انواع اگزاست فن در اصفهان

انواع_اگزاست_فن_در_اصفهان

فهرست مطالب

انواع اگزاست فن در اصفهان

اگزاست فن یا سیستم تهویه مطبوع در اصفهان دستگاهی برای ورود و خروج و گردش هوا و نیز هوارسانی در هر محیط امری لازم و ضروری است. طراحی سیستم تهویه مطبوع و اگزاست در محیط بسته و نیمه باز اهمیت زیادی دارد. اگزاست فن در اصفهان به منظور تهویه و جهت انتقال هوا از یک محیط به محیط دیگر و یا خروج هوا به بیرون تعبیه شده است.

اصفهان با مرکزیت استان اصفهان در مرکز ایران واقع شده است. یکی از کلان شهرهای تاریخی به حساب می آید. ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران محسوب می شود. استان اصفهان از اطراف به شهرهای یزد، خراسان جنوبی، سمنان، قم، مرکزی، لرستان و چهار محال بختیاری و یاسوج و فارس محدود می شود.

یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی به واسطه جاذبه های گردشگری نیز است. اصفهان یک شهر صنعتی به واسطه جای دادن صنایع نظامی، شیمایی، نفت و پتروشیمی، هواپیما سازی، چرم سازی، ریسندگی و بافندگی، نیروگاه اتمی و بهداشتی را در خود جای داده است. اصفهان بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت محسوب می شود.

انواع اگزاست فن در اصفهان در صنایع مختلفی بکار می رود. هدف از بکارگیری این دستگاه محبوب خروج هوای آلوده و گاها ذرات ریز و گردوغبار حاصل از ماشین های صنعتی به محیط بیرون کارخانه می باشد.

در طراحی ساختمان های وسیع و سوله های بزرگ صنعتی به منظور هوارسانی و ایجاد هوای سالم و مطبوع و عبور از فیلتراسیون و تنظیم دما و رطوبت از هواساز صنعتی بهره می برند. روند عملکرد اگزاست فن در اصفهان به این صورت است که هوای سالم و تازه از یک سو وارد محیط می شود و از سوی دیگر هوای آلوده و نامطبوع به بیرون منتقل می شود.

به منظور کاهش مصرف انرژی، هوای خروجی توسط اگزوزفن ها تهویه به سوی هواساز بازگشت می شود. این مدل از اگزاست فن های تهویه مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشند.

 

فن_فشار_قوی_در_اصفهان

دسته بندی اگزاست فن در اصفهان

 1. اگزاست فن سقفی
 2. اگزاست فن اکسیال
 3. اگزاست فن یوتیلیتی

1.اگزاست فن سقفی: با عنوان پشت بامی یا قارچی بر روی پشت بام نصب می شود و با مکش هوای آلوده ناشی از هود آشپزخانه یا محیط توسط کانال خارج می گرداند. اگزاست فن سقفی یا پشت بامی به صورت موضعی هوای ناسالم را خارج می کند. این مدل از اگزاست فن مصرف انرژی کمی دارند و به دلیل قیمت پایین محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

2.اگزاست فن آکسیال: اگزاست فن اکسیال یا محوری با عناوین لوله محوری شناخته شده است. این دسته از اگزاست فن مجهز به یک فن محوری به صورت مکنده یا دمنده می باشد. اگزوزفن آکسیال می تواند هوا را با حجم زیاد و با پرتاب هوای کم و فشار کم تخلیه کند و صدای کمی از دستگاه ساطع می شود.

3.اگزاست فن یوتیلیتی: اگزاست فن یوتیلیتی نوعی هواکش صنعتی محسوب می شود که قابلیت نصب بر روی پشت بام را دارد و همانند یک اگزاست فن مرکزی عمل می کند. هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش کرده و خارج می سازد. هوای ناسالم و آلوده توسط اگزاست فن یوتیلیتی از طریق داکت به خارج از ساختمان انتقال می یابد.

اگزاست_فن_سقفی_در_اصفهان

روش های تخلیه هوا توسط اگزاست فن به دو صورت کلی انجام می شود.

 1. روش تخلیه هوای کلی
 2. روش تخلیه هوای موضعی

چنانچه تخلیه هوا توسط اگزاست فن های تهویه به صورت کلی انجام گیرد. در این روش با قرار گیری تعدادی هواکش صنعتی در فواصل مناسب اقدام به تخلیه هوا می کنند. در روش دوم تخلیه هوای موضعی با اجرای سیستم کانال کشی و ایجاد انشعاب آن به طور جداگانه روی ماشین آلات متفاوت، اگزاست فن عمل تخلیه را انجام می دهد.تخلیه موضعی نسبت به تخلیه کلی برتری دارد به این دلیل که قبل از پخش آلودگی در محیط توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون رانده می شود.

فن_آکسیال_در_اصفهان

کانال کشی در جهت تخلیه هوا به کمک اگزاست فن چه تاثیری دارد؟

جریان تخلیه هوا توسط اگزاست فن از طریق تعبیه کانال های انتقال هوا میسر می شود. سطح مقطع کانال های انتقال هوا به دو صورت گرد و مربعی می باشد و قطعا سطح مقطع گرد برتری دارد. زیرا زمانی که سرعت هوایی که توسط اگزاست فن مکش می شود در تمام نقاط مسیر یکنواخت است و از نشت هوای آلوده از طریق درزهای کانال ممانعت می کند.

بنابراین از اعمال فشار استاتیکی جلوگیری می کند. این امر موجب افزایش بازدهی اگزاست هوا می گردد. اگر در شرایط خاص مجبور به استفاده از کانال هایی با سطح مقطع چهارگوش شدید سعی کنید که نسبت طول و عرض مقطع با هم برابری کند تا اگزاست فن بهترین بهره وری را داشته باشد.

فن_سانتریفیوژ_مکنده_در_اصفهان

ویژگی انواع اگزاست فن در اصفهان

ویژگی های اگزاست فن یوتیلیتی طبق موارد ذیل است.

 1. جهت تخلیه و سیرکولاسیون هوا در کارخانجات صنعتی، کارگاهی و برج های مسکونی، اداری و مراکز بهداشتی
 2. ظرفیت تخلیه هوا تا 200000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 35 کیلو پاسکال
 3. دارای دو نوع پروانه خم به جلو یا فوروارد و خم به عقب یا بکوارد
 4. دو نوع سیستم انتقال قدرت، کوبل مستقیم و غیر مستقیم به صورت پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در ابعاد بدنه و پروانه از ورق فولاد است با پوشش رنگ استاتیک محافظ، ورق گالوانیزه، ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد احتراق و ضدخوردگی در صورت استفاده در محیط های خاص
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ یوتیلیتی در محیط های اسیدی، حرارتی و رطوبت بالا
اگزاست فن سانتریفیوژ دبل
 1. هوارسانی در کارگاه ها و کارخانه جات صنعتی
 2. میزان ظرفیت هوادهی 400000 متر مکعب بر ساعت با فشار 3.5 کیلو پاسکال
 3. مجهز به دو مدل پروانه فوروارد خم به جلو و سایزهای متفاوت بکوارد خم به عقب
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. جنس ابعاد بدنه با ورق فولاد و پوشش رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد حریق و ضد اسیدی
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ دبل برای محیط های اسیدی حرارتی و رطوبت بالا
فن سانتریفیوژ با فشار بالا
 1. به منظور دمیدن هوا و ایجاد فشار در خشک کن های صنعتی، پتروشیمی، نفت و گاز و کوره های صنعتی
 2. ظرفیت هوادهی تا 25000 متر مکعب بر ساعت و فشار 20 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه دارای مدل های شعاعی در سایزهای متنوع
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور با روش اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در فن سانتریفیوژ و قطعات جانبی شامل ورق فولادی با پوشش رنگ استاتیک، گالوانیزه و یا استیل استنلس
 6. قابلیت نصب انواع الکتروموتورهای ضد انفجار، ضد حریق و مناسب محیط های خاص
 7. بکارگیری فن سانتریفیوژ با فشار بالا در محیط های اسیدی، حرارت بالا و مرطوب
اگزوزفن سانتریفیوژ رادیال
 1. به منظور انتقال ذرات و ریزگردهای موجود در کارخانه های نساجی، کاغذ سازی، کارگاه نجاری و سیکلون ها
 2. ظرفیت انتقال تا 240000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 11.5 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه بصورت شعاعی و در سایزهای متفاوت
 4. سیستم انتقال قدرت به صورت کوبل مستقیم و غیر مستقیم شامل پولی تسمه و کوپلینگ
 5. پوشش کامل بدنه و قطعات داخلی با متریال فولاد و مجهز با رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه، آلومینیوم و استیل استنلس
 6. قابلیت نصب الکتروموتور ضد حریق و انفجار، ضدخوردگی مناسب انواع محیط
 7. فن سانتریفیوژ رادیال مناسب محیط های اسیدی، بازی و مرطوب
اگزاست فن سانتریفیوژ کانالی
 1. مناسب هوارسانی و تخلیه هوا در کانال کشی های طولانی
 2. ظرفیت تخلیه هوا و هوادهی تا 40000 متر مکعب بر ساعت و فشار 5.5 کیلو پاسکال
 3. مدل پروانه بصورت خم به عقب یا بکوارد در سایزهای مختلف
 4. پوشش دهی ابعاد کانال بدنه با ورق فولادی مجهز به رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و استیل استنلس
 5. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد جرقه، ضد حریق و قابلیت استفاده در محیط های خاص
 6. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ کانالی در محیط های اسیدی و مرطوب
قیمت-فن-سانتریفیوژ-در-اصفهان

 جهت انتخاب اگزاست فن در اصفهان به چه نکاتی باید توجه نمود

 چنانچه صاحب کسب و کار هستید و قصد خرید و تهیه اگزاست فن در محل کار، سالن، کارخانه خود دارید و قصد دارید ظرفیت اگزاست فن خود را تعیین نمایید. به دنبال راه حلی برای طراحی اگزاست فن تهویه محل مذکور می گردید. این مکان می تواند تجاری، صنعتی و یا مسکونی باشد. بنابراین مستلزم محاسبه ظرفیت اگزاست فن می باشید.

با مطالعه اطلاعات ذیل با انواع اگزاست فن مکنده و دمنده در اصفهان و کاربرد انواع فن  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کاربرد اگزاست فن در تهویه ساختمان

فضای داخلی یک ساختمان یا کارگاه نیازمند تهویه مطبوع می باشد. ایجاد تهویه در ساختمان بصورت طبیعی و یا مکانیکی میسر می شود. بدین ترتیب که در روش طبیعی برای ایجاد هوای سالم و گردش هوای مطبوع از در یا پنجره بهره می برند. اما گاهی اوقات گردش هوا و عبور مرور هوا از طریق در و پنجره کافی نیست و جداره های در و پنجره و ورودی ساختمان کاملا بسته هستند. و مقدار کمی از هوا رد و بدل می شود و میزان تعویض هوا بسیار پایین است.

بنابراین اعمال یک دستگاه تهویه در این محیط کاملا امری ضروری و مفید است. بنابراین تهویه هوای ساختمان به کمک ابزار مکانیکی امکان پذیر است که توسط هواکش صنعتی مکنده یا بکوارد و دمنده یا فوروارد انجام می پذیرد.

فروش-اگزاست-فن-در-اصفهان

اگزاست فن هواکش صنعتی جهت تهویه

برای تعویض هوای محیط یک ساختمان یا سوله اغلب از اگزاست فن استفاده می شود. دستگاهی جهت تهویه و بهبود هوای سالم در محیط است و در زندگی روزمره ما کاربرد فروانی دارد. در این بخش قرار است به این موضوع بپردازیم. اگزاست فن بکوارد یا مکنده صنعتی صرفا جهت خنک کردن فضای محیط به کار نمی رود. بلکه هدف اصلی تخلیه بوهای نامطبوع، هوای ناسالم، گردوغبار، رطوبت و دیگر آلاینده ها می باشد.

این کار سبب جایگزین شدن هوای تمیز می گردد. تعویض هوا به کمک اگزاست فن در مقاصد مختلفی انجام می گیرد. به عنوان مثال در دستشویی، حمام، سرویس بهداشتی که در جهت برطرف کردن بوی نامطبوع جلوگیری از تراکم رطوبت می باشد. تامین اکسیژن لازم و دفع گازهای ناسالم co² و دود سیگار و دیگر گازهای زیان آور که مانع از راکد ماندن هوا می شود. اگزاست فن مکنده در این امر مسمر ثمر واقع می شود.

همانطور که در مطالب فوق مشاهده کردید با اعمال اگزاست فن بکوارد جهت هدایت هوای داخل به فضای بیرون هوای ناسالم منتقل می شود. اگر فقط عمل مکش صورت گیرد فضای داخلی دچار فشار منفی می شود. بنابراین برای ممانعت از چنین رخدادی باید از اگزاست فن دمنده و یا هواساز استفاده نمود تا هوای لازم را وارد محیط نماید.

بنابراین لازم است بگوییم که همزمان با خروج هوای آلوده با ایجاد فشار منفی در محیط داخلی موجب برگشت هوای آلوده به محیط می شود که پیشنهاد ما این است که تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مجهز به فیلتراسیون استفاده شود. نکته قابل توجه این است که در هر فضایی اگر اقداماتی جهت نصب اگزوزفن مکنده صورت گرفت به منظور تامین هوای سالم و مطبوع غیر از قرارگیری در و پنجره باید از اگزاست فن دمنده یا هواساز صنعتی استتفاده نمود تا فشار داخلی تنظیم شود و دستگاه به درستی کار کند.

محاسبه دبی هوای انواع اگزاست فن در اصفهان

به میزان حجم هوای عبوری از اگزاست فن در یک زمان معین دبی هوا می گویند. دبی هوا اصولا با متر مکعب بر ساعتm3/h و یا لیتر بر ثانیهlit/s  و یا فوت مکعب بر دقیقه  cfm محاسبه می شود.

تعیین مقدار دبی هوای لازم در تهویه یک فضا(نوع اگزاست فن به عنوان قدرت مکش اگزاست فن یا ظرفیت هوادهی اگزوزفن یاد می شود که برحسب cfm تعیین می شود)

اولین مورد تعیین کاربری محیط است که قرار است اگزاست فن نصب شود. این مورد بسیار حائز اهمیت است چرا که در کاربری های متفاوت تعداد دفعات تخلیه و تعویض هوا طبق استانداردهی جهانی متفاوت است. به عنوان نمونه ظرفیت اگزوزفن انبار با موتورخانه برابری نمی کند.

خرید انواع اگزاست فن در اصفهان

به منظور خرید اگزاست فن در اصفهان و نصب و راه اندازی نیازمند افرادی متخصص و با تجربه هستید. چرا که توسط افراد معمولی امکان پذیر نیست. پیشنهاد ما به شما این است که جهت مشاوره و خرید اگزاست فن به وب سایت شرکت کولاک فن با آدرس www.koolakfan.com واقع در شهر اصفهان مراجعه نمایید. نمایندگی شرکت کولاک فن در اصفهان تولید کننده انواع فن های صنعتی مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، پلاگ فن، ایرواشر با چندین سال تجربه مفید و پربازده آماده خدمات رسانی به شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز دارای نمایندگی فروش در اکثر شهرهای ایران می باشد. برای مشاوره با کارشناسان در بخش فروش از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

انواع اگزاست فن در اصفهان

انواع_اگزاست_فن_در_اصفهان

فهرست مطالب

انواع اگزاست فن در اصفهان

اگزاست فن یا سیستم تهویه مطبوع در اصفهان دستگاهی برای ورود و خروج و گردش هوا و نیز هوارسانی در هر محیط امری لازم و ضروری است. طراحی سیستم تهویه مطبوع و اگزاست در محیط بسته و نیمه باز اهمیت زیادی دارد. اگزاست فن در اصفهان به منظور تهویه و جهت انتقال هوا از یک محیط به محیط دیگر و یا خروج هوا به بیرون تعبیه شده است.

اصفهان با مرکزیت استان اصفهان در مرکز ایران واقع شده است. یکی از کلان شهرهای تاریخی به حساب می آید. ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران محسوب می شود. استان اصفهان از اطراف به شهرهای یزد، خراسان جنوبی، سمنان، قم، مرکزی، لرستان و چهار محال بختیاری و یاسوج و فارس محدود می شود.

یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی به واسطه جاذبه های گردشگری نیز است. اصفهان یک شهر صنعتی به واسطه جای دادن صنایع نظامی، شیمایی، نفت و پتروشیمی، هواپیما سازی، چرم سازی، ریسندگی و بافندگی، نیروگاه اتمی و بهداشتی را در خود جای داده است. اصفهان بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت محسوب می شود.

انواع اگزاست فن در اصفهان در صنایع مختلفی بکار می رود. هدف از بکارگیری این دستگاه محبوب خروج هوای آلوده و گاها ذرات ریز و گردوغبار حاصل از ماشین های صنعتی به محیط بیرون کارخانه می باشد.

در طراحی ساختمان های وسیع و سوله های بزرگ صنعتی به منظور هوارسانی و ایجاد هوای سالم و مطبوع و عبور از فیلتراسیون و تنظیم دما و رطوبت از هواساز صنعتی بهره می برند. روند عملکرد اگزاست فن در اصفهان به این صورت است که هوای سالم و تازه از یک سو وارد محیط می شود و از سوی دیگر هوای آلوده و نامطبوع به بیرون منتقل می شود.

به منظور کاهش مصرف انرژی، هوای خروجی توسط اگزوزفن ها تهویه به سوی هواساز بازگشت می شود. این مدل از اگزاست فن های تهویه مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشند.

 

فن_فشار_قوی_در_اصفهان

دسته بندی اگزاست فن در اصفهان

 1. اگزاست فن سقفی
 2. اگزاست فن اکسیال
 3. اگزاست فن یوتیلیتی

1.اگزاست فن سقفی: با عنوان پشت بامی یا قارچی بر روی پشت بام نصب می شود و با مکش هوای آلوده ناشی از هود آشپزخانه یا محیط توسط کانال خارج می گرداند. اگزاست فن سقفی یا پشت بامی به صورت موضعی هوای ناسالم را خارج می کند. این مدل از اگزاست فن مصرف انرژی کمی دارند و به دلیل قیمت پایین محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

2.اگزاست فن آکسیال: اگزاست فن اکسیال یا محوری با عناوین لوله محوری شناخته شده است. این دسته از اگزاست فن مجهز به یک فن محوری به صورت مکنده یا دمنده می باشد. اگزوزفن آکسیال می تواند هوا را با حجم زیاد و با پرتاب هوای کم و فشار کم تخلیه کند و صدای کمی از دستگاه ساطع می شود.

3.اگزاست فن یوتیلیتی: اگزاست فن یوتیلیتی نوعی هواکش صنعتی محسوب می شود که قابلیت نصب بر روی پشت بام را دارد و همانند یک اگزاست فن مرکزی عمل می کند. هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش کرده و خارج می سازد. هوای ناسالم و آلوده توسط اگزاست فن یوتیلیتی از طریق داکت به خارج از ساختمان انتقال می یابد.

اگزاست_فن_سقفی_در_اصفهان

روش های تخلیه هوا توسط اگزاست فن به دو صورت کلی انجام می شود.

 1. روش تخلیه هوای کلی
 2. روش تخلیه هوای موضعی

چنانچه تخلیه هوا توسط اگزاست فن های تهویه به صورت کلی انجام گیرد. در این روش با قرار گیری تعدادی هواکش صنعتی در فواصل مناسب اقدام به تخلیه هوا می کنند. در روش دوم تخلیه هوای موضعی با اجرای سیستم کانال کشی و ایجاد انشعاب آن به طور جداگانه روی ماشین آلات متفاوت، اگزاست فن عمل تخلیه را انجام می دهد.تخلیه موضعی نسبت به تخلیه کلی برتری دارد به این دلیل که قبل از پخش آلودگی در محیط توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون رانده می شود.

فن_آکسیال_در_اصفهان

کانال کشی در جهت تخلیه هوا به کمک اگزاست فن چه تاثیری دارد؟

جریان تخلیه هوا توسط اگزاست فن از طریق تعبیه کانال های انتقال هوا میسر می شود. سطح مقطع کانال های انتقال هوا به دو صورت گرد و مربعی می باشد و قطعا سطح مقطع گرد برتری دارد. زیرا زمانی که سرعت هوایی که توسط اگزاست فن مکش می شود در تمام نقاط مسیر یکنواخت است و از نشت هوای آلوده از طریق درزهای کانال ممانعت می کند.

بنابراین از اعمال فشار استاتیکی جلوگیری می کند. این امر موجب افزایش بازدهی اگزاست هوا می گردد. اگر در شرایط خاص مجبور به استفاده از کانال هایی با سطح مقطع چهارگوش شدید سعی کنید که نسبت طول و عرض مقطع با هم برابری کند تا اگزاست فن بهترین بهره وری را داشته باشد.

فن_سانتریفیوژ_مکنده_در_اصفهان

ویژگی انواع اگزاست فن در اصفهان

ویژگی های اگزاست فن یوتیلیتی طبق موارد ذیل است.

 1. جهت تخلیه و سیرکولاسیون هوا در کارخانجات صنعتی، کارگاهی و برج های مسکونی، اداری و مراکز بهداشتی
 2. ظرفیت تخلیه هوا تا 200000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 35 کیلو پاسکال
 3. دارای دو نوع پروانه خم به جلو یا فوروارد و خم به عقب یا بکوارد
 4. دو نوع سیستم انتقال قدرت، کوبل مستقیم و غیر مستقیم به صورت پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در ابعاد بدنه و پروانه از ورق فولاد است با پوشش رنگ استاتیک محافظ، ورق گالوانیزه، ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد احتراق و ضدخوردگی در صورت استفاده در محیط های خاص
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ یوتیلیتی در محیط های اسیدی، حرارتی و رطوبت بالا
اگزاست فن سانتریفیوژ دبل
 1. هوارسانی در کارگاه ها و کارخانه جات صنعتی
 2. میزان ظرفیت هوادهی 400000 متر مکعب بر ساعت با فشار 3.5 کیلو پاسکال
 3. مجهز به دو مدل پروانه فوروارد خم به جلو و سایزهای متفاوت بکوارد خم به عقب
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. جنس ابعاد بدنه با ورق فولاد و پوشش رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد حریق و ضد اسیدی
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ دبل برای محیط های اسیدی حرارتی و رطوبت بالا
فن سانتریفیوژ با فشار بالا
 1. به منظور دمیدن هوا و ایجاد فشار در خشک کن های صنعتی، پتروشیمی، نفت و گاز و کوره های صنعتی
 2. ظرفیت هوادهی تا 25000 متر مکعب بر ساعت و فشار 20 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه دارای مدل های شعاعی در سایزهای متنوع
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور با روش اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در فن سانتریفیوژ و قطعات جانبی شامل ورق فولادی با پوشش رنگ استاتیک، گالوانیزه و یا استیل استنلس
 6. قابلیت نصب انواع الکتروموتورهای ضد انفجار، ضد حریق و مناسب محیط های خاص
 7. بکارگیری فن سانتریفیوژ با فشار بالا در محیط های اسیدی، حرارت بالا و مرطوب
اگزوزفن سانتریفیوژ رادیال
 1. به منظور انتقال ذرات و ریزگردهای موجود در کارخانه های نساجی، کاغذ سازی، کارگاه نجاری و سیکلون ها
 2. ظرفیت انتقال تا 240000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 11.5 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه بصورت شعاعی و در سایزهای متفاوت
 4. سیستم انتقال قدرت به صورت کوبل مستقیم و غیر مستقیم شامل پولی تسمه و کوپلینگ
 5. پوشش کامل بدنه و قطعات داخلی با متریال فولاد و مجهز با رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه، آلومینیوم و استیل استنلس
 6. قابلیت نصب الکتروموتور ضد حریق و انفجار، ضدخوردگی مناسب انواع محیط
 7. فن سانتریفیوژ رادیال مناسب محیط های اسیدی، بازی و مرطوب
اگزاست فن سانتریفیوژ کانالی
 1. مناسب هوارسانی و تخلیه هوا در کانال کشی های طولانی
 2. ظرفیت تخلیه هوا و هوادهی تا 40000 متر مکعب بر ساعت و فشار 5.5 کیلو پاسکال
 3. مدل پروانه بصورت خم به عقب یا بکوارد در سایزهای مختلف
 4. پوشش دهی ابعاد کانال بدنه با ورق فولادی مجهز به رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و استیل استنلس
 5. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد جرقه، ضد حریق و قابلیت استفاده در محیط های خاص
 6. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ کانالی در محیط های اسیدی و مرطوب
قیمت-فن-سانتریفیوژ-در-اصفهان

 جهت انتخاب اگزاست فن در اصفهان به چه نکاتی باید توجه نمود

 چنانچه صاحب کسب و کار هستید و قصد خرید و تهیه اگزاست فن در محل کار، سالن، کارخانه خود دارید و قصد دارید ظرفیت اگزاست فن خود را تعیین نمایید. به دنبال راه حلی برای طراحی اگزاست فن تهویه محل مذکور می گردید. این مکان می تواند تجاری، صنعتی و یا مسکونی باشد. بنابراین مستلزم محاسبه ظرفیت اگزاست فن می باشید.

با مطالعه اطلاعات ذیل با انواع اگزاست فن مکنده و دمنده در اصفهان و کاربرد انواع فن  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کاربرد اگزاست فن در تهویه ساختمان

فضای داخلی یک ساختمان یا کارگاه نیازمند تهویه مطبوع می باشد. ایجاد تهویه در ساختمان بصورت طبیعی و یا مکانیکی میسر می شود. بدین ترتیب که در روش طبیعی برای ایجاد هوای سالم و گردش هوای مطبوع از در یا پنجره بهره می برند. اما گاهی اوقات گردش هوا و عبور مرور هوا از طریق در و پنجره کافی نیست و جداره های در و پنجره و ورودی ساختمان کاملا بسته هستند. و مقدار کمی از هوا رد و بدل می شود و میزان تعویض هوا بسیار پایین است.

بنابراین اعمال یک دستگاه تهویه در این محیط کاملا امری ضروری و مفید است. بنابراین تهویه هوای ساختمان به کمک ابزار مکانیکی امکان پذیر است که توسط هواکش صنعتی مکنده یا بکوارد و دمنده یا فوروارد انجام می پذیرد.

فروش-اگزاست-فن-در-اصفهان

اگزاست فن هواکش صنعتی جهت تهویه

برای تعویض هوای محیط یک ساختمان یا سوله اغلب از اگزاست فن استفاده می شود. دستگاهی جهت تهویه و بهبود هوای سالم در محیط است و در زندگی روزمره ما کاربرد فروانی دارد. در این بخش قرار است به این موضوع بپردازیم. اگزاست فن بکوارد یا مکنده صنعتی صرفا جهت خنک کردن فضای محیط به کار نمی رود. بلکه هدف اصلی تخلیه بوهای نامطبوع، هوای ناسالم، گردوغبار، رطوبت و دیگر آلاینده ها می باشد.

این کار سبب جایگزین شدن هوای تمیز می گردد. تعویض هوا به کمک اگزاست فن در مقاصد مختلفی انجام می گیرد. به عنوان مثال در دستشویی، حمام، سرویس بهداشتی که در جهت برطرف کردن بوی نامطبوع جلوگیری از تراکم رطوبت می باشد. تامین اکسیژن لازم و دفع گازهای ناسالم co² و دود سیگار و دیگر گازهای زیان آور که مانع از راکد ماندن هوا می شود. اگزاست فن مکنده در این امر مسمر ثمر واقع می شود.

همانطور که در مطالب فوق مشاهده کردید با اعمال اگزاست فن بکوارد جهت هدایت هوای داخل به فضای بیرون هوای ناسالم منتقل می شود. اگر فقط عمل مکش صورت گیرد فضای داخلی دچار فشار منفی می شود. بنابراین برای ممانعت از چنین رخدادی باید از اگزاست فن دمنده و یا هواساز استفاده نمود تا هوای لازم را وارد محیط نماید.

بنابراین لازم است بگوییم که همزمان با خروج هوای آلوده با ایجاد فشار منفی در محیط داخلی موجب برگشت هوای آلوده به محیط می شود که پیشنهاد ما این است که تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مجهز به فیلتراسیون استفاده شود. نکته قابل توجه این است که در هر فضایی اگر اقداماتی جهت نصب اگزوزفن مکنده صورت گرفت به منظور تامین هوای سالم و مطبوع غیر از قرارگیری در و پنجره باید از اگزاست فن دمنده یا هواساز صنعتی استتفاده نمود تا فشار داخلی تنظیم شود و دستگاه به درستی کار کند.

محاسبه دبی هوای انواع اگزاست فن در اصفهان

به میزان حجم هوای عبوری از اگزاست فن در یک زمان معین دبی هوا می گویند. دبی هوا اصولا با متر مکعب بر ساعتm3/h و یا لیتر بر ثانیهlit/s  و یا فوت مکعب بر دقیقه  cfm محاسبه می شود.

تعیین مقدار دبی هوای لازم در تهویه یک فضا(نوع اگزاست فن به عنوان قدرت مکش اگزاست فن یا ظرفیت هوادهی اگزوزفن یاد می شود که برحسب cfm تعیین می شود)

اولین مورد تعیین کاربری محیط است که قرار است اگزاست فن نصب شود. این مورد بسیار حائز اهمیت است چرا که در کاربری های متفاوت تعداد دفعات تخلیه و تعویض هوا طبق استانداردهی جهانی متفاوت است. به عنوان نمونه ظرفیت اگزوزفن انبار با موتورخانه برابری نمی کند.

خرید انواع اگزاست فن در اصفهان

به منظور خرید اگزاست فن در اصفهان و نصب و راه اندازی نیازمند افرادی متخصص و با تجربه هستید. چرا که توسط افراد معمولی امکان پذیر نیست. پیشنهاد ما به شما این است که جهت مشاوره و خرید اگزاست فن به وب سایت شرکت کولاک فن با آدرس www.koolakfan.com واقع در شهر اصفهان مراجعه نمایید. نمایندگی شرکت کولاک فن در اصفهان تولید کننده انواع فن های صنعتی مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، پلاگ فن، ایرواشر با چندین سال تجربه مفید و پربازده آماده خدمات رسانی به شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز دارای نمایندگی فروش در اکثر شهرهای ایران می باشد. برای مشاوره با کارشناسان در بخش فروش از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

انواع اگزاست فن در اصفهان

انواع_اگزاست_فن_در_اصفهان

فهرست مطالب

انواع اگزاست فن در اصفهان

اگزاست فن یا سیستم تهویه مطبوع در اصفهان دستگاهی برای ورود و خروج و گردش هوا و نیز هوارسانی در هر محیط امری لازم و ضروری است. طراحی سیستم تهویه مطبوع و اگزاست در محیط بسته و نیمه باز اهمیت زیادی دارد. اگزاست فن در اصفهان به منظور تهویه و جهت انتقال هوا از یک محیط به محیط دیگر و یا خروج هوا به بیرون تعبیه شده است.

اصفهان با مرکزیت استان اصفهان در مرکز ایران واقع شده است. یکی از کلان شهرهای تاریخی به حساب می آید. ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران محسوب می شود. استان اصفهان از اطراف به شهرهای یزد، خراسان جنوبی، سمنان، قم، مرکزی، لرستان و چهار محال بختیاری و یاسوج و فارس محدود می شود.

یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی به واسطه جاذبه های گردشگری نیز است. اصفهان یک شهر صنعتی به واسطه جای دادن صنایع نظامی، شیمایی، نفت و پتروشیمی، هواپیما سازی، چرم سازی، ریسندگی و بافندگی، نیروگاه اتمی و بهداشتی را در خود جای داده است. اصفهان بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت محسوب می شود.

انواع اگزاست فن در اصفهان در صنایع مختلفی بکار می رود. هدف از بکارگیری این دستگاه محبوب خروج هوای آلوده و گاها ذرات ریز و گردوغبار حاصل از ماشین های صنعتی به محیط بیرون کارخانه می باشد.

در طراحی ساختمان های وسیع و سوله های بزرگ صنعتی به منظور هوارسانی و ایجاد هوای سالم و مطبوع و عبور از فیلتراسیون و تنظیم دما و رطوبت از هواساز صنعتی بهره می برند. روند عملکرد اگزاست فن در اصفهان به این صورت است که هوای سالم و تازه از یک سو وارد محیط می شود و از سوی دیگر هوای آلوده و نامطبوع به بیرون منتقل می شود.

به منظور کاهش مصرف انرژی، هوای خروجی توسط اگزوزفن ها تهویه به سوی هواساز بازگشت می شود. این مدل از اگزاست فن های تهویه مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشند.

 

فن_فشار_قوی_در_اصفهان

دسته بندی اگزاست فن در اصفهان

 1. اگزاست فن سقفی
 2. اگزاست فن اکسیال
 3. اگزاست فن یوتیلیتی

1.اگزاست فن سقفی: با عنوان پشت بامی یا قارچی بر روی پشت بام نصب می شود و با مکش هوای آلوده ناشی از هود آشپزخانه یا محیط توسط کانال خارج می گرداند. اگزاست فن سقفی یا پشت بامی به صورت موضعی هوای ناسالم را خارج می کند. این مدل از اگزاست فن مصرف انرژی کمی دارند و به دلیل قیمت پایین محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

2.اگزاست فن آکسیال: اگزاست فن اکسیال یا محوری با عناوین لوله محوری شناخته شده است. این دسته از اگزاست فن مجهز به یک فن محوری به صورت مکنده یا دمنده می باشد. اگزوزفن آکسیال می تواند هوا را با حجم زیاد و با پرتاب هوای کم و فشار کم تخلیه کند و صدای کمی از دستگاه ساطع می شود.

3.اگزاست فن یوتیلیتی: اگزاست فن یوتیلیتی نوعی هواکش صنعتی محسوب می شود که قابلیت نصب بر روی پشت بام را دارد و همانند یک اگزاست فن مرکزی عمل می کند. هوا را از نقاط مختلف ساختمان مکش کرده و خارج می سازد. هوای ناسالم و آلوده توسط اگزاست فن یوتیلیتی از طریق داکت به خارج از ساختمان انتقال می یابد.

اگزاست_فن_سقفی_در_اصفهان

روش های تخلیه هوا توسط اگزاست فن به دو صورت کلی انجام می شود.

 1. روش تخلیه هوای کلی
 2. روش تخلیه هوای موضعی

چنانچه تخلیه هوا توسط اگزاست فن های تهویه به صورت کلی انجام گیرد. در این روش با قرار گیری تعدادی هواکش صنعتی در فواصل مناسب اقدام به تخلیه هوا می کنند. در روش دوم تخلیه هوای موضعی با اجرای سیستم کانال کشی و ایجاد انشعاب آن به طور جداگانه روی ماشین آلات متفاوت، اگزاست فن عمل تخلیه را انجام می دهد.تخلیه موضعی نسبت به تخلیه کلی برتری دارد به این دلیل که قبل از پخش آلودگی در محیط توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون رانده می شود.

فن_آکسیال_در_اصفهان

کانال کشی در جهت تخلیه هوا به کمک اگزاست فن چه تاثیری دارد؟

جریان تخلیه هوا توسط اگزاست فن از طریق تعبیه کانال های انتقال هوا میسر می شود. سطح مقطع کانال های انتقال هوا به دو صورت گرد و مربعی می باشد و قطعا سطح مقطع گرد برتری دارد. زیرا زمانی که سرعت هوایی که توسط اگزاست فن مکش می شود در تمام نقاط مسیر یکنواخت است و از نشت هوای آلوده از طریق درزهای کانال ممانعت می کند.

بنابراین از اعمال فشار استاتیکی جلوگیری می کند. این امر موجب افزایش بازدهی اگزاست هوا می گردد. اگر در شرایط خاص مجبور به استفاده از کانال هایی با سطح مقطع چهارگوش شدید سعی کنید که نسبت طول و عرض مقطع با هم برابری کند تا اگزاست فن بهترین بهره وری را داشته باشد.

فن_سانتریفیوژ_مکنده_در_اصفهان

ویژگی انواع اگزاست فن در اصفهان

ویژگی های اگزاست فن یوتیلیتی طبق موارد ذیل است.

 1. جهت تخلیه و سیرکولاسیون هوا در کارخانجات صنعتی، کارگاهی و برج های مسکونی، اداری و مراکز بهداشتی
 2. ظرفیت تخلیه هوا تا 200000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 35 کیلو پاسکال
 3. دارای دو نوع پروانه خم به جلو یا فوروارد و خم به عقب یا بکوارد
 4. دو نوع سیستم انتقال قدرت، کوبل مستقیم و غیر مستقیم به صورت پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در ابعاد بدنه و پروانه از ورق فولاد است با پوشش رنگ استاتیک محافظ، ورق گالوانیزه، ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد احتراق و ضدخوردگی در صورت استفاده در محیط های خاص
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ یوتیلیتی در محیط های اسیدی، حرارتی و رطوبت بالا
اگزاست فن سانتریفیوژ دبل
 1. هوارسانی در کارگاه ها و کارخانه جات صنعتی
 2. میزان ظرفیت هوادهی 400000 متر مکعب بر ساعت با فشار 3.5 کیلو پاسکال
 3. مجهز به دو مدل پروانه فوروارد خم به جلو و سایزهای متفاوت بکوارد خم به عقب
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. جنس ابعاد بدنه با ورق فولاد و پوشش رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و ورق استیل استنلس
 6. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد حریق و ضد اسیدی
 7. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ دبل برای محیط های اسیدی حرارتی و رطوبت بالا
فن سانتریفیوژ با فشار بالا
 1. به منظور دمیدن هوا و ایجاد فشار در خشک کن های صنعتی، پتروشیمی، نفت و گاز و کوره های صنعتی
 2. ظرفیت هوادهی تا 25000 متر مکعب بر ساعت و فشار 20 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه دارای مدل های شعاعی در سایزهای متنوع
 4. سیستم انتقال قدرت به موتور با روش اتصال مستقیم و غیر مستقیم پولی تسمه و کوپلینگ
 5. متریال بکار رفته در فن سانتریفیوژ و قطعات جانبی شامل ورق فولادی با پوشش رنگ استاتیک، گالوانیزه و یا استیل استنلس
 6. قابلیت نصب انواع الکتروموتورهای ضد انفجار، ضد حریق و مناسب محیط های خاص
 7. بکارگیری فن سانتریفیوژ با فشار بالا در محیط های اسیدی، حرارت بالا و مرطوب
اگزوزفن سانتریفیوژ رادیال
 1. به منظور انتقال ذرات و ریزگردهای موجود در کارخانه های نساجی، کاغذ سازی، کارگاه نجاری و سیکلون ها
 2. ظرفیت انتقال تا 240000 متر مکعب بر ساعت و فشار تا 11.5 کیلو پاسکال
 3. فن پروانه بصورت شعاعی و در سایزهای متفاوت
 4. سیستم انتقال قدرت به صورت کوبل مستقیم و غیر مستقیم شامل پولی تسمه و کوپلینگ
 5. پوشش کامل بدنه و قطعات داخلی با متریال فولاد و مجهز با رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه، آلومینیوم و استیل استنلس
 6. قابلیت نصب الکتروموتور ضد حریق و انفجار، ضدخوردگی مناسب انواع محیط
 7. فن سانتریفیوژ رادیال مناسب محیط های اسیدی، بازی و مرطوب
اگزاست فن سانتریفیوژ کانالی
 1. مناسب هوارسانی و تخلیه هوا در کانال کشی های طولانی
 2. ظرفیت تخلیه هوا و هوادهی تا 40000 متر مکعب بر ساعت و فشار 5.5 کیلو پاسکال
 3. مدل پروانه بصورت خم به عقب یا بکوارد در سایزهای مختلف
 4. پوشش دهی ابعاد کانال بدنه با ورق فولادی مجهز به رنگ استاتیک، ورق گالوانیزه و استیل استنلس
 5. امکان نصب الکتروموتور ضد انفجار، ضد جرقه، ضد حریق و قابلیت استفاده در محیط های خاص
 6. قابلیت استفاده از فن سانتریفیوژ کانالی در محیط های اسیدی و مرطوب
قیمت-فن-سانتریفیوژ-در-اصفهان

 جهت انتخاب اگزاست فن در اصفهان به چه نکاتی باید توجه نمود

 چنانچه صاحب کسب و کار هستید و قصد خرید و تهیه اگزاست فن در محل کار، سالن، کارخانه خود دارید و قصد دارید ظرفیت اگزاست فن خود را تعیین نمایید. به دنبال راه حلی برای طراحی اگزاست فن تهویه محل مذکور می گردید. این مکان می تواند تجاری، صنعتی و یا مسکونی باشد. بنابراین مستلزم محاسبه ظرفیت اگزاست فن می باشید.

با مطالعه اطلاعات ذیل با انواع اگزاست فن مکنده و دمنده در اصفهان و کاربرد انواع فن  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کاربرد اگزاست فن در تهویه ساختمان

فضای داخلی یک ساختمان یا کارگاه نیازمند تهویه مطبوع می باشد. ایجاد تهویه در ساختمان بصورت طبیعی و یا مکانیکی میسر می شود. بدین ترتیب که در روش طبیعی برای ایجاد هوای سالم و گردش هوای مطبوع از در یا پنجره بهره می برند. اما گاهی اوقات گردش هوا و عبور مرور هوا از طریق در و پنجره کافی نیست و جداره های در و پنجره و ورودی ساختمان کاملا بسته هستند. و مقدار کمی از هوا رد و بدل می شود و میزان تعویض هوا بسیار پایین است.

بنابراین اعمال یک دستگاه تهویه در این محیط کاملا امری ضروری و مفید است. بنابراین تهویه هوای ساختمان به کمک ابزار مکانیکی امکان پذیر است که توسط هواکش صنعتی مکنده یا بکوارد و دمنده یا فوروارد انجام می پذیرد.

فروش-اگزاست-فن-در-اصفهان

اگزاست فن هواکش صنعتی جهت تهویه

برای تعویض هوای محیط یک ساختمان یا سوله اغلب از اگزاست فن استفاده می شود. دستگاهی جهت تهویه و بهبود هوای سالم در محیط است و در زندگی روزمره ما کاربرد فروانی دارد. در این بخش قرار است به این موضوع بپردازیم. اگزاست فن بکوارد یا مکنده صنعتی صرفا جهت خنک کردن فضای محیط به کار نمی رود. بلکه هدف اصلی تخلیه بوهای نامطبوع، هوای ناسالم، گردوغبار، رطوبت و دیگر آلاینده ها می باشد.

این کار سبب جایگزین شدن هوای تمیز می گردد. تعویض هوا به کمک اگزاست فن در مقاصد مختلفی انجام می گیرد. به عنوان مثال در دستشویی، حمام، سرویس بهداشتی که در جهت برطرف کردن بوی نامطبوع جلوگیری از تراکم رطوبت می باشد. تامین اکسیژن لازم و دفع گازهای ناسالم co² و دود سیگار و دیگر گازهای زیان آور که مانع از راکد ماندن هوا می شود. اگزاست فن مکنده در این امر مسمر ثمر واقع می شود.

همانطور که در مطالب فوق مشاهده کردید با اعمال اگزاست فن بکوارد جهت هدایت هوای داخل به فضای بیرون هوای ناسالم منتقل می شود. اگر فقط عمل مکش صورت گیرد فضای داخلی دچار فشار منفی می شود. بنابراین برای ممانعت از چنین رخدادی باید از اگزاست فن دمنده و یا هواساز استفاده نمود تا هوای لازم را وارد محیط نماید.

بنابراین لازم است بگوییم که همزمان با خروج هوای آلوده با ایجاد فشار منفی در محیط داخلی موجب برگشت هوای آلوده به محیط می شود که پیشنهاد ما این است که تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مجهز به فیلتراسیون استفاده شود. نکته قابل توجه این است که در هر فضایی اگر اقداماتی جهت نصب اگزوزفن مکنده صورت گرفت به منظور تامین هوای سالم و مطبوع غیر از قرارگیری در و پنجره باید از اگزاست فن دمنده یا هواساز صنعتی استتفاده نمود تا فشار داخلی تنظیم شود و دستگاه به درستی کار کند.

محاسبه دبی هوای انواع اگزاست فن در اصفهان

به میزان حجم هوای عبوری از اگزاست فن در یک زمان معین دبی هوا می گویند. دبی هوا اصولا با متر مکعب بر ساعتm3/h و یا لیتر بر ثانیهlit/s  و یا فوت مکعب بر دقیقه  cfm محاسبه می شود.

تعیین مقدار دبی هوای لازم در تهویه یک فضا(نوع اگزاست فن به عنوان قدرت مکش اگزاست فن یا ظرفیت هوادهی اگزوزفن یاد می شود که برحسب cfm تعیین می شود)

اولین مورد تعیین کاربری محیط است که قرار است اگزاست فن نصب شود. این مورد بسیار حائز اهمیت است چرا که در کاربری های متفاوت تعداد دفعات تخلیه و تعویض هوا طبق استانداردهی جهانی متفاوت است. به عنوان نمونه ظرفیت اگزوزفن انبار با موتورخانه برابری نمی کند.

خرید انواع اگزاست فن در اصفهان

به منظور خرید اگزاست فن در اصفهان و نصب و راه اندازی نیازمند افرادی متخصص و با تجربه هستید. چرا که توسط افراد معمولی امکان پذیر نیست. پیشنهاد ما به شما این است که جهت مشاوره و خرید اگزاست فن به وب سایت شرکت کولاک فن با آدرس www.koolakfan.com واقع در شهر اصفهان مراجعه نمایید. نمایندگی شرکت کولاک فن در اصفهان تولید کننده انواع فن های صنعتی مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، پلاگ فن، ایرواشر با چندین سال تجربه مفید و پربازده آماده خدمات رسانی به شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز دارای نمایندگی فروش در اکثر شهرهای ایران می باشد. برای مشاوره با کارشناسان در بخش فروش از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.