فهرست مطالب

باکس-سایلنت-ماینر-در-شیراز

آشنای با انواع باکس صداگیر ماینر شیراز و مزیت های آن

استفاده کردن از دستگاه باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که مانع صدای بالا و گوش خراش فن و بدنه می‌گردد.  باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایفی که بر عهده دارد این است که دستگاه ماینر را به خوبی کاور می‌کند.

باکس-سایلنت-ماینر-در-شیراز
باکس صداگیر ماینر

باکس صداگیر ماینر شیراز

استفاده کردن از دستگاه باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که مانع صدای بالا و گوش خراش فن و بدنه می گردد.  باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایفی که بر عهده دارد این است که دستگاه ماینر را کاور می کند و از همین طریق از انتشار پیدا کردن صدای بالای دستگاه تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. جنس بدنه این دستگاه از بهترین و عالی ترین متریال‌ها می باشد که از ورود صدا تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. مواد مختلفی برای تولید باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند. برخی از مهمترین این مواد به کار رفته را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاع شما در مورد هر یک از آنها بیشتر شود. 

انواع باکس صداگیر ماینر شیراز

همانطوری که بیان نمودیم باکس صداگیر ماینر شیراز از مواد و متریال های متنوعی تولید می شود که هر یک از آنها ویژگی های مختلفی دارند. برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از

1. باکس ماینر صداگیر از جنس چوب

یکی از معمول ترین و رایج ترین متریال ها و موادی که در باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می گیرد چوب و یا همان ام دی اف می باشد. از آنجایی که مولکول‌های چوب بسیار تراکم دارند به خوبی می‌توانند از سرو صدای زیادی جلوگیری نمایند، بنابراین باید به خوبی بدانید که چرا از چوب برای این باکس صداگیر استفاده می‌شود. یکی از مهمترین مواردی که راندمان این دستگاه را بسیار بالاتر می برد ضخامت ورقه های چوب می باشد که تاثیر بسیاری در عملکرد آن دارد. برای اینکه باکس صداگیر ماینر شیراز با چوب را طراحی کنیم باید ابتدا به نوع دستگاه دقت بسیاری داشته باشیم، چرا که هر یک از انواع دستگاه ها برش های متفاوتی از این چوب ها را می خواهند و بر همین اساس شما باید به این مورد دقت بسیار زیادی داشته باشید. بر این اساس به عرض و طول دستگاه باید دقت بسیار زیادی داشته باشید تا بهترین نوع آن را بتوانید طراحی نمایید. 

باکس-صداگیر-ماینر-در-شیراز
سایلنت باکس

2. باکس ماینر صداگیر از جنس فلز

یکی دیگر از متریال هایی که برای ساخت باکس صداگیر ماینر شیراز از آن استفاده می‌کنند فلز می باشد. در این مدل هم باید به ابعاد دستگاه که می خواهد در درون این باکس قرار بگیرد توجه  بسیاری داشته باشید. استحکام فلز بسیار زیاد است و به همین دلیل در بسیاری از ساختمان هایی که دستگاه ها در اندازه های بزرگ می‌باشند بهتر است از فلز برای پوشش دادن دستگاه های دیگر استفاده شود. درب هایی که برای این نوع از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد لولایی و وزنه ای است. همچنین شما باید به خوبی بدانید برای اینکه ظاهر بیرونی باکس صداگیر ماینر شیراز را زیباتر سازند از انواع رنگ های متنوع روی آن استفاده می کنند تا بدنه شیک تر و زیباتر نشان داده شود. البته که زیبایی آنها برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و به همین دلیل به این مورد می توانید توجه بسیاری داشته باشید. 

مزیت های استفاده از باکس صداگیر ماینر شیراز

همانطوری که شما به خوبی می دانید هر دستگاه و تجهیزاتی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل باید بدانید باکس صداگیر ماینر شیراز هم دارای مزیت های بسیاری است. شما برای اینکه از این وسیله استفاده کنید باید در مورد مزیت های آن اطلاعات بیشتری داشته باشید که برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از

1. کیفیت
تولید-سایلنت-باکس-ماینر-در-شیراز
انواع باکس سایلنت

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که می توانیم برای باکس صداگیر ماینر شیراز بیان کنیم این است که این دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارد. تمامی متریال هایی که در این دستگاه به کار می رود دارای کیفیت بسیار عالی و بی نظیری می‌باشد و به هیچ عنوان فرسوده نمی گردد، به همین دلیل نیازی نیست شما نگران کیفیت این دستگاه باشید. در واقع شما باید به خوبی بدانید تمامی قطعاتی که در این دستگاه قرار می گیرد از بهترین کیفیت های بازار می باشد و هر یک از آنها ضد حریق هم هستند، به همین دلیل ضربه ای به آنها وارد نمی شود و بر همین اساس باید بدانید به آنها هیچ آسیبی وارد نمی گردد و دچار ضربه ای نمی شوند. 

2. ضد حریق

همانطوری که می دانید باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که به عنوان عایق صدا کاربرد بسیاری دارد ولی باید بدانید یکی از ویژگی‌های دیگر این دستگاه ضد حریق بودن آن می باشد و به همین دلیل است که در بسیاری از ساختمان هایی که موقعیت آنها حساسیت زیادی دارد از این دستگاه با خیالی آسوده استفاده می شود. در واقع این دستگاه هم به عنوان عایق صدا به بهترین نحو ممکن کار می کند و هم ضد حریق بودن آن یکی از ویژگی های آن به شمار می رود.

3. قابل استفاده در تمامی ساختمان ها

برخی از افراد شاید بر این باور باشند که باکس صداگیر ماینر شیراز تنها برای ساختمان‌های صنعتی که دستگاه های آن بسیار زیاد است قابل استفاده می باشد و بیشتر در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ولی شما باید بدانید که این دستگاه در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد و شما حتی در آپارتمان ها هم می توانید از این دستگاه استفاده کنید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

4. سهولت در نصب و جابجایی

از دیگر مزیت هایی که می توانیم برای باکس صداگیر ماینر شیراز معرفی کنیم این است که، جابجایی آنها بسیار آسان می باشد، در واقع شما باید بدانید این دستگاه به صورت باکس است و تنها وظیفه ای که دارد این است که از دستگاه های دیگر که از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و صدای زیادی تولید می‌کنند مراقبت می نماید. از آنجایی که نصب آن بسیار آسان می باشد تنها شما می توانید اندازه های آن را به تولید کنندگان ارائه دهید و سپس آنها را خودتان نصب کنید، بنابراین نیازی نیست برای نصب آنها از نیروی متخصص بخواهید که به شما در نصب باکس صداگیر ماینر شیراز کمک کند، چرا که خودتان به تنهایی می توانید این اقدام را انجام دهید.

خرید-باکس-صداگیر-ماینر-در-شیراز
باکس ماینر
5. عدم نفوذ گرد و خاک

 از آنجایی که باکس صداگیر ماینر شیراز هیچ گونه تماسی با محیط ندارد، شما باید به خوبی بدانید که گرد و خاک و یا آلودگی وارد دستگاه شما نمی شود. بدون شک بسیاری از افراد هستند که نگران کیفیت و عملکرد بی نظیر دستگاه خود می باشند، به همین دلیل به طور مدام آن را تمیز می‌کنند، ولی باید بدانید این باکس بسیار بینظیر طراحی می شود و سیستم طراحی آن به نحوی می باشد که هیچ گرد و خاک و آلودگی را وارد دستگاه نمی سازد.

6. سازگاری بالا

باکس صداگیر ماینر شیراز با تمامی خروجی ها و ورودی های سیم سازگاری بالایی دارد و به همین دلیل است که در بسیاری از ساختمان ها و دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، در واقع شما باید به خوبی بدانید همین ویژگی این باکس موجب شده است که طرفداران بیشماری داشته باشید و روز به روز هم افراد بیشتری از آن به عنوان عایق صدا استفاده کنند. البته با توضیحاتی که ارائه دادیم شما باید به خوبی بدانید این دستگاه مزیت های بسیار زیادی دارد و همین مزیت ها موجب شده است استفاده از باکس صداگیر ماینر شیراز کاربرد وسیعی پیدا کند.

7. تنوع در مدل و اندازه

شما باکس صداگیر ماینر شیراز را در هر اندازه و نوعی که بخواهید می توانید سفارش دهید و تنها موردی که در سفارش شما اهمیت بسیاری دارد اندازه های متنوع می‌باشد که شما باید آنها را به درستی وارد سازید. متریال هایی که در ساخت این باکس مورد استفاده قرار می گیرد متنوع می باشد و هر یک از آنها دارای ویژگی های متنوعی است، به همین دلیل شما باید در بین انواع آن یکی از متریال ها را انتخاب کنید تا برای شما از آنها استفاده شود. البته در ابتدا انواع باکس صداگیر ماینر شیراز را معرفی کردیم و شما به خوبی با انواع آن آشنایی های لازم را به دست آوردید و دیگر می توانید به اطلاعات کامل تری یکی از آنها را انتخاب کنید.

نکات ایمنی برای ساخت باکس صداگیر ماینر

بدون شک در زمان ساخت هر وسیله ای که برای صنعت تولید می‌شود باید به برخی از نکات توجه بسیاری گردد تا آن وسیله به بهترین نحو ممکن تولید شود. نکات بسیاری در زمان ساختن باکس صداگیر ماینر وجود دارد که باید به آنها اهمیت بسیاری داده شود و برخی از مهمترین این نکات عبارت می باشد از :

 

– قطر لوله خرطومی که برای باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از قطر خروجی که در فن دستگاه وجود دارد بیشتر باشد. در واقع باید بدانید این نکته بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه زیادی داشته باشید، چرا که در غیر این صورت احتمال سوخته شدن باکس بسیار بیشتر می‌شود و امکان دارد باکس شما بعد از مدتی عملکرد و کارایی خود را به طور کلی از دست بدهد.  

 

– بعد از اینکه باکس صداگیر ماینر شیراز به بهترین نحو نصب نمودید، باید در مورد محکم بودن لوله خرطومی و اگزوز در این دستگاه اطمینان لازم را پیدا کنید. به عبارت دیگر اگر بخواهیم بیان کنیم شما باید در مورد عایق صدا که در این دستگاه قرار دارد اطمینان لازم را به دست آوردید. یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد این است که آنها هر یک به بهترین نحو ممکن و در جای صحیح خود نصب شده باشند، در غیر این صورت امکان آتش سوزی در ساختمان بسیار بالا می رود.

 

 – عایق صوتی که در باکس صداگیر ماینر نصب می شود باید تمامی استانداردهای لازم و ضروری را داشته باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید عایق صدا که استانداردهای لازم را دارد، استحکام زیادی را هم دارا می باشد. برخی از تولید کنندگان از مواد بسیار نامناسبی مانند پارچه های نمدی، پشم شیشه و یا …. استفاده می کنند که هر یک از این مواد بسیار نامناسب می باشند و از جمله مواد غیر استاندارد شناخته شده اند.

 

–  شما باید به خوبی بدانید  زمانی که مواد به کار رفته شده در باکس صداگیر ماینر شیراز از کیفیت بالایی برخوردار باشد و تمامی استانداردهای لازم را دارا باشد، مقاومت بیشتری هم از خود نشان می دهد، به همین دلیل به هیچ عنوان نسبت به این مورد بی اعتنا نباشید. موادی که کیفیت ندارند به زودی تخریب می شوند و همچنین به دستگاه های شما هم آسیب جدی وارد خواهند کرد. زمان خرید این باکس و تحویل سفارش خود باید به افراد یا شرکت هایی نظیر کولاک فن که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مراجعه کنید، چرا که ما از بهترین مواد و متریال ها برای تولید دستگاه شما استفاده می کنیم.

صدا-خفه-کن-ماینر-در-شیراز

نتیجه گیری در مورد باکس صداگیر ماینر

با توضیحاتی که در مورد باکس صداگیر ماینر شیراز بیان نمودیم شما به خوبی متوجه شدید که این دستگاه یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که از صدای بیش از حد دستگاه های دیگر جلوگیری می کند. در واقع برخی از دستگاه ها هستند که صدای زیادی دارند و به همین دلیل آسایش افراد را بهم می زنند. همچنین اگر دستگاهی صدای زیادی داشته باشد به فن و بدنه هم آسیب وارد می سازد، به همین دلیل انتخاب این باکس برای آن دستگاه ها بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید و از آن استفاده کنید.

باکس صداگیر ماینر شیراز در انواع متعددی می‌باشد و برای اینکه ظاهر بیرونی آن را زیباتر کنند رنگ های مختلف روی آن به کار می‌برند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید مزیت های این باکس بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل است که استفاده از آن در بسیاری از ساختمان ها برای دستگاه های متنوع روز به روز بیشتر می شود. در هنگام نصب باکس صداگیر ماینر شیراز شما باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشید تا باکس شما به درستی نصب شود و به خوبی از دستگاه مراقبت کند، به همین دلیل به نکات نصب دقت بسیاری داشته باشید. 

اگر به دنبال برترین تولید و توزیع کننده باکس صداگیر ماینر شیراز هستید.شرکت کولاک فن در شیراز انتخابی ایده آل جهت کسب مشاوره مفید و خرید باکس صداگیر ماینر با قیمتی استثنایی می باشد. ما بیش از 20 سال خدمت ارزشمند به مشتری های عزیزمان شناخته شده ترین مرکز تولید و توزیع تجهیزات صنعتی در جنوب کشور هستیم.برای کسب قیمت به شماره های درج شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فهرست

باکس-سایلنت-ماینر-در-شیراز

آشنای با انواع باکس صداگیر ماینر شیراز و مزیت های آن

استفاده کردن از دستگاه باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که مانع صدای بالا و گوش خراش فن و بدنه می‌گردد.  باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایفی که بر عهده دارد این است که دستگاه ماینر را به خوبی کاور می‌کند.

باکس-سایلنت-ماینر-در-شیراز
باکس صداگیر ماینر

باکس صداگیر ماینر شیراز

استفاده کردن از دستگاه باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که مانع صدای بالا و گوش خراش فن و بدنه می گردد.  باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایفی که بر عهده دارد این است که دستگاه ماینر را کاور می کند و از همین طریق از انتشار پیدا کردن صدای بالای دستگاه تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. جنس بدنه این دستگاه از بهترین و عالی ترین متریال‌ها می باشد که از ورود صدا تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. مواد مختلفی برای تولید باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند. برخی از مهمترین این مواد به کار رفته را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاع شما در مورد هر یک از آنها بیشتر شود. 

انواع باکس صداگیر ماینر شیراز

همانطوری که بیان نمودیم باکس صداگیر ماینر شیراز از مواد و متریال های متنوعی تولید می شود که هر یک از آنها ویژگی های مختلفی دارند. برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از

1. باکس ماینر صداگیر از جنس چوب

یکی از معمول ترین و رایج ترین متریال ها و موادی که در باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می گیرد چوب و یا همان ام دی اف می باشد. از آنجایی که مولکول‌های چوب بسیار تراکم دارند به خوبی می‌توانند از سرو صدای زیادی جلوگیری نمایند، بنابراین باید به خوبی بدانید که چرا از چوب برای این باکس صداگیر استفاده می‌شود. یکی از مهمترین مواردی که راندمان این دستگاه را بسیار بالاتر می برد ضخامت ورقه های چوب می باشد که تاثیر بسیاری در عملکرد آن دارد. برای اینکه باکس صداگیر ماینر شیراز با چوب را طراحی کنیم باید ابتدا به نوع دستگاه دقت بسیاری داشته باشیم، چرا که هر یک از انواع دستگاه ها برش های متفاوتی از این چوب ها را می خواهند و بر همین اساس شما باید به این مورد دقت بسیار زیادی داشته باشید. بر این اساس به عرض و طول دستگاه باید دقت بسیار زیادی داشته باشید تا بهترین نوع آن را بتوانید طراحی نمایید. 

باکس-صداگیر-ماینر-در-شیراز
سایلنت باکس

2. باکس ماینر صداگیر از جنس فلز

یکی دیگر از متریال هایی که برای ساخت باکس صداگیر ماینر شیراز از آن استفاده می‌کنند فلز می باشد. در این مدل هم باید به ابعاد دستگاه که می خواهد در درون این باکس قرار بگیرد توجه  بسیاری داشته باشید. استحکام فلز بسیار زیاد است و به همین دلیل در بسیاری از ساختمان هایی که دستگاه ها در اندازه های بزرگ می‌باشند بهتر است از فلز برای پوشش دادن دستگاه های دیگر استفاده شود. درب هایی که برای این نوع از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد لولایی و وزنه ای است. همچنین شما باید به خوبی بدانید برای اینکه ظاهر بیرونی باکس صداگیر ماینر شیراز را زیباتر سازند از انواع رنگ های متنوع روی آن استفاده می کنند تا بدنه شیک تر و زیباتر نشان داده شود. البته که زیبایی آنها برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و به همین دلیل به این مورد می توانید توجه بسیاری داشته باشید. 

مزیت های استفاده از باکس صداگیر ماینر شیراز

همانطوری که شما به خوبی می دانید هر دستگاه و تجهیزاتی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل باید بدانید باکس صداگیر ماینر شیراز هم دارای مزیت های بسیاری است. شما برای اینکه از این وسیله استفاده کنید باید در مورد مزیت های آن اطلاعات بیشتری داشته باشید که برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از

1. کیفیت
تولید-سایلنت-باکس-ماینر-در-شیراز
انواع باکس سایلنت

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که می توانیم برای باکس صداگیر ماینر شیراز بیان کنیم این است که این دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارد. تمامی متریال هایی که در این دستگاه به کار می رود دارای کیفیت بسیار عالی و بی نظیری می‌باشد و به هیچ عنوان فرسوده نمی گردد، به همین دلیل نیازی نیست شما نگران کیفیت این دستگاه باشید. در واقع شما باید به خوبی بدانید تمامی قطعاتی که در این دستگاه قرار می گیرد از بهترین کیفیت های بازار می باشد و هر یک از آنها ضد حریق هم هستند، به همین دلیل ضربه ای به آنها وارد نمی شود و بر همین اساس باید بدانید به آنها هیچ آسیبی وارد نمی گردد و دچار ضربه ای نمی شوند. 

2. ضد حریق

همانطوری که می دانید باکس صداگیر ماینر شیراز یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که به عنوان عایق صدا کاربرد بسیاری دارد ولی باید بدانید یکی از ویژگی‌های دیگر این دستگاه ضد حریق بودن آن می باشد و به همین دلیل است که در بسیاری از ساختمان هایی که موقعیت آنها حساسیت زیادی دارد از این دستگاه با خیالی آسوده استفاده می شود. در واقع این دستگاه هم به عنوان عایق صدا به بهترین نحو ممکن کار می کند و هم ضد حریق بودن آن یکی از ویژگی های آن به شمار می رود.

3. قابل استفاده در تمامی ساختمان ها

برخی از افراد شاید بر این باور باشند که باکس صداگیر ماینر شیراز تنها برای ساختمان‌های صنعتی که دستگاه های آن بسیار زیاد است قابل استفاده می باشد و بیشتر در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ولی شما باید بدانید که این دستگاه در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد و شما حتی در آپارتمان ها هم می توانید از این دستگاه استفاده کنید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

4. سهولت در نصب و جابجایی

از دیگر مزیت هایی که می توانیم برای باکس صداگیر ماینر شیراز معرفی کنیم این است که، جابجایی آنها بسیار آسان می باشد، در واقع شما باید بدانید این دستگاه به صورت باکس است و تنها وظیفه ای که دارد این است که از دستگاه های دیگر که از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و صدای زیادی تولید می‌کنند مراقبت می نماید. از آنجایی که نصب آن بسیار آسان می باشد تنها شما می توانید اندازه های آن را به تولید کنندگان ارائه دهید و سپس آنها را خودتان نصب کنید، بنابراین نیازی نیست برای نصب آنها از نیروی متخصص بخواهید که به شما در نصب باکس صداگیر ماینر شیراز کمک کند، چرا که خودتان به تنهایی می توانید این اقدام را انجام دهید.

خرید-باکس-صداگیر-ماینر-در-شیراز
باکس ماینر
5. عدم نفوذ گرد و خاک

 از آنجایی که باکس صداگیر ماینر شیراز هیچ گونه تماسی با محیط ندارد، شما باید به خوبی بدانید که گرد و خاک و یا آلودگی وارد دستگاه شما نمی شود. بدون شک بسیاری از افراد هستند که نگران کیفیت و عملکرد بی نظیر دستگاه خود می باشند، به همین دلیل به طور مدام آن را تمیز می‌کنند، ولی باید بدانید این باکس بسیار بینظیر طراحی می شود و سیستم طراحی آن به نحوی می باشد که هیچ گرد و خاک و آلودگی را وارد دستگاه نمی سازد.

6. سازگاری بالا

باکس صداگیر ماینر شیراز با تمامی خروجی ها و ورودی های سیم سازگاری بالایی دارد و به همین دلیل است که در بسیاری از ساختمان ها و دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، در واقع شما باید به خوبی بدانید همین ویژگی این باکس موجب شده است که طرفداران بیشماری داشته باشید و روز به روز هم افراد بیشتری از آن به عنوان عایق صدا استفاده کنند. البته با توضیحاتی که ارائه دادیم شما باید به خوبی بدانید این دستگاه مزیت های بسیار زیادی دارد و همین مزیت ها موجب شده است استفاده از باکس صداگیر ماینر شیراز کاربرد وسیعی پیدا کند.

7. تنوع در مدل و اندازه

شما باکس صداگیر ماینر شیراز را در هر اندازه و نوعی که بخواهید می توانید سفارش دهید و تنها موردی که در سفارش شما اهمیت بسیاری دارد اندازه های متنوع می‌باشد که شما باید آنها را به درستی وارد سازید. متریال هایی که در ساخت این باکس مورد استفاده قرار می گیرد متنوع می باشد و هر یک از آنها دارای ویژگی های متنوعی است، به همین دلیل شما باید در بین انواع آن یکی از متریال ها را انتخاب کنید تا برای شما از آنها استفاده شود. البته در ابتدا انواع باکس صداگیر ماینر شیراز را معرفی کردیم و شما به خوبی با انواع آن آشنایی های لازم را به دست آوردید و دیگر می توانید به اطلاعات کامل تری یکی از آنها را انتخاب کنید.

نکات ایمنی برای ساخت باکس صداگیر ماینر

بدون شک در زمان ساخت هر وسیله ای که برای صنعت تولید می‌شود باید به برخی از نکات توجه بسیاری گردد تا آن وسیله به بهترین نحو ممکن تولید شود. نکات بسیاری در زمان ساختن باکس صداگیر ماینر وجود دارد که باید به آنها اهمیت بسیاری داده شود و برخی از مهمترین این نکات عبارت می باشد از :

 

– قطر لوله خرطومی که برای باکس صداگیر ماینر شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از قطر خروجی که در فن دستگاه وجود دارد بیشتر باشد. در واقع باید بدانید این نکته بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه زیادی داشته باشید، چرا که در غیر این صورت احتمال سوخته شدن باکس بسیار بیشتر می‌شود و امکان دارد باکس شما بعد از مدتی عملکرد و کارایی خود را به طور کلی از دست بدهد.  

 

– بعد از اینکه باکس صداگیر ماینر شیراز به بهترین نحو نصب نمودید، باید در مورد محکم بودن لوله خرطومی و اگزوز در این دستگاه اطمینان لازم را پیدا کنید. به عبارت دیگر اگر بخواهیم بیان کنیم شما باید در مورد عایق صدا که در این دستگاه قرار دارد اطمینان لازم را به دست آوردید. یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد این است که آنها هر یک به بهترین نحو ممکن و در جای صحیح خود نصب شده باشند، در غیر این صورت امکان آتش سوزی در ساختمان بسیار بالا می رود.

 

 – عایق صوتی که در باکس صداگیر ماینر نصب می شود باید تمامی استانداردهای لازم و ضروری را داشته باشد. در واقع شما باید به خوبی بدانید عایق صدا که استانداردهای لازم را دارد، استحکام زیادی را هم دارا می باشد. برخی از تولید کنندگان از مواد بسیار نامناسبی مانند پارچه های نمدی، پشم شیشه و یا …. استفاده می کنند که هر یک از این مواد بسیار نامناسب می باشند و از جمله مواد غیر استاندارد شناخته شده اند.

 

–  شما باید به خوبی بدانید  زمانی که مواد به کار رفته شده در باکس صداگیر ماینر شیراز از کیفیت بالایی برخوردار باشد و تمامی استانداردهای لازم را دارا باشد، مقاومت بیشتری هم از خود نشان می دهد، به همین دلیل به هیچ عنوان نسبت به این مورد بی اعتنا نباشید. موادی که کیفیت ندارند به زودی تخریب می شوند و همچنین به دستگاه های شما هم آسیب جدی وارد خواهند کرد. زمان خرید این باکس و تحویل سفارش خود باید به افراد یا شرکت هایی نظیر کولاک فن که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مراجعه کنید، چرا که ما از بهترین مواد و متریال ها برای تولید دستگاه شما استفاده می کنیم.

صدا-خفه-کن-ماینر-در-شیراز

نتیجه گیری در مورد باکس صداگیر ماینر

با توضیحاتی که در مورد باکس صداگیر ماینر شیراز بیان نمودیم شما به خوبی متوجه شدید که این دستگاه یکی از بهترین دستگاه هایی می‌باشد که از صدای بیش از حد دستگاه های دیگر جلوگیری می کند. در واقع برخی از دستگاه ها هستند که صدای زیادی دارند و به همین دلیل آسایش افراد را بهم می زنند. همچنین اگر دستگاهی صدای زیادی داشته باشد به فن و بدنه هم آسیب وارد می سازد، به همین دلیل انتخاب این باکس برای آن دستگاه ها بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید و از آن استفاده کنید.

باکس صداگیر ماینر شیراز در انواع متعددی می‌باشد و برای اینکه ظاهر بیرونی آن را زیباتر کنند رنگ های مختلف روی آن به کار می‌برند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید مزیت های این باکس بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل است که استفاده از آن در بسیاری از ساختمان ها برای دستگاه های متنوع روز به روز بیشتر می شود. در هنگام نصب باکس صداگیر ماینر شیراز شما باید به برخی از نکات توجه بسیاری داشته باشید تا باکس شما به درستی نصب شود و به خوبی از دستگاه مراقبت کند، به همین دلیل به نکات نصب دقت بسیاری داشته باشید. 

اگر به دنبال برترین تولید و توزیع کننده باکس صداگیر ماینر شیراز هستید.شرکت کولاک فن در شیراز انتخابی ایده آل جهت کسب مشاوره مفید و خرید باکس صداگیر ماینر با قیمتی استثنایی می باشد. ما بیش از 20 سال خدمت ارزشمند به مشتری های عزیزمان شناخته شده ترین مرکز تولید و توزیع تجهیزات صنعتی در جنوب کشور هستیم.برای کسب قیمت به شماره های درج شده در صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)