فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

اگزاست_فن_دمنده_در_زاهدان

فهرست مطالب

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یا دمنده در زاهدان قابلیت جابجایی هوا را با دبی بالا فراهم می آورد. توان واقعی این دمنده صنعتی بیشتر از توان محاسبه شده توسط شرکت تولید کننده در نظر می گیرند. چرا که ساختار و نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد نسبت به دیگر فن های صنعتی متفاوت است. شرکت کولاک فن در زاهدان تولید کننده انواع هواکش صنعتی سانتریفیوژ و فن مکنده و دمنده در زاهدان می باشد.

این شرکت معتبر با چندین سال سابقه دارای نمایندگی فروش هواکش صنعتی در شهر زاهدان می باشد. شهر زاهدان یکی از کلان شهرهای کشور ایران و مرکز استان سیستان بلوچستان است. شهر زاهدان از اطراف به هامون، تفتان، کشور افغانستان و پاکستان محدود می شود.

شهر زاهدان یکی از وسیع ترین شهرهای ایران محسوب می شود. دارای آب و هوایی خشک است. به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی، تجاری، نظامی از شرایط خاصی برخوردار است. آب و هوای زاهدان بیشتر فصول سال گرم و خشک است و روزهای گرم و پرحرارت را سپری می کند و متاسفانه آب آشامیدنی آنها در حال حاضر از طریق چاه های نیمه زابل و هامون تامین می شود. در این مقاله خود برآنیم که هر آنچه لازم است در مورد هواکش صنعتی فوروارد در اختیار شما قرار دهیم.

تولید فن سانتریفیوژ دمنده در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه چیست؟

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان به علت اینکه جریان ورود و خروج هوا هر کدام به طور جداگانه مسیری به خود اختصاص داده است. در این نوع فن سانتریفیوژ فوروارد هوا به صورت عمود بر محور پروانه فن وارد می شود و هنگام خروج این جریان هوای تهویه شده در جهت محور موافق فن خارج می شود.

در ادامه قصد داریم بیشتر به بررسی جزییات فن سانتریفیوژ فوروارد بپردازیم. فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان دارای یک ورودی جهت مکش هوا و یک خروجی جهت دمش هوا می باشد.

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروراد یک طرفه در زاهدان به دلیل برخورداری از ساختار و وضعیت ساختمانی آن مناسب برای محیط هایی با شرایط مطلوب خود می باشد که این شرایط مطلوب طبق موارد ذیل است.

1.بکارگیری در محیط های خدماتی و صنعتی

2.کاربرد در محیط گرم و خشک که نیاز است گردش هوا به طور مستمر انجام گیرد.

3.استفاده از فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان به منظور مدیریت سیستم دود و حریق در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مانند مراکز خدماتی، فرودگاه ها، و اماکنی که با ایجاد فشار مثبت در مسیر دود و حریق می شود.

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان چه مزایایی دارد؟

اجزا و ساختار تشکیل دهنده طراحی شده در فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه، به این گونه است که مزایا و ویژگی های خاصی فراهم آورده است.

1.صدای ملایم دستگاه در حین کار نسبت به دیگر فن های صنعتی

2.ایجاد تهویه مناسب جهت به گردش درآوردن هوا

3.جابجایی هوا با میزان دبی بالا

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان مجهز به دو بخش ورودی هوا می باشد. در اماکن و محیط هایی که نیاز به تهویه هوا با حجم بالایی است فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه بسیار مفید واقع شده است. فن سانتریفیوژ فوروارد دارای دو ورودی هوا جهت مکش می باشد.

نکته قابل توجه این است که فن سانتریفیوژ دو طرفه به دلیل طراحی خاصی که دارد و از دو طرف قدرت مکش را اعمال می کند. دارای محدودیت سرعت هستند. یک پارامتر حداقلی و حداکثری در تعداد دور پروانه و سرعت برای آن ها وجود دارد.

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه چه کاربردی دارد؟

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه به دلیل قدرت مکش از جانب دو طرف نسبت به یک طرفه قویتر است. متخصص و تولید کنندگان برجسته هواکش صنعتی سانتریفیوژ در مبحث استفاده فن سانتریفیوژ دو طرفه که به صورت دبل تولید می شود خاص محیط هایی می دانند که در ذیل ذکر می گردد.

1.محیط صنعتی، درمانی و خدماتی و به طور کلی ساختمان هایی که به تهویه حجم عظیمی از سیالات هوا، هواسازی و پاکسازی ناشی از آلودگی های صنعتی و پزشکی وجود دارد.

2.محیط های گرم و خشک که نیازمند تهویه هوا در حجم بالا می باشد.

3.محیط های کارگاهی، صنعتی که نیازمند سیستم تهویه مطبوع می باشد.

4.بکارگیری فن سانتریفیوژ دوطرفه در تهویه مطبوع هواساز، ایرواشر و کولرهای آبی

فن_سانتریفیوژ_فوروارد_در_زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان چه مزایایی دارد؟

هواکش صنعتی سانتریفیوژ در معنای کلی برای جابجایی و به گردش درآوردن هوا و انتقال گاز و مواد مختلف از محیطی به محیط دیگر به کار می رود. از آنجا که حجم مکش در فن سانتریفیوژ دو طرفه دو برابر فن سانتریفیوژ یک طرفه می باشد. بزرگترین مزیت را نسبت به دیگر فن های صنعتی دارد.

این فن دمنده ویژگی هایی دارد که شامل موارد ذیل است.

1.حجم بالای هوادهی و دبی بالا

2.طول عمر زیاد

3.قابلیت انتقال سیالات در حجم زیاد

4.افت فشار پایین

انواع فن سانتریفیوژ فوروارد بر اساس سیستم انتقال نیرو

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان براساس سیستم انتقال نیرو به دو گروه کوبل مستقیم و پولی تسمه تقسیم می شود. هر کدام به دلیل فناوری خاص دارای ویژگی های منحصربفردی هستند.

در نوع اول فن پروانه بطور مستقیم با الکتروموتور متصل است و سیستم انتقال نیرو به طور مستقیم منتقل می شود. ولی در نوع دوم اتصال فن پروانه به موتور از طریق تسمه انجام می گیرد.

نکته مهم و قابل ذکر در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد این است که سرعت فن در این حالت افزایش می یابد. این افزایش فشار و سرعت تحت فاکتورهایی مانند عرض پروانه عملکرد جریان هوا، دبی مناسب دستگاه می باشد.

اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد معمولا به صورت پولی تسمه تولید می گردد. به این صورت که اتصال فن پروانه به الکتروموتور بصورت تسمه پولی صورت می گیرد. اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد بصورت ذیل می باشد.

1.حلزونی یا هوزینگ: محفظه ای که اجزای مختلف هواکش سانتریفیوژ را در خود جای داده است. در واقع بخش اصلی فن می باشد که پروانه را در خود جای داده است. بدنه یا حلزونی فن گریز از مرکز وابسته به نوع عملکرد از متریال متفاوتی مانند گالوانیزه، استیل و یا فولاد تولید می گردد.

2.پروانه: پروانه فن بخش اصلی هواکش صنعتی می باشد که وظیفه جابجایی جریان هوا را در فن صنعتی سانتریفیوژ به عهده دارد.

3.صفحه برشی: محفظه قرار گرفته در قسمت خروجی فن که مانع بازگشت هوای تخلیه شده می گردد.

4.الکتروموتور یا نیروی محرک: این بخش از فن سانتریفیوژ فوروارد نیروی محرک پروانه های فن سانتریفیوژ می باشد.

5.تسمه: در صورتی که اتصال فن سانتریفیوژ فوروراد به صورت پولی تسمه باشد. تسمه به عنوان یک اتصال دهنده بین پروانه و الکتروموتور عمل می کند.

نکات مهم در مورد خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد چیست؟

بینندگان گرامی چنانچه قصد خرید فن سانتریفیوژ فوروارد را داشته باشید. بایستی علاوه بر در نظر گرفتن نوع محیط، ابعاد و ظرفیت و اندازه فن سانتریفیوژ توجه کنید.

در قسمت ذیل مختصری در مورد مشخصات فنی هواکش سانتریفیوژ ذکر شده است. این اطلاعات در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه و دو طرفه می باشد.

1.فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب جریان هوا با فشار تقریبا کم می باشد. بنابراین بهتر است متناسب با فشار و جریان هوای محیط اقدام به خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد نمایید.

2.میزان دمای محیط اثر مستقیمی بر طول عمر فن سانتریفیوژ دارد. بدین صورت که فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب محیط های گرم با فشار نسبتا کم می باشد.

3.بدلیل ابعاد بزرگ فن سانتریفیوژ فوروارد، نسبت به دیگر فن های صنعتی ارتفاعی را باید مدنظر گرفت که متناسب با ارتفاع فن باشد.

4.فن سانتریفیوژ فوروارد باید براساس نوع محیط گرم، سرد، مرطوب یا خشک خریداری نمود که با هوای محل مورد نظر سازگاری داشته باشد.

در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

چنانچه نصب و راه اندازی فن سانتریفیوژ فوروارد توسط نصابان متخصص و کارآمد انجام گرفت علاوه بر افزایش کارایی، طول عمر هواکش صنعتی افزایش می یابد. نکاتی به منظور نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد لازم است مطلع شوید که با اختصار ذکر می گردد.

 1. فن سانتریفیوژ فوروارد یا هواکش کریز از مرکز بایستی در فواصل زمانی معین روغن کاری شود که بایستی از مواد مرغوب و باکیفیت جهت این کار استفاده شود.
 2. بایستی هر از چند مدت دستگاه و دیگر قطعات به لحاظ فنی چک و سرویس شوند.
 3. بررسی ارتعاشات و عدم لرزش و لغزش در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ دمنده
 4. تطابق میزان کارکرد موتور و دیگر قطعات هواکش صنعتی طبق استانداردهای طراحی شده

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد در جهت انتقال ذرات سبک

به طور کلی فن های قوی با بازدهی بالا توانایی انتقال ریزگردها و آلودگی های سبک را دارند و استفاده از آن ها صحیح می باشد. اما به منظور حفظ ایمنی بیشتر و سلامتی افراد بهتر است از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد.

علت بکارگیری فن سانتریفیوژ فوروارد به منظور تخلیه هوای غبار آلود محیط بدین خاطر است که ریزگردها در جریان جابجایی هوا توسط فن پروانه، اصطکاک کمی ایجاد کرده و به آسانی تخلیه می شود. در محیط هایی که مملو از ریزگردها می باشد هنگام فعالیت فن سانتریفیوژ فوروارد فن پروانه با ذرات دائما در تماس است. در این شرایط ذرات ریز  بر روی تعادل فن اثر مستقیم می گذارد. و ممکن است اختلالات زیادی بر روی فن صنعتی ایجاد کند.

بنابراین برای انتقال ذرات سبک از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد تا عمر فن های سانتریفیوژ دیگر کوتاه نشود. به طور کلی فن سانتریفیوژ دمنده به دلیل نحوه قرار گیری پره ها و نازک بودن تیغه و انحنا تیغه ها به سمت جلو جهت انتقال مواد سبک و گازهای اشباع مطمئن تر و ایمن تر است.

سپاس که تا انتهای مقاله همراهی کردید. اگر به دنبال کالای اصل و باکیفیت هستید ما به شما شرکت کولاک فن در زاهدان را پیشنهاد می دهیم. هلدینگ کولاک فن در زاهدان با تکیه بر چندین سال تجربه مفید و درخشان پیشرو در تولید انواع فن صنعتی و هواکش سانتریفیوژ مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، ایرواشر و پلاگ فن با بکارگیری  از بهترین مواد اولیه و آخرین دانش روز و بهره مندی از نیروهای زبده و کارآمد آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در زاهدان و اقصی نقاط کشور می باشد.

نمایندگی کولاک فن در زاهدان پذیرای سفارش شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز می باشد. در صورت تمایل جهت مشاوره و اخذ قیمت به کارشناسان ما در بخش فروش مراجعه نمایید آدرس وب سایت ما به نشانی www.koolakfan.com می باشد.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

اگزاست_فن_دمنده_در_زاهدان

فهرست مطالب

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یا دمنده در زاهدان قابلیت جابجایی هوا را با دبی بالا فراهم می آورد. توان واقعی این دمنده صنعتی بیشتر از توان محاسبه شده توسط شرکت تولید کننده در نظر می گیرند. چرا که ساختار و نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد نسبت به دیگر فن های صنعتی متفاوت است. شرکت کولاک فن در زاهدان تولید کننده انواع هواکش صنعتی سانتریفیوژ و فن مکنده و دمنده در زاهدان می باشد.

این شرکت معتبر با چندین سال سابقه دارای نمایندگی فروش هواکش صنعتی در شهر زاهدان می باشد. شهر زاهدان یکی از کلان شهرهای کشور ایران و مرکز استان سیستان بلوچستان است. شهر زاهدان از اطراف به هامون، تفتان، کشور افغانستان و پاکستان محدود می شود.

شهر زاهدان یکی از وسیع ترین شهرهای ایران محسوب می شود. دارای آب و هوایی خشک است. به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی، تجاری، نظامی از شرایط خاصی برخوردار است. آب و هوای زاهدان بیشتر فصول سال گرم و خشک است و روزهای گرم و پرحرارت را سپری می کند و متاسفانه آب آشامیدنی آنها در حال حاضر از طریق چاه های نیمه زابل و هامون تامین می شود. در این مقاله خود برآنیم که هر آنچه لازم است در مورد هواکش صنعتی فوروارد در اختیار شما قرار دهیم.

تولید فن سانتریفیوژ دمنده در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه چیست؟

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان به علت اینکه جریان ورود و خروج هوا هر کدام به طور جداگانه مسیری به خود اختصاص داده است. در این نوع فن سانتریفیوژ فوروارد هوا به صورت عمود بر محور پروانه فن وارد می شود و هنگام خروج این جریان هوای تهویه شده در جهت محور موافق فن خارج می شود.

در ادامه قصد داریم بیشتر به بررسی جزییات فن سانتریفیوژ فوروارد بپردازیم. فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان دارای یک ورودی جهت مکش هوا و یک خروجی جهت دمش هوا می باشد.

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروراد یک طرفه در زاهدان به دلیل برخورداری از ساختار و وضعیت ساختمانی آن مناسب برای محیط هایی با شرایط مطلوب خود می باشد که این شرایط مطلوب طبق موارد ذیل است.

1.بکارگیری در محیط های خدماتی و صنعتی

2.کاربرد در محیط گرم و خشک که نیاز است گردش هوا به طور مستمر انجام گیرد.

3.استفاده از فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان به منظور مدیریت سیستم دود و حریق در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مانند مراکز خدماتی، فرودگاه ها، و اماکنی که با ایجاد فشار مثبت در مسیر دود و حریق می شود.

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان چه مزایایی دارد؟

اجزا و ساختار تشکیل دهنده طراحی شده در فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه، به این گونه است که مزایا و ویژگی های خاصی فراهم آورده است.

1.صدای ملایم دستگاه در حین کار نسبت به دیگر فن های صنعتی

2.ایجاد تهویه مناسب جهت به گردش درآوردن هوا

3.جابجایی هوا با میزان دبی بالا

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان مجهز به دو بخش ورودی هوا می باشد. در اماکن و محیط هایی که نیاز به تهویه هوا با حجم بالایی است فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه بسیار مفید واقع شده است. فن سانتریفیوژ فوروارد دارای دو ورودی هوا جهت مکش می باشد.

نکته قابل توجه این است که فن سانتریفیوژ دو طرفه به دلیل طراحی خاصی که دارد و از دو طرف قدرت مکش را اعمال می کند. دارای محدودیت سرعت هستند. یک پارامتر حداقلی و حداکثری در تعداد دور پروانه و سرعت برای آن ها وجود دارد.

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه چه کاربردی دارد؟

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه به دلیل قدرت مکش از جانب دو طرف نسبت به یک طرفه قویتر است. متخصص و تولید کنندگان برجسته هواکش صنعتی سانتریفیوژ در مبحث استفاده فن سانتریفیوژ دو طرفه که به صورت دبل تولید می شود خاص محیط هایی می دانند که در ذیل ذکر می گردد.

1.محیط صنعتی، درمانی و خدماتی و به طور کلی ساختمان هایی که به تهویه حجم عظیمی از سیالات هوا، هواسازی و پاکسازی ناشی از آلودگی های صنعتی و پزشکی وجود دارد.

2.محیط های گرم و خشک که نیازمند تهویه هوا در حجم بالا می باشد.

3.محیط های کارگاهی، صنعتی که نیازمند سیستم تهویه مطبوع می باشد.

4.بکارگیری فن سانتریفیوژ دوطرفه در تهویه مطبوع هواساز، ایرواشر و کولرهای آبی

فن_سانتریفیوژ_فوروارد_در_زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان چه مزایایی دارد؟

هواکش صنعتی سانتریفیوژ در معنای کلی برای جابجایی و به گردش درآوردن هوا و انتقال گاز و مواد مختلف از محیطی به محیط دیگر به کار می رود. از آنجا که حجم مکش در فن سانتریفیوژ دو طرفه دو برابر فن سانتریفیوژ یک طرفه می باشد. بزرگترین مزیت را نسبت به دیگر فن های صنعتی دارد.

این فن دمنده ویژگی هایی دارد که شامل موارد ذیل است.

1.حجم بالای هوادهی و دبی بالا

2.طول عمر زیاد

3.قابلیت انتقال سیالات در حجم زیاد

4.افت فشار پایین

انواع فن سانتریفیوژ فوروارد بر اساس سیستم انتقال نیرو

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان براساس سیستم انتقال نیرو به دو گروه کوبل مستقیم و پولی تسمه تقسیم می شود. هر کدام به دلیل فناوری خاص دارای ویژگی های منحصربفردی هستند.

در نوع اول فن پروانه بطور مستقیم با الکتروموتور متصل است و سیستم انتقال نیرو به طور مستقیم منتقل می شود. ولی در نوع دوم اتصال فن پروانه به موتور از طریق تسمه انجام می گیرد.

نکته مهم و قابل ذکر در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد این است که سرعت فن در این حالت افزایش می یابد. این افزایش فشار و سرعت تحت فاکتورهایی مانند عرض پروانه عملکرد جریان هوا، دبی مناسب دستگاه می باشد.

اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد معمولا به صورت پولی تسمه تولید می گردد. به این صورت که اتصال فن پروانه به الکتروموتور بصورت تسمه پولی صورت می گیرد. اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد بصورت ذیل می باشد.

1.حلزونی یا هوزینگ: محفظه ای که اجزای مختلف هواکش سانتریفیوژ را در خود جای داده است. در واقع بخش اصلی فن می باشد که پروانه را در خود جای داده است. بدنه یا حلزونی فن گریز از مرکز وابسته به نوع عملکرد از متریال متفاوتی مانند گالوانیزه، استیل و یا فولاد تولید می گردد.

2.پروانه: پروانه فن بخش اصلی هواکش صنعتی می باشد که وظیفه جابجایی جریان هوا را در فن صنعتی سانتریفیوژ به عهده دارد.

3.صفحه برشی: محفظه قرار گرفته در قسمت خروجی فن که مانع بازگشت هوای تخلیه شده می گردد.

4.الکتروموتور یا نیروی محرک: این بخش از فن سانتریفیوژ فوروارد نیروی محرک پروانه های فن سانتریفیوژ می باشد.

5.تسمه: در صورتی که اتصال فن سانتریفیوژ فوروراد به صورت پولی تسمه باشد. تسمه به عنوان یک اتصال دهنده بین پروانه و الکتروموتور عمل می کند.

نکات مهم در مورد خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد چیست؟

بینندگان گرامی چنانچه قصد خرید فن سانتریفیوژ فوروارد را داشته باشید. بایستی علاوه بر در نظر گرفتن نوع محیط، ابعاد و ظرفیت و اندازه فن سانتریفیوژ توجه کنید.

در قسمت ذیل مختصری در مورد مشخصات فنی هواکش سانتریفیوژ ذکر شده است. این اطلاعات در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه و دو طرفه می باشد.

1.فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب جریان هوا با فشار تقریبا کم می باشد. بنابراین بهتر است متناسب با فشار و جریان هوای محیط اقدام به خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد نمایید.

2.میزان دمای محیط اثر مستقیمی بر طول عمر فن سانتریفیوژ دارد. بدین صورت که فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب محیط های گرم با فشار نسبتا کم می باشد.

3.بدلیل ابعاد بزرگ فن سانتریفیوژ فوروارد، نسبت به دیگر فن های صنعتی ارتفاعی را باید مدنظر گرفت که متناسب با ارتفاع فن باشد.

4.فن سانتریفیوژ فوروارد باید براساس نوع محیط گرم، سرد، مرطوب یا خشک خریداری نمود که با هوای محل مورد نظر سازگاری داشته باشد.

در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

چنانچه نصب و راه اندازی فن سانتریفیوژ فوروارد توسط نصابان متخصص و کارآمد انجام گرفت علاوه بر افزایش کارایی، طول عمر هواکش صنعتی افزایش می یابد. نکاتی به منظور نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد لازم است مطلع شوید که با اختصار ذکر می گردد.

 1. فن سانتریفیوژ فوروارد یا هواکش کریز از مرکز بایستی در فواصل زمانی معین روغن کاری شود که بایستی از مواد مرغوب و باکیفیت جهت این کار استفاده شود.
 2. بایستی هر از چند مدت دستگاه و دیگر قطعات به لحاظ فنی چک و سرویس شوند.
 3. بررسی ارتعاشات و عدم لرزش و لغزش در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ دمنده
 4. تطابق میزان کارکرد موتور و دیگر قطعات هواکش صنعتی طبق استانداردهای طراحی شده

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد در جهت انتقال ذرات سبک

به طور کلی فن های قوی با بازدهی بالا توانایی انتقال ریزگردها و آلودگی های سبک را دارند و استفاده از آن ها صحیح می باشد. اما به منظور حفظ ایمنی بیشتر و سلامتی افراد بهتر است از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد.

علت بکارگیری فن سانتریفیوژ فوروارد به منظور تخلیه هوای غبار آلود محیط بدین خاطر است که ریزگردها در جریان جابجایی هوا توسط فن پروانه، اصطکاک کمی ایجاد کرده و به آسانی تخلیه می شود. در محیط هایی که مملو از ریزگردها می باشد هنگام فعالیت فن سانتریفیوژ فوروارد فن پروانه با ذرات دائما در تماس است. در این شرایط ذرات ریز  بر روی تعادل فن اثر مستقیم می گذارد. و ممکن است اختلالات زیادی بر روی فن صنعتی ایجاد کند.

بنابراین برای انتقال ذرات سبک از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد تا عمر فن های سانتریفیوژ دیگر کوتاه نشود. به طور کلی فن سانتریفیوژ دمنده به دلیل نحوه قرار گیری پره ها و نازک بودن تیغه و انحنا تیغه ها به سمت جلو جهت انتقال مواد سبک و گازهای اشباع مطمئن تر و ایمن تر است.

سپاس که تا انتهای مقاله همراهی کردید. اگر به دنبال کالای اصل و باکیفیت هستید ما به شما شرکت کولاک فن در زاهدان را پیشنهاد می دهیم. هلدینگ کولاک فن در زاهدان با تکیه بر چندین سال تجربه مفید و درخشان پیشرو در تولید انواع فن صنعتی و هواکش سانتریفیوژ مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، ایرواشر و پلاگ فن با بکارگیری  از بهترین مواد اولیه و آخرین دانش روز و بهره مندی از نیروهای زبده و کارآمد آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در زاهدان و اقصی نقاط کشور می باشد.

نمایندگی کولاک فن در زاهدان پذیرای سفارش شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز می باشد. در صورت تمایل جهت مشاوره و اخذ قیمت به کارشناسان ما در بخش فروش مراجعه نمایید آدرس وب سایت ما به نشانی www.koolakfan.com می باشد.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

اگزاست_فن_دمنده_در_زاهدان

فهرست مطالب

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یا دمنده در زاهدان قابلیت جابجایی هوا را با دبی بالا فراهم می آورد. توان واقعی این دمنده صنعتی بیشتر از توان محاسبه شده توسط شرکت تولید کننده در نظر می گیرند. چرا که ساختار و نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد نسبت به دیگر فن های صنعتی متفاوت است. شرکت کولاک فن در زاهدان تولید کننده انواع هواکش صنعتی سانتریفیوژ و فن مکنده و دمنده در زاهدان می باشد.

این شرکت معتبر با چندین سال سابقه دارای نمایندگی فروش هواکش صنعتی در شهر زاهدان می باشد. شهر زاهدان یکی از کلان شهرهای کشور ایران و مرکز استان سیستان بلوچستان است. شهر زاهدان از اطراف به هامون، تفتان، کشور افغانستان و پاکستان محدود می شود.

شهر زاهدان یکی از وسیع ترین شهرهای ایران محسوب می شود. دارای آب و هوایی خشک است. به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی، تجاری، نظامی از شرایط خاصی برخوردار است. آب و هوای زاهدان بیشتر فصول سال گرم و خشک است و روزهای گرم و پرحرارت را سپری می کند و متاسفانه آب آشامیدنی آنها در حال حاضر از طریق چاه های نیمه زابل و هامون تامین می شود. در این مقاله خود برآنیم که هر آنچه لازم است در مورد هواکش صنعتی فوروارد در اختیار شما قرار دهیم.

تولید فن سانتریفیوژ دمنده در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه چیست؟

فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان به علت اینکه جریان ورود و خروج هوا هر کدام به طور جداگانه مسیری به خود اختصاص داده است. در این نوع فن سانتریفیوژ فوروارد هوا به صورت عمود بر محور پروانه فن وارد می شود و هنگام خروج این جریان هوای تهویه شده در جهت محور موافق فن خارج می شود.

در ادامه قصد داریم بیشتر به بررسی جزییات فن سانتریفیوژ فوروارد بپردازیم. فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان دارای یک ورودی جهت مکش هوا و یک خروجی جهت دمش هوا می باشد.

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروراد یک طرفه در زاهدان به دلیل برخورداری از ساختار و وضعیت ساختمانی آن مناسب برای محیط هایی با شرایط مطلوب خود می باشد که این شرایط مطلوب طبق موارد ذیل است.

1.بکارگیری در محیط های خدماتی و صنعتی

2.کاربرد در محیط گرم و خشک که نیاز است گردش هوا به طور مستمر انجام گیرد.

3.استفاده از فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان به منظور مدیریت سیستم دود و حریق در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مانند مراکز خدماتی، فرودگاه ها، و اماکنی که با ایجاد فشار مثبت در مسیر دود و حریق می شود.

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان چه مزایایی دارد؟

اجزا و ساختار تشکیل دهنده طراحی شده در فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه، به این گونه است که مزایا و ویژگی های خاصی فراهم آورده است.

1.صدای ملایم دستگاه در حین کار نسبت به دیگر فن های صنعتی

2.ایجاد تهویه مناسب جهت به گردش درآوردن هوا

3.جابجایی هوا با میزان دبی بالا

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان مجهز به دو بخش ورودی هوا می باشد. در اماکن و محیط هایی که نیاز به تهویه هوا با حجم بالایی است فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه بسیار مفید واقع شده است. فن سانتریفیوژ فوروارد دارای دو ورودی هوا جهت مکش می باشد.

نکته قابل توجه این است که فن سانتریفیوژ دو طرفه به دلیل طراحی خاصی که دارد و از دو طرف قدرت مکش را اعمال می کند. دارای محدودیت سرعت هستند. یک پارامتر حداقلی و حداکثری در تعداد دور پروانه و سرعت برای آن ها وجود دارد.

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه چه کاربردی دارد؟

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه به دلیل قدرت مکش از جانب دو طرف نسبت به یک طرفه قویتر است. متخصص و تولید کنندگان برجسته هواکش صنعتی سانتریفیوژ در مبحث استفاده فن سانتریفیوژ دو طرفه که به صورت دبل تولید می شود خاص محیط هایی می دانند که در ذیل ذکر می گردد.

1.محیط صنعتی، درمانی و خدماتی و به طور کلی ساختمان هایی که به تهویه حجم عظیمی از سیالات هوا، هواسازی و پاکسازی ناشی از آلودگی های صنعتی و پزشکی وجود دارد.

2.محیط های گرم و خشک که نیازمند تهویه هوا در حجم بالا می باشد.

3.محیط های کارگاهی، صنعتی که نیازمند سیستم تهویه مطبوع می باشد.

4.بکارگیری فن سانتریفیوژ دوطرفه در تهویه مطبوع هواساز، ایرواشر و کولرهای آبی

فن_سانتریفیوژ_فوروارد_در_زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه در زاهدان چه مزایایی دارد؟

هواکش صنعتی سانتریفیوژ در معنای کلی برای جابجایی و به گردش درآوردن هوا و انتقال گاز و مواد مختلف از محیطی به محیط دیگر به کار می رود. از آنجا که حجم مکش در فن سانتریفیوژ دو طرفه دو برابر فن سانتریفیوژ یک طرفه می باشد. بزرگترین مزیت را نسبت به دیگر فن های صنعتی دارد.

این فن دمنده ویژگی هایی دارد که شامل موارد ذیل است.

1.حجم بالای هوادهی و دبی بالا

2.طول عمر زیاد

3.قابلیت انتقال سیالات در حجم زیاد

4.افت فشار پایین

انواع فن سانتریفیوژ فوروارد بر اساس سیستم انتقال نیرو

فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان براساس سیستم انتقال نیرو به دو گروه کوبل مستقیم و پولی تسمه تقسیم می شود. هر کدام به دلیل فناوری خاص دارای ویژگی های منحصربفردی هستند.

در نوع اول فن پروانه بطور مستقیم با الکتروموتور متصل است و سیستم انتقال نیرو به طور مستقیم منتقل می شود. ولی در نوع دوم اتصال فن پروانه به موتور از طریق تسمه انجام می گیرد.

نکته مهم و قابل ذکر در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد این است که سرعت فن در این حالت افزایش می یابد. این افزایش فشار و سرعت تحت فاکتورهایی مانند عرض پروانه عملکرد جریان هوا، دبی مناسب دستگاه می باشد.

اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد در زاهدان

فن سانتریفیوژ فوروارد معمولا به صورت پولی تسمه تولید می گردد. به این صورت که اتصال فن پروانه به الکتروموتور بصورت تسمه پولی صورت می گیرد. اجزای فن سانتریفیوژ فوروارد بصورت ذیل می باشد.

1.حلزونی یا هوزینگ: محفظه ای که اجزای مختلف هواکش سانتریفیوژ را در خود جای داده است. در واقع بخش اصلی فن می باشد که پروانه را در خود جای داده است. بدنه یا حلزونی فن گریز از مرکز وابسته به نوع عملکرد از متریال متفاوتی مانند گالوانیزه، استیل و یا فولاد تولید می گردد.

2.پروانه: پروانه فن بخش اصلی هواکش صنعتی می باشد که وظیفه جابجایی جریان هوا را در فن صنعتی سانتریفیوژ به عهده دارد.

3.صفحه برشی: محفظه قرار گرفته در قسمت خروجی فن که مانع بازگشت هوای تخلیه شده می گردد.

4.الکتروموتور یا نیروی محرک: این بخش از فن سانتریفیوژ فوروارد نیروی محرک پروانه های فن سانتریفیوژ می باشد.

5.تسمه: در صورتی که اتصال فن سانتریفیوژ فوروراد به صورت پولی تسمه باشد. تسمه به عنوان یک اتصال دهنده بین پروانه و الکتروموتور عمل می کند.

نکات مهم در مورد خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد چیست؟

بینندگان گرامی چنانچه قصد خرید فن سانتریفیوژ فوروارد را داشته باشید. بایستی علاوه بر در نظر گرفتن نوع محیط، ابعاد و ظرفیت و اندازه فن سانتریفیوژ توجه کنید.

در قسمت ذیل مختصری در مورد مشخصات فنی هواکش سانتریفیوژ ذکر شده است. این اطلاعات در مورد فن سانتریفیوژ فوروارد یک طرفه و دو طرفه می باشد.

1.فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب جریان هوا با فشار تقریبا کم می باشد. بنابراین بهتر است متناسب با فشار و جریان هوای محیط اقدام به خریداری فن سانتریفیوژ فوروارد نمایید.

2.میزان دمای محیط اثر مستقیمی بر طول عمر فن سانتریفیوژ دارد. بدین صورت که فن سانتریفیوژ فوروارد مناسب محیط های گرم با فشار نسبتا کم می باشد.

3.بدلیل ابعاد بزرگ فن سانتریفیوژ فوروارد، نسبت به دیگر فن های صنعتی ارتفاعی را باید مدنظر گرفت که متناسب با ارتفاع فن باشد.

4.فن سانتریفیوژ فوروارد باید براساس نوع محیط گرم، سرد، مرطوب یا خشک خریداری نمود که با هوای محل مورد نظر سازگاری داشته باشد.

در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

چنانچه نصب و راه اندازی فن سانتریفیوژ فوروارد توسط نصابان متخصص و کارآمد انجام گرفت علاوه بر افزایش کارایی، طول عمر هواکش صنعتی افزایش می یابد. نکاتی به منظور نگهداری فن سانتریفیوژ فوروارد لازم است مطلع شوید که با اختصار ذکر می گردد.

 1. فن سانتریفیوژ فوروارد یا هواکش کریز از مرکز بایستی در فواصل زمانی معین روغن کاری شود که بایستی از مواد مرغوب و باکیفیت جهت این کار استفاده شود.
 2. بایستی هر از چند مدت دستگاه و دیگر قطعات به لحاظ فنی چک و سرویس شوند.
 3. بررسی ارتعاشات و عدم لرزش و لغزش در هنگام نگهداری فن سانتریفیوژ دمنده
 4. تطابق میزان کارکرد موتور و دیگر قطعات هواکش صنعتی طبق استانداردهای طراحی شده

کاربرد فن سانتریفیوژ فوروارد در جهت انتقال ذرات سبک

به طور کلی فن های قوی با بازدهی بالا توانایی انتقال ریزگردها و آلودگی های سبک را دارند و استفاده از آن ها صحیح می باشد. اما به منظور حفظ ایمنی بیشتر و سلامتی افراد بهتر است از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد.

علت بکارگیری فن سانتریفیوژ فوروارد به منظور تخلیه هوای غبار آلود محیط بدین خاطر است که ریزگردها در جریان جابجایی هوا توسط فن پروانه، اصطکاک کمی ایجاد کرده و به آسانی تخلیه می شود. در محیط هایی که مملو از ریزگردها می باشد هنگام فعالیت فن سانتریفیوژ فوروارد فن پروانه با ذرات دائما در تماس است. در این شرایط ذرات ریز  بر روی تعادل فن اثر مستقیم می گذارد. و ممکن است اختلالات زیادی بر روی فن صنعتی ایجاد کند.

بنابراین برای انتقال ذرات سبک از فن سانتریفیوژ فوروارد استفاده کرد تا عمر فن های سانتریفیوژ دیگر کوتاه نشود. به طور کلی فن سانتریفیوژ دمنده به دلیل نحوه قرار گیری پره ها و نازک بودن تیغه و انحنا تیغه ها به سمت جلو جهت انتقال مواد سبک و گازهای اشباع مطمئن تر و ایمن تر است.

سپاس که تا انتهای مقاله همراهی کردید. اگر به دنبال کالای اصل و باکیفیت هستید ما به شما شرکت کولاک فن در زاهدان را پیشنهاد می دهیم. هلدینگ کولاک فن در زاهدان با تکیه بر چندین سال تجربه مفید و درخشان پیشرو در تولید انواع فن صنعتی و هواکش سانتریفیوژ مکنده و دمنده، هواساز صنعتی، ایرواشر و پلاگ فن با بکارگیری  از بهترین مواد اولیه و آخرین دانش روز و بهره مندی از نیروهای زبده و کارآمد آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در زاهدان و اقصی نقاط کشور می باشد.

نمایندگی کولاک فن در زاهدان پذیرای سفارش شما بینندگان می باشد. کارخانه شرکت کولاک فن واقع در شهر شیراز می باشد. در صورت تمایل جهت مشاوره و اخذ قیمت به کارشناسان ما در بخش فروش مراجعه نمایید آدرس وب سایت ما به نشانی www.koolakfan.com می باشد.