فهرست مطالب

فن_سانتریفیوژ_بکوارد_در_کرمانشاه

فهرست مطالب

فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه یکی از پرفروش ترین هواکش صنعتی مکنده می باشد. فن سانتریفیوژ کولاک فن در کرمانشاه با فن پروانه های خم به عقب از جمله کاربردی ترین هواکش در میان فن های سانتریفیوژ می باشد.

شهر کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت کشور ایران و یکی از کلان شهرهای ایران به حساب می آید. کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین ایران محسوب می شود. شهر کرمانشاه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می باشد.

فن سانتریفیوژ مکنده یا بکوارد نسبت به فن سانتریفیوژ دمنده راندمان بالایی دارد و صدای بسیاری تولید می کند.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد یا فن مکنده گریز از مرکز با اعمال نیروی گریز از مرکز در محیط های صنعتی کاربرد فوق العاده ای دارد. ویژگی ها و مزایای فن سانتریفیوژ بکوارد باعث شده که افراد بسیاری متناسب با شرایط صنعت و کار خود اقدام به خرید فن سانتریفیوژ مکنده نمایند.

انواع فن سانتریفیوژ بکوارد یا مکنده در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد یا مکنده در کرمانشاه به جهت نوع اتصال الکتروموتور به پروانه به دو دسته کوبل مستقیم و پولی تسمه تقسیم می شود و این امر باعث شده که هر کدام دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی باشند.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال مستقیم

فن سانتریفیوژ بکوارد با سیستم انتقال نیروی مستقیم در مدل های متنوعی ارائه می گردد. فاکتورهایی مانند توان، سرعت، ظرفیت و سایر مشخصات فنی مربوط به فن سانتریفیوژ اتصال مستقیم باعث شده که خریدار با علم بر نیاز خود فن مورد نظر را خریداری نماید.

هواکش های صنعتی مکنده که شیوه اتصال الکتروموتور به پروانه بصورت مستقیم است از لحاظ کارایی و ابعاد در مدل های زیادی تولید می شوند. تنوع در ابعاد و کاربرد فن سانتریفیوژ بکوارد کوبل مستقیم باعث شده که هواکش سانتریفیوژ اتصال مستقیم در محیط و مصارف مختلف صنعتی به کار برده شود.

به طور کلی ابعاد و ظرفیت اگزاست فن بکوارد کوبل مستقیم به نوع کاربری و محیطی که قرار است به کار برده شود بستگی دارد.اجزای تشکیل دهنده فن سانتریفیوژ بکوارد با ارائه جزییات در پایان مقاله ارائه می گردد.

فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال غیر مستقیم یا پولی تسمه

فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال غیر مستقیم نحوه اتصال الکتروموتور به پروانه به کمک پولی تسمه انجام می شود. بدین صورت که اتصال غیر مستقیم توسط تسمه انجام می گیرد. بنابراین فن پروانه یا ایمپلر هواکش از طریق تسمه و پولی به الکتروموتور متصل است.

این ویژگی می تواند در روند عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد  پولی تسمه تاثیر زیادی ایجاد نماید. بنابراین به هنگام خریداری فن سانتریفیوژ بکوارد توصیه می شود به موضوع اتصال مستقیم یا پولی تسمه توجه شود.

فن سانتریفیوژ بکوارد دو طرفه در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد دو طرفه تحت عنوان فن سانتریفیوژ دبل بکوارد بین عموم شناخته شده است. طراحی و ساختار این نوع هواکش صنعتی بدین صورت است که دارای دو فن پروانه بکوارد می باشد و از دو طرف ورودی هوا نیز دارد. در واقع از دو طرف هوا مکش می شود و قادر است حجم بالایی از سیالات گاز یا هوا را انتقال دهد.

سایر این نوع هواکش صنعتی شبیه دیگر فن های سانتریفیوژ است ولی با این تفاوت که از دو طرف شافت ورودی هوا دارد. این ویژگی فوق العاده در فن سانتریفیوژ دبل بکوارد با دو قدرت مکش باعث می شود که بیشتر در مصارف صنعتی، تهویه سیستم مطبوع و هواسازی به کار رود. فن سانتریفیوژ دبل بکوارد از نوع اتصال یر مستقیم به شمار می رود.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ دو طرفه بکوارد در کرمانشاه

با در نظر گرفتن این موضوع که بیشترین اتصالات در فن های سانتریفیوژ بکوارد پولی تسمه می باشد. لذا فن های سانتریفیوژ دبل از این امر مستثنی نیستند. از طرفی میزان دبی در فن های سانتریفیوژ دو طرفه بکوارد در فشار پایین زیاد است. در نتیجه فن های سانتریفیوژ دبل بکوارد صدای بسیار زیادی از خود تولید می کنند و با این تفاسیر این هواکش صنعتی برای تهویه مطبوع محیط های مسکونی، درمانی، اداری که مستلزم آرامش و سکوت است و انتخاب ایده آل و مناسبی نیستند.

نحوه عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

طراحی و ساختار فن سانتریفیوژ بکوارد بدین ترتیب است که یک پروانه با لبه های خم به عقب درون محفظه قرار گرفته است و جریان هوا از طریق دریچه های ورودی به محفظه داخلی وارد می شوند. زمانی شما می توانید بهترین بازدهی از فن سانتریفیوژ داشته باشید که نیاز به ایجاد جریان هوایی با حجم و فشار متوسط داشته باشید. ایجاد بیشترین جریان حجمی هوا توسط فن سانتریفیوژ بکوارد زمانی رخ می دهد که هیچ فشاری در سیستم ایجاد نشود. چرا که فشار استاتیک در چنین شرایطی همانند یک مقاومت عمل کرد و مانع مکش جریان هوا و انتقال آنها می گردد.

یکی از نکات مهم در مورد فن سانتریفیوژ بکوارد، عملکرد بینظیر و بی وقفه پروانه فن می باشد. پروانه های صنعتی بکوارد دارای بالاترین راندمان استاتیکی در بین دیگر پروانه های صنعتی می باشد. انعطاف پذیری متناسب این فن پروانه به گونه ای است که فن سانتریفیوژ با قرارگیری در بخش حلزونی و یا بدون محفظه بازدهی بالایی دارد.

این موضوع نشان دهنده این امر است که هواکش صنعتی بکوارد یک فن انعطاف پذیر و قابل انطباق با تمام شرایط مختلف است و می توان در شرایط متفاوتی صنعتی و تاسیساتی بکار برد.

مکانیزم و ساختار فن سانتریفیوژ بکوارد جهت نقل و انتقال جریان هوا بدین صورت است که می توان از آن برای جابجایی هوا هم به صورت تنهایی استفاده کرد که در واقع فن رادیال بدون حلزونی قادر است گردش هوا را انجام دهد. هم اینکه با استفاده از محفظه یا حلزونی جریان هوا عبور کرده و طبق یک مسیر مشخص هدایت شود.

مشکلات عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

شیوه نصب و راه اندازی فن سانتریفیوژ بکوارد و نحوه قرار گیری دستگاه با عملکرد و نتیجه کار فن رابطه مستقیم دارد. در صورت عدم رعایت اصول استاندارد لازم برای راه اندازی فن سانتریفیوژ بکوارد نه تنها به نتیجه دلخواه نخواهیم رسید. بلکه ممکن است هواکش صنعتی دچار آسیب و خرابی بسیاری شود و خسارات جبران ناپذیری را به همراه آورد.

نکته مهم در مورد بکارگیری فن سانتریفیوژ بکوارد که قابل توجه است عدم فاصله مناسب در قسمت مکنده فن بکوارد موجب افزایش سرعت جریان ورودی می گردد. این افزایش سرعت موجب تلاطم در محفظه داخلی فن سانتریفیوژ بکوارد می شود.

هنگامی که جریان هوا از پروانه فن سانتریفیوژ عبور می کند تلاطم تولید شده افزایش می یابد و موجب انتقال انرژی از فن پروانه می گردد و در نتیجه راندمان و بازدهی فن سانتریفیوژ بکوارد کاهش می یابد.

یکی از علائم بروز چنین مشکل عدیده ای که می توان به آسانی در هواکش صنعتی بکوارد پی برد افزایش صدای فن در هنگام فعالیت است.

کاربرد فن سانتریفیوژ بکوار در کرمانشاه

 فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه به دلیل اعمال نیروی گریز از مرکز در محیط ها و شرایط متفاوتی کاربرد دارد؟

 1. فن سانتریفیوژ در جهت انتقال مواد و ریزگردها
 2. تهویه مطبوع هوا
 3. انتقال مناسب جریان هوا
 4. استفاده در کارخانجات
 5. محیط های صنعتی و خدماتی
 6. بیمارستان ها
 7. استخر
 8. رستوران ها، هتل ها، فست فودی ها
 9. کارگاه های صنعتی

نکات مهم و قابل توجه در فن سانترفیوژ بکوارد در کرمانشاه

 1. علت قرارگیری محفظه حلزونی شکل یا هوزینگ در هنگام طراحی فن سانتریفیوژ بکوارد این است که حلزونی باعث کاهش سرعت اولیه جریان ورودی هوا به فن سانتریفیوژ بکوارد می شود. در نتیجه مقداری از انرژی ایجاد شده از فشار دینامیکی به فشار استاتیکی تبدیل می شود.

اضافه بر موارد فوق قرار گیری حلزونی در هواکش سانتریفیوژ بکوارد باعث ارسال هوا به طور کامل به سمت خروجی و کنترل کامل انتقال می گردد.

 1. در هنگام انتخاب فن سانتریفیوژ بکوارد باید این نکته را مدنظر داشت که فن پروانه در محدوده بهینه و مشخصه جریان خود قرار داشته باشد. نقطه عملیاتی مطلوب در منحنی عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد که منقطه ای در وسط این نمودار عملکرد است. اوج بهره وری و بازدهی فن سانتریفیوژ بکوارد در این محدوده مشخص می شود.
 2. اگر در شرایط نامطلوب و خارج از استاندارد فن سانتریفیوژ بکوارد فعالیت خود را آغاز کند ممکن است با مشکلات عدیده ای روبه رو گردد. عواقب این مشکلات عبارتند از تلاطم و بازدهی آیرودینامیکی پروانه فن بکوارد که در چنین شرایط غیر استانداردی موجب نویز در سیستم و عدم عملکرد مناسب دستگاه می گردد.
 3. جریان ورودی هوا به فن سانتریفیوژ بکوارد بایستی تا حد امکان صاف باشد. این فرآیند باعث می شود که راندمان و بازدهی تیغه پروانه به حداکثر میزان خود برسد. به منظور ایجاد جریان هوای صاف می توانید از حلقه ای که در دهانه ورودی فن تعبیه شده استفاده نمایید.
 4. اختلالات جریان هوا قبل از ورود به فن سانتریفیوژ بکوارد حذف می شود. در نتیجه صدای ناشی از تلاطم جریان هوا کاهش می یابد. همچنین با کاهش جریان مصرف برق در برخی نقاط باعث افزایش بهره وری و راندمان فعالیت صنعتی می گردد.

مزایای هواکش سانتریفیوژ بکوارد

 1. میزان هوادهی و دبی بالا در فشار متوسط از مزایای فن سانتریفیوژ بکوارد می باشد.
 2. فن سانتریفیوژ بکوارد دارای مکش قوی می باشد.
 3. فن سانتریفیوژ بکوارد مناسب برای انتقال حجم بالایی از سیالات هوا می باشد.
 4. تعبیه الکتروموتور قوی برای شرایطی که نیاز به فعالیت بی وقفه وجود دارد.

اجرای فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد و همچنین دیگر هواکش صنعتی از بخش های متفاوتی تشکیل شده است و عبارتند از

 1. هوزینگ یا حلزونی
 2. فن پروانه
 3. دریچه ورودی هوا و دریچه خروجی هوا
 4. یاتاقان و شافت
 5. الکتروموتور
 6. شاسی

قیمت فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

قیمت فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه وابسته به فاکتورهای متعددی است که طبق این موارد قیمت تعیین می گردد و نمی توان برای هر نوع کابری قیمت واحد و مشخصی را انتخاب نمود. قیمت فن سانتریفیوژ در کرمانشاه طبق نوع الکتروموتور، میزان برق مصرفی، توان دستگاه، میزان ظرفیت و نوع کاربری فضایی که قرار است پشتیبانی کند انجام شود. بنابراین هر نوع تغییر در بدنه، ضخامت ورق و نوع سیستم انتقال نیرو در قیمت تمام شده تاثیر گذار است.

شرکت کولاک فن تولید کننده انواع هواکش صنعتی مکنده و دمنده، انواع اگزاست فن بکوارد و فوروارد، انواع فن سانتریفیوژ، پلاگ فن، جت فن،ایرواشر..در کرمانشاه می باشد. این شرکت معتبر با تکیه و حمایت 4مجوز رسمی کشور گواهینامه استاندارد اروپا، گواهینامه وزارت مسکن و شهرسازی و نشان استاندارد ملی ایران دارای 1000مشتری وفادار و معتمد بازار در مشاغل برتر صنعتی و غیر صنعتی آماده خدمات رسانی به شما بینندگان عزیز در اقصی نقاط کشور می باشد. برای اخذ قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان بخش فروش از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فهرست

فن_سانتریفیوژ_بکوارد_در_کرمانشاه

فهرست مطالب

فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه یکی از پرفروش ترین هواکش صنعتی مکنده می باشد. فن سانتریفیوژ کولاک فن در کرمانشاه با فن پروانه های خم به عقب از جمله کاربردی ترین هواکش در میان فن های سانتریفیوژ می باشد.

شهر کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت کشور ایران و یکی از کلان شهرهای ایران به حساب می آید. کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین ایران محسوب می شود. شهر کرمانشاه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می باشد.

فن سانتریفیوژ مکنده یا بکوارد نسبت به فن سانتریفیوژ دمنده راندمان بالایی دارد و صدای بسیاری تولید می کند.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد یا فن مکنده گریز از مرکز با اعمال نیروی گریز از مرکز در محیط های صنعتی کاربرد فوق العاده ای دارد. ویژگی ها و مزایای فن سانتریفیوژ بکوارد باعث شده که افراد بسیاری متناسب با شرایط صنعت و کار خود اقدام به خرید فن سانتریفیوژ مکنده نمایند.

انواع فن سانتریفیوژ بکوارد یا مکنده در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد یا مکنده در کرمانشاه به جهت نوع اتصال الکتروموتور به پروانه به دو دسته کوبل مستقیم و پولی تسمه تقسیم می شود و این امر باعث شده که هر کدام دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی باشند.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال مستقیم

فن سانتریفیوژ بکوارد با سیستم انتقال نیروی مستقیم در مدل های متنوعی ارائه می گردد. فاکتورهایی مانند توان، سرعت، ظرفیت و سایر مشخصات فنی مربوط به فن سانتریفیوژ اتصال مستقیم باعث شده که خریدار با علم بر نیاز خود فن مورد نظر را خریداری نماید.

هواکش های صنعتی مکنده که شیوه اتصال الکتروموتور به پروانه بصورت مستقیم است از لحاظ کارایی و ابعاد در مدل های زیادی تولید می شوند. تنوع در ابعاد و کاربرد فن سانتریفیوژ بکوارد کوبل مستقیم باعث شده که هواکش سانتریفیوژ اتصال مستقیم در محیط و مصارف مختلف صنعتی به کار برده شود.

به طور کلی ابعاد و ظرفیت اگزاست فن بکوارد کوبل مستقیم به نوع کاربری و محیطی که قرار است به کار برده شود بستگی دارد.اجزای تشکیل دهنده فن سانتریفیوژ بکوارد با ارائه جزییات در پایان مقاله ارائه می گردد.

فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال غیر مستقیم یا پولی تسمه

فن سانتریفیوژ بکوارد اتصال غیر مستقیم نحوه اتصال الکتروموتور به پروانه به کمک پولی تسمه انجام می شود. بدین صورت که اتصال غیر مستقیم توسط تسمه انجام می گیرد. بنابراین فن پروانه یا ایمپلر هواکش از طریق تسمه و پولی به الکتروموتور متصل است.

این ویژگی می تواند در روند عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد  پولی تسمه تاثیر زیادی ایجاد نماید. بنابراین به هنگام خریداری فن سانتریفیوژ بکوارد توصیه می شود به موضوع اتصال مستقیم یا پولی تسمه توجه شود.

فن سانتریفیوژ بکوارد دو طرفه در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد دو طرفه تحت عنوان فن سانتریفیوژ دبل بکوارد بین عموم شناخته شده است. طراحی و ساختار این نوع هواکش صنعتی بدین صورت است که دارای دو فن پروانه بکوارد می باشد و از دو طرف ورودی هوا نیز دارد. در واقع از دو طرف هوا مکش می شود و قادر است حجم بالایی از سیالات گاز یا هوا را انتقال دهد.

سایر این نوع هواکش صنعتی شبیه دیگر فن های سانتریفیوژ است ولی با این تفاوت که از دو طرف شافت ورودی هوا دارد. این ویژگی فوق العاده در فن سانتریفیوژ دبل بکوارد با دو قدرت مکش باعث می شود که بیشتر در مصارف صنعتی، تهویه سیستم مطبوع و هواسازی به کار رود. فن سانتریفیوژ دبل بکوارد از نوع اتصال یر مستقیم به شمار می رود.

مشخصات فنی فن سانتریفیوژ دو طرفه بکوارد در کرمانشاه

با در نظر گرفتن این موضوع که بیشترین اتصالات در فن های سانتریفیوژ بکوارد پولی تسمه می باشد. لذا فن های سانتریفیوژ دبل از این امر مستثنی نیستند. از طرفی میزان دبی در فن های سانتریفیوژ دو طرفه بکوارد در فشار پایین زیاد است. در نتیجه فن های سانتریفیوژ دبل بکوارد صدای بسیار زیادی از خود تولید می کنند و با این تفاسیر این هواکش صنعتی برای تهویه مطبوع محیط های مسکونی، درمانی، اداری که مستلزم آرامش و سکوت است و انتخاب ایده آل و مناسبی نیستند.

نحوه عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

طراحی و ساختار فن سانتریفیوژ بکوارد بدین ترتیب است که یک پروانه با لبه های خم به عقب درون محفظه قرار گرفته است و جریان هوا از طریق دریچه های ورودی به محفظه داخلی وارد می شوند. زمانی شما می توانید بهترین بازدهی از فن سانتریفیوژ داشته باشید که نیاز به ایجاد جریان هوایی با حجم و فشار متوسط داشته باشید. ایجاد بیشترین جریان حجمی هوا توسط فن سانتریفیوژ بکوارد زمانی رخ می دهد که هیچ فشاری در سیستم ایجاد نشود. چرا که فشار استاتیک در چنین شرایطی همانند یک مقاومت عمل کرد و مانع مکش جریان هوا و انتقال آنها می گردد.

یکی از نکات مهم در مورد فن سانتریفیوژ بکوارد، عملکرد بینظیر و بی وقفه پروانه فن می باشد. پروانه های صنعتی بکوارد دارای بالاترین راندمان استاتیکی در بین دیگر پروانه های صنعتی می باشد. انعطاف پذیری متناسب این فن پروانه به گونه ای است که فن سانتریفیوژ با قرارگیری در بخش حلزونی و یا بدون محفظه بازدهی بالایی دارد.

این موضوع نشان دهنده این امر است که هواکش صنعتی بکوارد یک فن انعطاف پذیر و قابل انطباق با تمام شرایط مختلف است و می توان در شرایط متفاوتی صنعتی و تاسیساتی بکار برد.

مکانیزم و ساختار فن سانتریفیوژ بکوارد جهت نقل و انتقال جریان هوا بدین صورت است که می توان از آن برای جابجایی هوا هم به صورت تنهایی استفاده کرد که در واقع فن رادیال بدون حلزونی قادر است گردش هوا را انجام دهد. هم اینکه با استفاده از محفظه یا حلزونی جریان هوا عبور کرده و طبق یک مسیر مشخص هدایت شود.

مشکلات عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

شیوه نصب و راه اندازی فن سانتریفیوژ بکوارد و نحوه قرار گیری دستگاه با عملکرد و نتیجه کار فن رابطه مستقیم دارد. در صورت عدم رعایت اصول استاندارد لازم برای راه اندازی فن سانتریفیوژ بکوارد نه تنها به نتیجه دلخواه نخواهیم رسید. بلکه ممکن است هواکش صنعتی دچار آسیب و خرابی بسیاری شود و خسارات جبران ناپذیری را به همراه آورد.

نکته مهم در مورد بکارگیری فن سانتریفیوژ بکوارد که قابل توجه است عدم فاصله مناسب در قسمت مکنده فن بکوارد موجب افزایش سرعت جریان ورودی می گردد. این افزایش سرعت موجب تلاطم در محفظه داخلی فن سانتریفیوژ بکوارد می شود.

هنگامی که جریان هوا از پروانه فن سانتریفیوژ عبور می کند تلاطم تولید شده افزایش می یابد و موجب انتقال انرژی از فن پروانه می گردد و در نتیجه راندمان و بازدهی فن سانتریفیوژ بکوارد کاهش می یابد.

یکی از علائم بروز چنین مشکل عدیده ای که می توان به آسانی در هواکش صنعتی بکوارد پی برد افزایش صدای فن در هنگام فعالیت است.

کاربرد فن سانتریفیوژ بکوار در کرمانشاه

 فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه به دلیل اعمال نیروی گریز از مرکز در محیط ها و شرایط متفاوتی کاربرد دارد؟

 1. فن سانتریفیوژ در جهت انتقال مواد و ریزگردها
 2. تهویه مطبوع هوا
 3. انتقال مناسب جریان هوا
 4. استفاده در کارخانجات
 5. محیط های صنعتی و خدماتی
 6. بیمارستان ها
 7. استخر
 8. رستوران ها، هتل ها، فست فودی ها
 9. کارگاه های صنعتی

نکات مهم و قابل توجه در فن سانترفیوژ بکوارد در کرمانشاه

 1. علت قرارگیری محفظه حلزونی شکل یا هوزینگ در هنگام طراحی فن سانتریفیوژ بکوارد این است که حلزونی باعث کاهش سرعت اولیه جریان ورودی هوا به فن سانتریفیوژ بکوارد می شود. در نتیجه مقداری از انرژی ایجاد شده از فشار دینامیکی به فشار استاتیکی تبدیل می شود.

اضافه بر موارد فوق قرار گیری حلزونی در هواکش سانتریفیوژ بکوارد باعث ارسال هوا به طور کامل به سمت خروجی و کنترل کامل انتقال می گردد.

 1. در هنگام انتخاب فن سانتریفیوژ بکوارد باید این نکته را مدنظر داشت که فن پروانه در محدوده بهینه و مشخصه جریان خود قرار داشته باشد. نقطه عملیاتی مطلوب در منحنی عملکرد فن سانتریفیوژ بکوارد که منقطه ای در وسط این نمودار عملکرد است. اوج بهره وری و بازدهی فن سانتریفیوژ بکوارد در این محدوده مشخص می شود.
 2. اگر در شرایط نامطلوب و خارج از استاندارد فن سانتریفیوژ بکوارد فعالیت خود را آغاز کند ممکن است با مشکلات عدیده ای روبه رو گردد. عواقب این مشکلات عبارتند از تلاطم و بازدهی آیرودینامیکی پروانه فن بکوارد که در چنین شرایط غیر استانداردی موجب نویز در سیستم و عدم عملکرد مناسب دستگاه می گردد.
 3. جریان ورودی هوا به فن سانتریفیوژ بکوارد بایستی تا حد امکان صاف باشد. این فرآیند باعث می شود که راندمان و بازدهی تیغه پروانه به حداکثر میزان خود برسد. به منظور ایجاد جریان هوای صاف می توانید از حلقه ای که در دهانه ورودی فن تعبیه شده استفاده نمایید.
 4. اختلالات جریان هوا قبل از ورود به فن سانتریفیوژ بکوارد حذف می شود. در نتیجه صدای ناشی از تلاطم جریان هوا کاهش می یابد. همچنین با کاهش جریان مصرف برق در برخی نقاط باعث افزایش بهره وری و راندمان فعالیت صنعتی می گردد.

مزایای هواکش سانتریفیوژ بکوارد

 1. میزان هوادهی و دبی بالا در فشار متوسط از مزایای فن سانتریفیوژ بکوارد می باشد.
 2. فن سانتریفیوژ بکوارد دارای مکش قوی می باشد.
 3. فن سانتریفیوژ بکوارد مناسب برای انتقال حجم بالایی از سیالات هوا می باشد.
 4. تعبیه الکتروموتور قوی برای شرایطی که نیاز به فعالیت بی وقفه وجود دارد.

اجرای فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

فن سانتریفیوژ بکوارد و همچنین دیگر هواکش صنعتی از بخش های متفاوتی تشکیل شده است و عبارتند از

 1. هوزینگ یا حلزونی
 2. فن پروانه
 3. دریچه ورودی هوا و دریچه خروجی هوا
 4. یاتاقان و شافت
 5. الکتروموتور
 6. شاسی

قیمت فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه

قیمت فن سانتریفیوژ بکوارد در کرمانشاه وابسته به فاکتورهای متعددی است که طبق این موارد قیمت تعیین می گردد و نمی توان برای هر نوع کابری قیمت واحد و مشخصی را انتخاب نمود. قیمت فن سانتریفیوژ در کرمانشاه طبق نوع الکتروموتور، میزان برق مصرفی، توان دستگاه، میزان ظرفیت و نوع کاربری فضایی که قرار است پشتیبانی کند انجام شود. بنابراین هر نوع تغییر در بدنه، ضخامت ورق و نوع سیستم انتقال نیرو در قیمت تمام شده تاثیر گذار است.

شرکت کولاک فن تولید کننده انواع هواکش صنعتی مکنده و دمنده، انواع اگزاست فن بکوارد و فوروارد، انواع فن سانتریفیوژ، پلاگ فن، جت فن،ایرواشر..در کرمانشاه می باشد. این شرکت معتبر با تکیه و حمایت 4مجوز رسمی کشور گواهینامه استاندارد اروپا، گواهینامه وزارت مسکن و شهرسازی و نشان استاندارد ملی ایران دارای 1000مشتری وفادار و معتمد بازار در مشاغل برتر صنعتی و غیر صنعتی آماده خدمات رسانی به شما بینندگان عزیز در اقصی نقاط کشور می باشد. برای اخذ قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان بخش فروش از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)