اگزاست فن قارچی یا پشت بامی در بندرعباس

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی در بندرعباس

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی در بندرعباس

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی کولاک فن با ساختار و طراحی فوق العاده می تواند رطوبت، هوای کهنه و آلوده را از محیط خارج نموده و هوای تمیز و سالم را جایگزین نماید. اگزاست فن قارچی یا پشت بامی به دلیل ظاهر محدب این نام را گرفته است. اگزاست فن قارچی به منظور حفظ دمای محیط، تصفیه هوا و تامین هوای با کیفیت به کار می رود. شرکت کولاک فن در بندرعباس ارائه دهنده انواع اگزاست فن قارچی یا سقفی و انواع فن سانتریفیوژ می باشد.

اگر ساعات طولانی در یک فضای بسته قرار بگیریم متوجه می شویم که تهویه هوا امری ضروری و لازم است. تصفیه هوا در مکان های بسته و شلوغ قطعا بسیار حائز اهمیت است. همانطور که در مقالات پیشین تصفیه هوا بسیار مورد بحث قرار گرفت. در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از هواکش های پرکاربرد و صنعتی تحت عنوان اگزاست فن قارچی یا اگزاست فن پشت بامی بپردازیم.

اگزاست_فن_سقفی_در_بندرعباس

اگزاست فن قارچی چیست؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی هواکش های بسیاری تولید شده اند و قابل رویت هستند. هر کدام عملکرد متفاوتی دارند و نوع کاربری مشخصی دارند. یکی از پرکاربردی ترین هواکش ها، اگزاست فن پشت بامی یا سقفی می باشد. اگزاست فن سقفی با نام اگزاست فن قارچی هم شناخته شده است. اگزاست فن قارچی به دلیل هزینه بسیار کم و ظاهر زیبا مورد محبوبیت افرادی زیادی قرار گرفته است. اگزاست فن قارچی ظاهر سبک و ساختار ساده ای دارد.

اگزاست فن سقفی می تواند هوای مملو از رطوبت و آلودگی را مکش کرده و به بیرون انتقال دهد. بنابراین هوای تمیز و عاری از آلودگی جایگزین آن می شود. اگزاست فن قارچی(به دلیل ظاهر برآمده و محدب شبیه قارچ) عامل مهمی جهت حفظ دما و هوای تازه است و باعث بالا بردن کیفیت و راندمان بسیار بالا می گردد.

قابل رویت است که در اکثر مجتمع های آپارتمانی و یا ساختمان های تجاری تعداد زیادی اگزاست فن های قارچی وجود دارد. اگزاست فن قارچی از طریق کانال های عمودی و از طریق شافت به طور مستقل در مکان های مورد نظر نصب می شوند. مجاری در محل هایی که رطوبت زیاد است عملیات تخلیه را انجام می دهد.

اگزاست_فن_پشت_بامی_در_بندرعباس

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی در چه مکان هایی به کار می رود؟

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی همانطور که از نامش پیداست بر روی پشت بام یا سقف سازه نصب می گردد. اغلب برای طیف وسیعی از کاربری ها مناسب است. یکی از رایج ترین کاربردهای این دستگاه تصفیه سرویس های بهداشتی، توالت فرنگی، آشپزخانه و تاسیسات هود می باشد. اگزاست فن سقفی یک راه حل مناسب برای فضای محدود سقف می باشد. چرا که بجای قرار گیری یک فن جداگانه در داخل خانه، یک فن داخلی و ترکیب آن با اگزاست فن پشت بامی عملیات تصفیه هوا را به آسانی میسر می سازد. اگزاست فن سقفی به دلیل وجود فن آلودگی صوتی را به حداقل می رساند. به دلیل ابعاد کوچکی که دارد فضای کمی را اشغال می کند.

شرکت کولاک فن ارائه دهنده انواع فن و هواکش صنعتی در بندرعباس می باشد.هلدینگ کولاک فن دارای نمایندگی فروش انواع هواکش صنعتی، اگزاست فن سانتریفیوژ و اگزاست فن سقفی در بندرعباس و اکثر شهرهای ایران از قبیل عسلویه، بوشهر، کیش، اهواز و یاسوج می باشد. این شرکت معتبر طیف گسترده ای از اگزاست فن های سقفی مناسب کاربری های متفاوتی تولید و ارائه می دهد. اگزاست فن های سانتریفیوژ مناسب کارخانه ها و صنایع بزرگ و اگزاست سیستم تهویه آشپزخانه هتل و رستوران می باشد.

اگزاست فن کانالی به منظور تهویه پارکینگ ها و تونل ها بکار می رود. فن های لوله محوری یا اگزاست فن کانالی مناسب فضاهای کوچک و متوسط است. فن های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز بیشتر در فضاهای بزرگ تر مناسب می باشد و گزینه مناسبی به منظور نصب هود است.

اگزاست فن های پشت بامی یا قارچی دارای دو بخش inlet و outlet هستند که بخش inlet  ورودی هوا می باشد و هوا را داخل خود می کشاند و outlet  که قسمت خروجی هوا می باشد و هوای دریافتی را به اطراف پراکنده می سازد.

اگزاست فن قارچی یا پشت بامی از طریق کانال های خاصی به محل متصل می شوند. اگزاست فن های قارچی با کلاهک به منظور از بین بردن گرما و راحتی ساکنین می باشد. کلاهک قارچی از نفوذ آب باران به داخل دستگاه جلوگیری می کند و در نقش یک محافظ عمل می کند.

قیمت_اگزاست_فن_قارچی_در_بندرعباس

مزایای اگزاست فن قارچی یا سقفی در بندرعباس

 1. اگزاست فن سقفی نسبت به فن سانتریفیوژ بسیار کم هزینه و مقرون بصرفه است.
 2. قابلیت تغییر دما را در زمان اندکی دارند. این امر موجب می شود که در فصل تابستان خنک سازی هوا و تهویه به آسانی انجام پذیرد.
 3. نسبت به دیگر فن ها سر و صدای کمی تولید کرده و نویز کمتری دارد.
 4. قابلیت نصب و انطباق بر روی کانال در زوایای عمودی و افقی دارند.
 5. اگزاست فن سقفی قابلیت تنظیم طبق نیاز مشتری را به آسانی فراهم می آورد.
 6. بسیاری از افراد که قصد استفاده از اگزاست فن سقفی را دارند از سقف کاذب در ساختمان سازی استفاده می نمایند که فن ها بهتر عمل کنند.
 7. مهمترین مزیت اگزاست فن سقفی ممانعت از ایجاد کپک و به طبع از بین بردن رطوبت می باشد.
 8. اگزاست فن سقفی یا قارچی از ایجاد آتش سوزی جلوگیری می کند. بدین صورت که با از بین بردن ذرات چربی و تصفیه هوای آلوده محیط که عاری از مونواکسید کربن است. هوای تمیز و سالم را جایگزین می نماید.

اگزاست فن قارچی یا سقفی  بندرعباس در چه مکان هایی بکار می رود؟

 1. بکار بردن در سقف منازل و مکان های بهداشتی نظیر حمام و سرویس بهداشتی
 2. بکار بردن در مدارس و مکان های عمومی و بهداشتی مانند آزمایشگاه ها و کلاس ها و کتابخانه ها
 3. استفاده در ادارات و کارخانجات صنعتی و تجاری و شرکت ها
 4. کاربرد اگزاست فن سقفی در دامداری ها و گلخانه ها
 5. استفاده در کارگاه های کوچک و بزرگ و گاراژها
 6. بکاربردن اگزاست فن سقفی در کوره های بزرگ و کوچک صنعتی که با افزایش دما مواجه هستند.

قیمت اگزاست فن قارچی در بندرعباس

اگزاست فن قارچی بندرعباس، هواکش صنعتی پرکاربرد و کم هزینه می باشد که به دلیل ویژگی هایی که دارد محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. این هواکش صنعتی پرمصرف توسط شرکت کولاک فن در بندرعباس طراحی، تولید و عرضه می گردد. جهت اخذ اطلاعات بیشتر از طریق کارشناسان مجرب و متخصص در کادر فروش تماس حاصل فرمایید.

نحوه عملکرد این محصول باعث شده بین صاحبان کسب و کار محبوبیت چشمگیری داشته باشد. اگزاست فن قارچی یا سقفی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط کولاک فن طراحی و تولید می گردد. اگزاست فن های سقفی نسبت به دیگر فن های قدیمی مزیت بسیار و راندمان بالایی دارند. در کنار این خصوصیات سر و صدای کمی هم تولید می کند. به دلیل نوسانات بازار ارائه یک قیمت واحد امکان پذیر نیست. اما در عین حال اگزاست فن سقفی مقرون بصرفه و از کیفیت بالایی برخوردار است. جهت اخذ مشاوره و هماهنگی از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

نتیجه گیری

رعایت یکسری نکات ضروری جهت تهویه محیط های بسته یا محل طبخ غذا .. و دیگر عوامل استفاده از اگزاست فن سقفی امری مفید و ضروری می باشد. اگزاست فن سقفی روی سقف نصب می شود.به منظور تهویه هوای نامطبوع و آلوده از محیط داخل به خارج بکار می رود. این گونه هوای تازه و سالم را به داخل هدایت می نماید. اگزاست فن قارچی امکان خنک کنندگی سریع، کنترل قاب و جلوگیری از ایجاد قارچ و رطوبت را با ایجاد هوای مطبوع و با کیفیت فراهم می آورد. حتی مانع آتش سوزی، کنترل هوای مسموم و … می گردد. به منظور تکمیل تهویه فضای خود و ایجاد هوای سالم ما به شما اگزاست فن قارچی کولاک فن را پیشنهاد می دهیم.

به وب سایت کولاک فن مراجعه نموده و در بخش سفارش محصول اطلاعات لازم را وارد نموده و یا از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. شرکت کولاک فن در سریع ترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت محصول مورد نظرتان را در اختیار شما قرار خواهد داد. قیمت اگزاست فن قارچی کولاک فن چنان رضایت بخش است که در صورت مشاهده کارکرد محصول لبخند رضایت بخشی بر لبان شما جاری می شود.می توانید ویدویوهای پروژه های ارسالی را از طریق کانال ما در اپارات دنبال نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.