هایی استفاده می شود که کاربرد روزانه دارد و همچنین باید بدانید آن مکان بدون شک باید صنعتی باشد. در ساخت این نوع از هواکش ها از پره هایی استفاده نموده اند به جلو خم شده است و پره های دیگری هم به عقب ایستاده است. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌هایی که در این نوع هواکش ها وجود دارد و بسیار مهم است، تولید فشار بالای آن می باشد، اما باید بدانید حجمی را که جابجا می کند تا حدودی کم است. صدای این نوع از هواکش صنعتی زمانی که کار می کند بسیار کم است و به همین دلیل بازده زیادی هم دارد و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. فشاری که در سیستم هواکش وجود دارد به وسیله ای نوع از هواکش‌های صنعتی به خوبی تامین می شود و به همین دلیل است که به آن فشار بالا می گویند. 

 

2. هواکش های جریان محوری

یکی دیگر از انواع هواکش صنعتی شیراز که در صنعت از آن استفاده زیادی می‌شود هواکش های جریان محوری است. که جریان هوا در درون این هواکش به صورت موازی حرکت می کند. به همین دلیل تغییری در حرکت کردن جریان هوا به وجود نمی آید. فن هایی را که در این نوع از هواکش های صنعتی به کار می رود به طور معمول به عنوان فن های پروانه ای نیز می شناسند.  ابعاد این نوع از هواکش صنعتی را هم بر اساس مکان و محیطی که شما می خواهید از آن استفاده کنید تغییر می دهند، به همین دلیل تیغه های آن هم تغییر پیدا می کند که آنها هم شکل های متنوعی دارند.

 توان ورودی که باید وارد این هواکش‌ها شود تا حدودی این است و به همین دلیل از آن به عنوان یکی از فن های کارآمد نام می برند. در فشارهای استاتیک بالا هم از آن استفاده بسیار زیادی می‌شود. استفاده کردن از این نوع هواکش های صنعتی بیشتر در فرآیندهای صنعتی می باشد که باید حجم جریان هوا در آن بسیار بالا باشد. برخی از افرادی که می خواهند از این هواکش صنعتی شیراز در فشارهای بالا که استاتیک می‌باشد استفاده کنند، می توانند سفارش خود را ثبت نمایند تا سیستم نصب و تولید هواکش آنها بر اساس فشار بالا تنظیم شود. بر اساس جریان ورودی که در این هواکش وجود دارد فن های آن را سازندگان به صورت چند مرحله ای و یا تک مرحله ای طراحی می کنند که از این طریق شدت و سرعت جریان هوا به درستی مشخص می شود. 

3. هواکش سانتریفیوژ

سرعت جریان پیدا کردن ورودی هوا در این نوع هواکش صنعتی شیراز به وسیله پروانه ای که در آن نصب کرده اند بسیار بالا و زیاد می‌باشد. زمانی که جریان هوا در این هواکش ها شروع به کار می کند به صورت محوری به درون پروانه‌هایی که در هواکش وجود دارد وارد می‌گردد، اما در ادامه مسیر خود 90 درجه جهت خود را تغییر می دهد و از فن به صورت شعاعی خارج می‌گردد. ایجاد کرد فشار بالا در این هواکش صنعتی شیراز نقش بسیار زیادی دارد و تیغه‌هایی هم که در این هواکش وجود دارد طبقه بندی می‌شوند.

 از آنجایی که این هواکش‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید بدانید که در انواع متعددی تولید می شوند و قابلیت های بسیار زیادی نیز دارند. در سیستم‌هایی که مقاومت استاتیک آنها بسیار بالا می‌باشد از این نوع هواکش صنعتی شیراز استفاده بیش از حدی می گردد. به همین دلیل بیشتر افرادی که فرآیند ساخت مواد شیمیایی، تولید سیمان و … دارند باید از این نوع هواکش های صنعتی استفاده کنند. در بیشتر محل هایی که شما نیاز دارید جریان هوا با سرعت بسیار بیشتری در درون هواکش وجود داشته باشد بدون شک باید از این هواکش استفاده کنید. اگر کیفیت کار نهایی برایتان اهمیت دارد؟اگر نیازمند مشاوره رایگان در زمینه خرید محصول با کیفیت هستید؟اگر به دنبال کالای اصل و با قیمت مقرون بصرفه می باشد؟ما هلدینگ کولاک فن شیراز را به شما معرفی می کنیم. شرکت کولاک فن شیراز با بیش از 20 سال سابقه مفتخر است که در زمینه مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و نصب انواع فن های صنعتی شیراز، هواکش صنعتی مکنده و دمنده و اگزاست فن سانتریفیوژ با بهره مندی از بهترین مواد اولیه و بکارگیری نیروهای متخصص و زبده آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در شیراز و اقصی نقاط کشور می باشد. برای کسب دقیق قیمت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. در ادامه می توانید نمونه های پروژه های ارسالی را از طریق کانال آپارات دنبال کنید.

 

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

آشنایی با هواکش‌های صنعتی و کاربرد آن‌ها

انواع-هواکش-صنعتی-در-شیراز

آشنایی با هواکش‌های صنعتی شیراز و کاربرد آن‌ها

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز  می‌باشد. هواکش صنعتی  شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود.

هواکش صنعتی شیراز

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز می‌باشد. هواکش صنعتی شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می‌باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود. در واقع شما باید بدانید که از این هواکش‌ها برای خنک کاری، تخلیه، انتقال و تهویه استفاده بسیاری می شود و بیشترین محیط هایی که از هواکش صنعتی شیراز استفاده می‌کنند محیط هایی می باشد که صنعتی هستند. این هواکش ها به انواع مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارد. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر اندازه :

همانطوری که بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز مانند بسیاری از تجهیزاتی دیگری که شما در صنعت از آنها استفاده می کنید دارای انواع مختلفی از نظر اندازه می باشد و از جمله مهمترین آن عبارت است از :

 

انواع-فن-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش بزرگ صنعتی

1. هواکش بزرگ :

استفاده از این نوع هواکش صنعتی شیراز بیشتر برای برخی از موارد سنگین به کار می‌رود و زمانی که هوا و ذرات معلق در حجم زیادی در محیط صنعتی وجود داشته باشند باید از این هواکش استفاده شود. بسیاری از مراکزهای بزرگی تجاری، صنعتی و … که مساحت زیادی دارند این نوع هواکش را انتخاب می کنند. البته باید بدانید که به جز ظرفیت هوادهی که در این هواکش وجود دارد ویژگی های دیگری هم قرار گرفته است و شما باید به این ویژگی ها هم در خرید هواکش صنعتی شیراز خود دقت بسیار زیادی داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که در خرید این هواکش باید به آن دقت داشته باشید گواهینامه استاندارد آن است که این گواهینامه هم خارجی و هم ایرانی باید باشد. اینکه این هواکش برقی باشد مزیت مهم آن به شمار می رود و به همین دلیل شما باید به برقی بودن آن دقت بسیاری داشته باشید. 

2. هواکش کوچک :

همانطوری که از نام این هواکش صنعتی مشخص است، باید بدانید که از آن بیشتر در محیط هایی که کارکرد آنها کم است استفاده می‌شود، به همین دلیل قیمت آنها هم بسیار پایین تر است. نصب کردن و حمل این هواکش بسیار آسان می باشد. از آنجایی که تنوع بسیاری در آن وجود دارد شما در بسیاری از مکان ها می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. در بیشتر مدل هایی که این نوع هواکش صنعتی دارد باید بسته به اینکه نوع کارکرد آن چه می باشد. برخی از ویژگی های مهم آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های آن کم صدا بودن می باشد، دیگری باز و بسته شدن دستگاه که بتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید و فیلتر آن را تعویض نمایید. همچنین باید به مقاومت این هواکش ها در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی هم توجه بسیار زیادی داشته باشید.

تولید-هواکش-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش صنعتی

نکاتی در خرید هواکش صنعتی شیراز

اگر شما قصد دارید هواکش صنعتی شیراز را خریداری نمایید باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشید تا بر اساس آن نکات مشخص شده بهترین هواکش را خریداری نمایید. فردی که در زمینه شناخت هواکش های صنعتی اطلاعات زیادی دارد به شما می‌تواند کمک کند که شما بهترین نوع آن را خریداری کنید. به همین دلیل بهتر است با افرادی که تخصص دارند مشورت نمایید. شرکت کولاک فن به شما مشاوره رایگان خواهد داد. شما برای اینکه این هواکش ها را خریداری نمایید باید در ابتدا محیط مورد نظر خود را به متخصص اعلام نمایید و سپس نیازهایی که از یک هواکش می خواهید را بیان کنید تا یکی از بهترین آنها را که برای شما و محیط مورد نظرتان مناسب تر است را انتخاب و خریداری نمایید.

مزایای استفاده از هواکش صنعتی شیراز

بدون شک بسیاری از شما به خوبی می‌دانید در محیط‌هایی که ماشین آلات و آلودگی صنعتی وجود دارد. باید از هواکش صنعتی شیراز استفاده شود، چرا که این هواکش ها به خوبی می توانند محیط را تمیز کنند. البته که در محیط های خانگی هم به این هواکش ها بسیار نیاز دارید ولی وجود این هواکش ها در محیط های صنعتی ضروری‌تر می‌باشد. برخی از مهمترین مزیت هایی که یک هواکش صنعتی شیراز دارد و شما می‌توانید با دانش و اطلاعات در مورد این مزایا آن را تهیه کنید عبارت می باشد از :

 1. آلودگی هایی که در محیط وجود دارد تا حد بسیار زیادی از بین می رود و یا کاهش پیدا می کند، چرا که این هواکش های صنعتی به خوبی می توانند هوای آلوده را جذب کنند و به بیرون از محیط بفرستند.
 2. احتمال وقوع آتش سوزی در محیط های صنعتی به دلیل وجود ماشین آلات بسیار زیاد و شدت گرما، تا حد زیادی امکان دارد رخ دهد. ولی با استفاده از هواکش صنعتی شیراز در این محیط ها شما می‌توانید از بروز آتش سوزی و یا انفجار جلوگیری کنید 
 3. یکی از مهمترین مزیت هایی که در این هواکش های صنعتی وجود دارد این است که هوای بیرونی را که یک هوای تازه و سالم می باشد به درون محیط وارد می سازد و این امر موجب می گردد که شما در محیط مورد نظر خود همیشه هوای تازه داشته باشید.
 4. رطوبت و سطح دما از جمله مهمترین ویژگی هایی می باشد که یک محیط صنعتی و یا هر محیط دیگری باید داشته باشد.  شما با استفاده از انواع هواکش صنعتی می توانید رطوبت و سطح دما را تا حد بسیار زیادی حفظ کنید و آن را در میزان و اندازه ای که دلخواه تان می باشد در ساختمان نگه دارید. 

 

خرید-هواکش-صنعتی-در-شیراز
هواکش حلزونی

عوامل موثر در انتخاب بهترین هواکش صنعتی شیراز

بدون شک شما پیش از اینکه هر تجهیزاتی را خریداری نمایید. باید اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، بر همین اساس هنگام خریداری هواکش صنعتی شیراز هم باید بدانید عوامل بسیار مهمی وجود دارد که شما باید به آن هم دقت داشته باشید و این عوامل عبارت می باشد از :

 1. ابعاد هواکش مورد نیاز شما یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. همانطوری که در ابتدا بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز در دو نوع بزرگ و کوچک وجود دارد و شما باید یکی از آنها را که بیشتر برای محیط مورد نظرتان مناسب است را تهیه کنید. به همین دلیل زمان خرید هواکش به ابعاد آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.
 2. کاربرد مورد نیاز شما که از هواکش های صنعتی می‌خواهید داشته باشید هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به این مورد دقت بسیار زیادی داشته باشید. اینکه شما از هواکش های چه میزان ظرفیت و انرژی می خواهید دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید به این امر توجه بسیاری کنید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید.
 3. توان الکتریکی در هواکش صنعتی شیراز هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.  چرا که اگر شما می‌خواهید هواکش های بزرگی را تهیه کنید باید توان الکتریکی آنها هم برای فضا و مساحت زیاد بالا باشد. در غیر این صورت و اگر شما بخواهید آنها را برای محیط های کوچک در نظر بگیرید باید بدانید که نیازی حتما توان الکتریکی آنها بسیار بالا باشد. 
 4. مقدار جریان هوایی که برای محیط مورد نظر شما نیاز است هم یکی از موارد و عوامل بسیار مهمی به شمار می رود که باید در انتخاب و خرید هواکش های صنعتی به آن توجه زیادی داشته باشید. برخی از هواکش هایی که اندازه کوچک دارند جریان های کمی را وارد می سازند، به همین دلیل از آن بیشتر برای محیط های استفاده می کنند که اندازه و مساحت کمی دارند.
 5. جریان هوا به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد که بازده و فشار از جمله مهمترین این پارامترها به شمار می رود. بر همین اساس عامل دیگری که در انتخاب هواکش صنعتی شیراز نقش دارد و شما باید به آن هم توجه بسیار زیادی داشته باشید بازده و فشار آن می باشد. 

 

انواع-کانال-اسپیرال-در-شیراز
هواکش و کانال اسپیرال

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر عملکرد و قدرت

هواکش صنعتی از نظر عملکرد و قدرتی که از خود نشان می دهد دارای انواع مختلفی می باشد و به همین دلیل شما باید با انواع آن آشنایی داشته باشید که مهمترین آنها عبارت است از

1. هواکش های فشار بالا

از هواکش صنعتی که فشار بالا می باشد، به طور معمول در مکان هایی استفاده می شود که کاربرد روزانه دارد و همچنین باید بدانید آن مکان بدون شک باید صنعتی باشد. در ساخت این نوع از هواکش ها از پره هایی استفاده نموده اند به جلو خم شده است و پره های دیگری هم به عقب ایستاده است. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌هایی که در این نوع هواکش ها وجود دارد و بسیار مهم است، تولید فشار بالای آن می باشد، اما باید بدانید حجمی را که جابجا می کند تا حدودی کم است. صدای این نوع از هواکش صنعتی زمانی که کار می کند بسیار کم است و به همین دلیل بازده زیادی هم دارد و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. فشاری که در سیستم هواکش وجود دارد به وسیله ای نوع از هواکش‌های صنعتی به خوبی تامین می شود و به همین دلیل است که به آن فشار بالا می گویند. 

 

2. هواکش های جریان محوری

یکی دیگر از انواع هواکش صنعتی شیراز که در صنعت از آن استفاده زیادی می‌شود هواکش های جریان محوری است. که جریان هوا در درون این هواکش به صورت موازی حرکت می کند. به همین دلیل تغییری در حرکت کردن جریان هوا به وجود نمی آید. فن هایی را که در این نوع از هواکش های صنعتی به کار می رود به طور معمول به عنوان فن های پروانه ای نیز می شناسند.  ابعاد این نوع از هواکش صنعتی را هم بر اساس مکان و محیطی که شما می خواهید از آن استفاده کنید تغییر می دهند، به همین دلیل تیغه های آن هم تغییر پیدا می کند که آنها هم شکل های متنوعی دارند.

 توان ورودی که باید وارد این هواکش‌ها شود تا حدودی این است و به همین دلیل از آن به عنوان یکی از فن های کارآمد نام می برند. در فشارهای استاتیک بالا هم از آن استفاده بسیار زیادی می‌شود. استفاده کردن از این نوع هواکش های صنعتی بیشتر در فرآیندهای صنعتی می باشد که باید حجم جریان هوا در آن بسیار بالا باشد. برخی از افرادی که می خواهند از این هواکش صنعتی شیراز در فشارهای بالا که استاتیک می‌باشد استفاده کنند، می توانند سفارش خود را ثبت نمایند تا سیستم نصب و تولید هواکش آنها بر اساس فشار بالا تنظیم شود. بر اساس جریان ورودی که در این هواکش وجود دارد فن های آن را سازندگان به صورت چند مرحله ای و یا تک مرحله ای طراحی می کنند که از این طریق شدت و سرعت جریان هوا به درستی مشخص می شود. 

3. هواکش سانتریفیوژ

سرعت جریان پیدا کردن ورودی هوا در این نوع هواکش صنعتی شیراز به وسیله پروانه ای که در آن نصب کرده اند بسیار بالا و زیاد می‌باشد. زمانی که جریان هوا در این هواکش ها شروع به کار می کند به صورت محوری به درون پروانه‌هایی که در هواکش وجود دارد وارد می‌گردد، اما در ادامه مسیر خود 90 درجه جهت خود را تغییر می دهد و از فن به صورت شعاعی خارج می‌گردد. ایجاد کرد فشار بالا در این هواکش صنعتی شیراز نقش بسیار زیادی دارد و تیغه‌هایی هم که در این هواکش وجود دارد طبقه بندی می‌شوند.

 از آنجایی که این هواکش‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید بدانید که در انواع متعددی تولید می شوند و قابلیت های بسیار زیادی نیز دارند. در سیستم‌هایی که مقاومت استاتیک آنها بسیار بالا می‌باشد از این نوع هواکش صنعتی شیراز استفاده بیش از حدی می گردد. به همین دلیل بیشتر افرادی که فرآیند ساخت مواد شیمیایی، تولید سیمان و … دارند باید از این نوع هواکش های صنعتی استفاده کنند. در بیشتر محل هایی که شما نیاز دارید جریان هوا با سرعت بسیار بیشتری در درون هواکش وجود داشته باشد بدون شک باید از این هواکش استفاده کنید. اگر کیفیت کار نهایی برایتان اهمیت دارد؟اگر نیازمند مشاوره رایگان در زمینه خرید محصول با کیفیت هستید؟اگر به دنبال کالای اصل و با قیمت مقرون بصرفه می باشد؟ما هلدینگ کولاک فن شیراز را به شما معرفی می کنیم. شرکت کولاک فن شیراز با بیش از 20 سال سابقه مفتخر است که در زمینه مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و نصب انواع فن های صنعتی شیراز، هواکش صنعتی مکنده و دمنده و اگزاست فن سانتریفیوژ با بهره مندی از بهترین مواد اولیه و بکارگیری نیروهای متخصص و زبده آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در شیراز و اقصی نقاط کشور می باشد. برای کسب دقیق قیمت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. در ادامه می توانید نمونه های پروژه های ارسالی را از طریق کانال آپارات دنبال کنید.

 

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

آشنایی با هواکش‌های صنعتی و کاربرد آن‌ها

انواع-هواکش-صنعتی-در-شیراز

آشنایی با هواکش‌های صنعتی شیراز و کاربرد آن‌ها

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز  می‌باشد. هواکش صنعتی  شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود.

هواکش صنعتی شیراز

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط های صنعتی به کار می‌رود هواکش صنعتی شیراز می‌باشد. هواکش صنعتی شیراز از جمله دستگاه های مکانیکی می‌باشد که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می شود. در واقع شما باید بدانید که از این هواکش‌ها برای خنک کاری، تخلیه، انتقال و تهویه استفاده بسیاری می شود و بیشترین محیط هایی که از هواکش صنعتی شیراز استفاده می‌کنند محیط هایی می باشد که صنعتی هستند. این هواکش ها به انواع مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارد. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر اندازه :

همانطوری که بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز مانند بسیاری از تجهیزاتی دیگری که شما در صنعت از آنها استفاده می کنید دارای انواع مختلفی از نظر اندازه می باشد و از جمله مهمترین آن عبارت است از :

 

انواع-فن-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش بزرگ صنعتی

1. هواکش بزرگ :

استفاده از این نوع هواکش صنعتی شیراز بیشتر برای برخی از موارد سنگین به کار می‌رود و زمانی که هوا و ذرات معلق در حجم زیادی در محیط صنعتی وجود داشته باشند باید از این هواکش استفاده شود. بسیاری از مراکزهای بزرگی تجاری، صنعتی و … که مساحت زیادی دارند این نوع هواکش را انتخاب می کنند. البته باید بدانید که به جز ظرفیت هوادهی که در این هواکش وجود دارد ویژگی های دیگری هم قرار گرفته است و شما باید به این ویژگی ها هم در خرید هواکش صنعتی شیراز خود دقت بسیار زیادی داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که در خرید این هواکش باید به آن دقت داشته باشید گواهینامه استاندارد آن است که این گواهینامه هم خارجی و هم ایرانی باید باشد. اینکه این هواکش برقی باشد مزیت مهم آن به شمار می رود و به همین دلیل شما باید به برقی بودن آن دقت بسیاری داشته باشید. 

2. هواکش کوچک :

همانطوری که از نام این هواکش صنعتی مشخص است، باید بدانید که از آن بیشتر در محیط هایی که کارکرد آنها کم است استفاده می‌شود، به همین دلیل قیمت آنها هم بسیار پایین تر است. نصب کردن و حمل این هواکش بسیار آسان می باشد. از آنجایی که تنوع بسیاری در آن وجود دارد شما در بسیاری از مکان ها می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. در بیشتر مدل هایی که این نوع هواکش صنعتی دارد باید بسته به اینکه نوع کارکرد آن چه می باشد. برخی از ویژگی های مهم آن را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید. یکی از مهمترین ویژگی های آن کم صدا بودن می باشد، دیگری باز و بسته شدن دستگاه که بتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید و فیلتر آن را تعویض نمایید. همچنین باید به مقاومت این هواکش ها در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی هم توجه بسیار زیادی داشته باشید.

تولید-هواکش-سانتریفیوژ-در-شیراز
هواکش صنعتی

نکاتی در خرید هواکش صنعتی شیراز

اگر شما قصد دارید هواکش صنعتی شیراز را خریداری نمایید باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشید تا بر اساس آن نکات مشخص شده بهترین هواکش را خریداری نمایید. فردی که در زمینه شناخت هواکش های صنعتی اطلاعات زیادی دارد به شما می‌تواند کمک کند که شما بهترین نوع آن را خریداری کنید. به همین دلیل بهتر است با افرادی که تخصص دارند مشورت نمایید. شرکت کولاک فن به شما مشاوره رایگان خواهد داد. شما برای اینکه این هواکش ها را خریداری نمایید باید در ابتدا محیط مورد نظر خود را به متخصص اعلام نمایید و سپس نیازهایی که از یک هواکش می خواهید را بیان کنید تا یکی از بهترین آنها را که برای شما و محیط مورد نظرتان مناسب تر است را انتخاب و خریداری نمایید.

مزایای استفاده از هواکش صنعتی شیراز

بدون شک بسیاری از شما به خوبی می‌دانید در محیط‌هایی که ماشین آلات و آلودگی صنعتی وجود دارد. باید از هواکش صنعتی شیراز استفاده شود، چرا که این هواکش ها به خوبی می توانند محیط را تمیز کنند. البته که در محیط های خانگی هم به این هواکش ها بسیار نیاز دارید ولی وجود این هواکش ها در محیط های صنعتی ضروری‌تر می‌باشد. برخی از مهمترین مزیت هایی که یک هواکش صنعتی شیراز دارد و شما می‌توانید با دانش و اطلاعات در مورد این مزایا آن را تهیه کنید عبارت می باشد از :

 1. آلودگی هایی که در محیط وجود دارد تا حد بسیار زیادی از بین می رود و یا کاهش پیدا می کند، چرا که این هواکش های صنعتی به خوبی می توانند هوای آلوده را جذب کنند و به بیرون از محیط بفرستند.
 2. احتمال وقوع آتش سوزی در محیط های صنعتی به دلیل وجود ماشین آلات بسیار زیاد و شدت گرما، تا حد زیادی امکان دارد رخ دهد. ولی با استفاده از هواکش صنعتی شیراز در این محیط ها شما می‌توانید از بروز آتش سوزی و یا انفجار جلوگیری کنید 
 3. یکی از مهمترین مزیت هایی که در این هواکش های صنعتی وجود دارد این است که هوای بیرونی را که یک هوای تازه و سالم می باشد به درون محیط وارد می سازد و این امر موجب می گردد که شما در محیط مورد نظر خود همیشه هوای تازه داشته باشید.
 4. رطوبت و سطح دما از جمله مهمترین ویژگی هایی می باشد که یک محیط صنعتی و یا هر محیط دیگری باید داشته باشد.  شما با استفاده از انواع هواکش صنعتی می توانید رطوبت و سطح دما را تا حد بسیار زیادی حفظ کنید و آن را در میزان و اندازه ای که دلخواه تان می باشد در ساختمان نگه دارید. 

 

خرید-هواکش-صنعتی-در-شیراز
هواکش حلزونی

عوامل موثر در انتخاب بهترین هواکش صنعتی شیراز

بدون شک شما پیش از اینکه هر تجهیزاتی را خریداری نمایید. باید اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، بر همین اساس هنگام خریداری هواکش صنعتی شیراز هم باید بدانید عوامل بسیار مهمی وجود دارد که شما باید به آن هم دقت داشته باشید و این عوامل عبارت می باشد از :

 1. ابعاد هواکش مورد نیاز شما یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید. همانطوری که در ابتدا بیان نمودیم هواکش صنعتی شیراز در دو نوع بزرگ و کوچک وجود دارد و شما باید یکی از آنها را که بیشتر برای محیط مورد نظرتان مناسب است را تهیه کنید. به همین دلیل زمان خرید هواکش به ابعاد آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.
 2. کاربرد مورد نیاز شما که از هواکش های صنعتی می‌خواهید داشته باشید هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به این مورد دقت بسیار زیادی داشته باشید. اینکه شما از هواکش های چه میزان ظرفیت و انرژی می خواهید دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید به این امر توجه بسیاری کنید تا بهترین هواکش را خریداری نمایید.
 3. توان الکتریکی در هواکش صنعتی شیراز هم امر بسیار مهمی می باشد و شما باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.  چرا که اگر شما می‌خواهید هواکش های بزرگی را تهیه کنید باید توان الکتریکی آنها هم برای فضا و مساحت زیاد بالا باشد. در غیر این صورت و اگر شما بخواهید آنها را برای محیط های کوچک در نظر بگیرید باید بدانید که نیازی حتما توان الکتریکی آنها بسیار بالا باشد. 
 4. مقدار جریان هوایی که برای محیط مورد نظر شما نیاز است هم یکی از موارد و عوامل بسیار مهمی به شمار می رود که باید در انتخاب و خرید هواکش های صنعتی به آن توجه زیادی داشته باشید. برخی از هواکش هایی که اندازه کوچک دارند جریان های کمی را وارد می سازند، به همین دلیل از آن بیشتر برای محیط های استفاده می کنند که اندازه و مساحت کمی دارند.
 5. جریان هوا به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد که بازده و فشار از جمله مهمترین این پارامترها به شمار می رود. بر همین اساس عامل دیگری که در انتخاب هواکش صنعتی شیراز نقش دارد و شما باید به آن هم توجه بسیار زیادی داشته باشید بازده و فشار آن می باشد. 

 

انواع-کانال-اسپیرال-در-شیراز
هواکش و کانال اسپیرال

انواع هواکش صنعتی شیراز از نظر عملکرد و قدرت

هواکش صنعتی از نظر عملکرد و قدرتی که از خود نشان می دهد دارای انواع مختلفی می باشد و به همین دلیل شما باید با انواع آن آشنایی داشته باشید که مهمترین آنها عبارت است از

1. هواکش های فشار بالا

از هواکش صنعتی که فشار بالا می باشد، به طور معمول در مکان هایی استفاده می شود که کاربرد روزانه دارد و همچنین باید بدانید آن مکان بدون شک باید صنعتی باشد. در ساخت این نوع از هواکش ها از پره هایی استفاده نموده اند به جلو خم شده است و پره های دیگری هم به عقب ایستاده است. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌هایی که در این نوع هواکش ها وجود دارد و بسیار مهم است، تولید فشار بالای آن می باشد، اما باید بدانید حجمی را که جابجا می کند تا حدودی کم است. صدای این نوع از هواکش صنعتی زمانی که کار می کند بسیار کم است و به همین دلیل بازده زیادی هم دارد و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. فشاری که در سیستم هواکش وجود دارد به وسیله ای نوع از هواکش‌های صنعتی به خوبی تامین می شود و به همین دلیل است که به آن فشار بالا می گویند. 

 

2. هواکش های جریان محوری

یکی دیگر از انواع هواکش صنعتی شیراز که در صنعت از آن استفاده زیادی می‌شود هواکش های جریان محوری است. که جریان هوا در درون این هواکش به صورت موازی حرکت می کند. به همین دلیل تغییری در حرکت کردن جریان هوا به وجود نمی آید. فن هایی را که در این نوع از هواکش های صنعتی به کار می رود به طور معمول به عنوان فن های پروانه ای نیز می شناسند.  ابعاد این نوع از هواکش صنعتی را هم بر اساس مکان و محیطی که شما می خواهید از آن استفاده کنید تغییر می دهند، به همین دلیل تیغه های آن هم تغییر پیدا می کند که آنها هم شکل های متنوعی دارند.

 توان ورودی که باید وارد این هواکش‌ها شود تا حدودی این است و به همین دلیل از آن به عنوان یکی از فن های کارآمد نام می برند. در فشارهای استاتیک بالا هم از آن استفاده بسیار زیادی می‌شود. استفاده کردن از این نوع هواکش های صنعتی بیشتر در فرآیندهای صنعتی می باشد که باید حجم جریان هوا در آن بسیار بالا باشد. برخی از افرادی که می خواهند از این هواکش صنعتی شیراز در فشارهای بالا که استاتیک می‌باشد استفاده کنند، می توانند سفارش خود را ثبت نمایند تا سیستم نصب و تولید هواکش آنها بر اساس فشار بالا تنظیم شود. بر اساس جریان ورودی که در این هواکش وجود دارد فن های آن را سازندگان به صورت چند مرحله ای و یا تک مرحله ای طراحی می کنند که از این طریق شدت و سرعت جریان هوا به درستی مشخص می شود. 

3. هواکش سانتریفیوژ

سرعت جریان پیدا کردن ورودی هوا در این نوع هواکش صنعتی شیراز به وسیله پروانه ای که در آن نصب کرده اند بسیار بالا و زیاد می‌باشد. زمانی که جریان هوا در این هواکش ها شروع به کار می کند به صورت محوری به درون پروانه‌هایی که در هواکش وجود دارد وارد می‌گردد، اما در ادامه مسیر خود 90 درجه جهت خود را تغییر می دهد و از فن به صورت شعاعی خارج می‌گردد. ایجاد کرد فشار بالا در این هواکش صنعتی شیراز نقش بسیار زیادی دارد و تیغه‌هایی هم که در این هواکش وجود دارد طبقه بندی می‌شوند.

 از آنجایی که این هواکش‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید بدانید که در انواع متعددی تولید می شوند و قابلیت های بسیار زیادی نیز دارند. در سیستم‌هایی که مقاومت استاتیک آنها بسیار بالا می‌باشد از این نوع هواکش صنعتی شیراز استفاده بیش از حدی می گردد. به همین دلیل بیشتر افرادی که فرآیند ساخت مواد شیمیایی، تولید سیمان و … دارند باید از این نوع هواکش های صنعتی استفاده کنند. در بیشتر محل هایی که شما نیاز دارید جریان هوا با سرعت بسیار بیشتری در درون هواکش وجود داشته باشد بدون شک باید از این هواکش استفاده کنید. اگر کیفیت کار نهایی برایتان اهمیت دارد؟اگر نیازمند مشاوره رایگان در زمینه خرید محصول با کیفیت هستید؟اگر به دنبال کالای اصل و با قیمت مقرون بصرفه می باشد؟ما هلدینگ کولاک فن شیراز را به شما معرفی می کنیم. شرکت کولاک فن شیراز با بیش از 20 سال سابقه مفتخر است که در زمینه مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و نصب انواع فن های صنعتی شیراز، هواکش صنعتی مکنده و دمنده و اگزاست فن سانتریفیوژ با بهره مندی از بهترین مواد اولیه و بکارگیری نیروهای متخصص و زبده آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در شیراز و اقصی نقاط کشور می باشد. برای کسب دقیق قیمت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. در ادامه می توانید نمونه های پروژه های ارسالی را از طریق کانال آپارات دنبال کنید.