فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

فن_سانتریفیوژ_کم_مصرف_در_یزد

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

 

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد جزء پرکاربردترین هواکش های صنعتی در یزد به شمار می آید.شهر یزد در مرکز ایران و مرکز استان یزد است. به نام نخستین شهر خشت خام معروف است. نخستین شهر تاریخی ایران است و بیست و دومین اثر تاریخی در فهرست میراث جهرانی به حساب می آید. شهر یزد با عنوان شهر بادگیرها یاد می شود. شهر یزد هشتمین استان پهناور کشور ایران می باشد. صنایع ریسندگی و بافندگی از مشهورترین صنایع یزد به حساب می آید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بپردازیم.

فن های سانتریفیوژ کم مصرف

فن های سانتریفیوژ کم مصرف به دلیل صرفه جویی در مصرف برق هزینه های کمتری را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می آورد. فن سانتریفیوژ یزد با مصرف بهینه انرژی، می تواند گردش هوا را با راندمان بسیار بالا تقویت کند. فن سانتریفیوژ صنعتی قادر است حجم زیادی از هوا را تولید نماید و به طور همزمان نقش دو گانه تهویه و خنک کننده را ایفا کند.

این خصوصیات فن صنعتی می باشد که با دیگر تجهیزات صنعتی قابل قیاس نیست. برخی افراد با مشاهده این مزایا اولین سوالی که در ذهنشان تداعی می شود قیمت فن سانتریفیوژ است؟آیا فن سانتریفیوژ صنعتی ارزان می باشد؟ در واقع فن های صنعتی سانتریفیوژ و دیگر هواکش صنعتی دارای انواع مدل ها و قیمت مقرون بصرفه ای دارند. پیشنهاد ما به شما این است که فن سانتریفیوژ مکنده و دمنده و انواع هواکش صنعتی را با قیمت مناسب از کولاک فن خرید نمایید تا این گونه بتوانید از کالای اصل و با کیفیت بهرهمند شوید.

فن_سانتریفیوژ_در_یزد

در هنگام خرید فن سانتریفیوژ در یزد باید به چه نکاتی توجه داشت؟

1.برند فن سانتریفیوژ کم مصرف

فن سانتریفیوژ کم مصرف با برندهای متفاوتی در بازار موجود است. اغلب دارای قیمت های متفاوتی هستند به طور نرمال برندهای وارداتی و اروپایی کم مصرف دارای قیمت بالاتری هستند. در بین این برندهای وارداتی می توان bvn و زیلاگ آلمان را نام برد. به دنبال آن دیگر فن های سانتریفیوژ کم مصرف چینی از کیفیت بالایی برخوردارند. حدود قیمت آنها در این محدوده می باشد. به طور نرمال اگزاست فن های ساخت داخل دارای دو نوع برند الکتروژن و موتوژن می باشد و هر دو دارای کیفیت مطلوبی می باشند.

فن سانتریفیوژ با قیمت پایین توسط سایر سازندگان ناشناخته ارائه می شود ولی از لحاظ ایمنی باید دستگاه بررسی گردد. به طور کلی اغلب شرکت های داخلی از این نوع برند برای فن های سانتریفیوژ بهره می برند که از لحاظ قیمت و کیفیت مناسب و مقرون بصرفه هستند و به مصرف کنندگان پیشنهاد می شود.

2.توانایی فن سانتریفیوژ کم مصرف

میزان توانایی یک فن سانتریفیوژ صنعتی صرفه جویی در مصرف انرژی، کیفیت تهویه و اثر خنک کنندگی آن تعیین می کند. هر چه میزان قدرت بالاتر باشد به همان نسبت تهویه و خاصیت خنک کنندگی و قیمت بالاتر خواهد داشت. میزان عملکرد فن سانتریفیوژ کم مصرف بهتر از فن های معمولی می باشد.

میزان قدرت آنها کم است ولی تاثیری در خنک کنندگی و تهویه ایجاد نمی کند. به همین دلیل موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بنابراین با دیگر فن های صنعتی مقایسه می شود. فن سانتریفیوژ صنعتی کم مصرف باید با قدرت بالایی انتخاب شود به این دلیل که قرار است در محیط هایی با ابعاد بزرگ بکار گرفته شود. مانند کارخانه و سوله و به همان نسبت به توان الکتریکی نسبتا بالایی نیاز دارد.

به طور نرمال اگزاست فن های کم مصرف قادر نیستند نیازهای واقعی را برآورده سازند و در اکثر مواقع لازم است تعداد زیادی فن صنعتی استفاده شود تا بتواند در حد مطلوب مکش و تهویه را اجرا نماید.

اگزوزفن_در_یزد
3.تولید کنندگان فن سانتریفیوژ کم مصرف

کارخانه های تولید کننده هواکش صنعتی سانتریفیوژ به منظور تولید انواع فن های صنعتی از فرآورده های متفاوتی به منظور تولید فن های سانتریفیوژ بهره می برند که این امر موجب می شود کیفیت محصول نهایی متفاوت باشد. به طبع کیفیت متفاوت باعث ایجاد قیمت متفاوت هم نیز خواهد شد.

برخی از تولید کنندگان فن های صنعتی معمولی با بهرهمندی از فناوری پیشرفته و انجام مبادلات و همکاری در جهت ارتقا کیفیت فن ها باعث بالا بردن ارزش کالا و کارایی فن های سانتریفیوژ می شوند. اکثریت تولید کنندگان و کارخانه های تولید هواکش صنعتی سانتریفیوژ با افزودن تجهیزات پیشرفته در خط تولید، ارتقا محیط و مدیریت باعث بالا بردن کیفیت فن های سانتریفیوژ تولید شده می گردند.

بنابراین فن سانتریفیوژ تولید شده محصول کدام شرکت است و چه سابقه ای دارد بسیار مهم است و به طور حتم بر روی قیمت اگزاست فن کم مصرف تاثیر مستقیمی دارد.

4.ابعاد و مشخصات فنی فن سانتریفیوژ کم مصرف

قیمت تمام شده فن سانتریفیوژ کم مصرف با مشخصات فنی متفاوت متغیر خواهد بود. بطور نمونه اگر بخواهیم ابعاد پروژه های فن صنعتی یک شرکت سازنده را مورد بررسی قرار دهیم قیمت تیغه های 7.3 متری و تیغه 3.8 متری قطعا متفاوت خواهد بود. این مطلب برای همه قابل درک است که نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد و بکوارد و حتی سینگل بودن یا دبل بودن قیمت کاملا متفاوتی دارند.

پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف دخیل هستند که در اینجا نگاه اجمالی خواهیم داشت. پارامترهایی مانند حجم هوادهی، حجم جریان نامی، سرعت محدود، وزن بدنه فن، میزان قدرت موتور، برق مصرفی تک فاز یا سه فاز و غیره که در قیمت نهایی اگزوزفن کم مصرف تاثیر دارد.

5.قطعات جانبی فن سانتریفیوژ کم مصرف

می توان اذعان داشت که کیفیت مطلوب فن سانتریفیوژ کم مصرف با هزینه بالا ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر “هزینه کنی به همان مقدار آش می خوری”. هر چقدر هزینه کنی به همان اندازه از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. کیفیت فن سانتریفیوژ کم مصرف با قطعات جانبی بیشتر تضمین می شود.

البته ممکن است که هزینه قطعات جانبی مانند پیچ و مهره بیشتر باشد ولی قطعات یدکی برای اتصال مستقیم و بالا بردن کیفیت نهایی تاثیر دارد. مهمترین قطعه و بخش اصلی فن سانتریفیوژ کم مصرف الکتروموتور می باشد. کیفیت نهایی فن سانتریفیوژ به طور مستقیم تحت تاثیر موتور می باشد. میزان عمر و قدرت فن سانتریفیوژ کم مصرف وابسته به موتور می باشد. یک الکتروموتور بی نقص و سالم برای مدت طولانی توانایی کارکرد را با صدای کم و ایمنی بالا دارد. نوع موتور و کیفیت موتور تا حد زیادی روی قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد تاثیر دارد.

6.اقدامات لازم جهت خرید فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

برای خرید فن سانتریفیوژ کولاک فن در یزد می توانید از طریق نمایندگی فروش در شهر یزد اقدام نمایید. نمایندگی کولاک فن در شهر یزد پذیرای سفارش شما بینندگان عزیز می باشد. هلدینگ کولاک فن کارخانه تولید کننده انواع هواکش صنعتی مکنده و دمنده، فن سانتریفیوژ، اگزاست فن حلزونی، هواساز صنعتی، ایرواشر، زنت، پلاگ فن، جت فن در یزد می باشد.

کارخانه این شرکت معتبر واقع در شهر شیراز می باشد. جهت خرید می توانید به وب سایت کولاک فن به نشانی www.koolakfan.com مراجعه نمایید و کالای مورد نظر را ثبت سفارش کنید و یا از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان کادر فروش تماس حاصل نمایید و با مشاوره رایگان اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهید.

7.اقدامات لازم جهت نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف

نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بایستی توسط افراد متخصص و حرفه ای با رعایت تمام اصول ایمنی انجام می گیرد. نصب توسط افراد معمولی خطرناک است و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. بنابراین بعد از خرید دستگاه از شرکت کولاک فن نیروهای فنی و زبده کارخانه به محل شما اعزام می شوند. نیروهای متخصص نصب می توانند با در نظر گرفتن نوع ساختار مکان نصب را براحتی انجام دهند.

قیمت تمام شده هواکش اکسیال مشمول هزینه های نصب خواهد بود. میزان تکنولوژی و فناوری نصب بر روی قیمت نهایی فن سانتریفیوژ کم مصرف تاثیرگذار است. البته باید توجه داشت که هزینه های نصب انواع اگزاست فن کم مصرف بطور جداگانه اعلام می شود و این هزینه ها نهایتا با تصمیم مشتری جهت نصب و راه اندازی مشخص می شود.

اگزاست_فن_در_یزد
8.گارانتی و خدمات پس از فروش

پس از اینکه شما فن صنعتی و یا دیگر تجهیزات خود را از شرکت کولاک فن خریداری نمودید. بعد از نصب توسط افراد متخصص شروع به استفاده خواهید کرد. در حین استفاده ممکن است دستگاه فن صنعتی نیازمند تعمیر و سرویس باشد. ارائه خدمات پس از فروش و تعهد فروشندگان به ارائه خدمات گارانتی در این امر موثر است.

در ضمن می توان اذعان داشت با پرداخت کمی هزینه می توانیم از خدمات بیشتر گارانتی بهرهمند شویم. حال به هر دلیلی فن سانتریفیوژ دچار آسیب دیدگی شود یا دچار مشکل گردد. بدون هیچ گونه دردسر و نگرانی از خدمات گارانتی استفاده نماییم. بنابراین بدون نگرانی اقدام به تعویض قطعات بدون هیچ هزینه ای شویم.

خلاصه

اگزاست فن یا فن سانتریفیوژ در یزد به منظور کنترل و گردش هوا در محیط بسته یا نیمه باز استفاده می شود. چنانچه فضای داخلی محیط با بوهای نامطبوعی مانند سیگار، رطوبت و سایر آلاینده ها پر شود. این دستگاه محیط را پاک و تمیز می کند. نصب آن توسط افراد کارآمد به سهولت انجام می گیرد. قطعا می توان در نقاط مختلفی به منظور تهویه قرار داد. فن سانتریفیوژ و انواع فن صنعتی در سالن های مرغداری، گلخانه ها و همچنین کارخانه ها و کارگاه های بزرگ قابل استفاده است.

فن سانتریفیوژ صنعتی دارای قدرت بالای هوادهی است. مصرف برق بهینه دارد و می تواند قدرت بالایی اعمال کند. فن سانتریفیوژ صنعتی به صورت تک فاز و سه فاز ارائه می شود که در انواع وسیعی از ابعاد و تعداد پره ها تولید می شود. فن سانتریفیوژ در دو نوع مکنده و دمنده و با نام صنعتی بکوارد و فوروراد خدمت شما مشتریان ارائه می شود.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

فن_سانتریفیوژ_کم_مصرف_در_یزد

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

 

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد جزء پرکاربردترین هواکش های صنعتی در یزد به شمار می آید.شهر یزد در مرکز ایران و مرکز استان یزد است. به نام نخستین شهر خشت خام معروف است. نخستین شهر تاریخی ایران است و بیست و دومین اثر تاریخی در فهرست میراث جهرانی به حساب می آید. شهر یزد با عنوان شهر بادگیرها یاد می شود. شهر یزد هشتمین استان پهناور کشور ایران می باشد. صنایع ریسندگی و بافندگی از مشهورترین صنایع یزد به حساب می آید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بپردازیم.

فن های سانتریفیوژ کم مصرف

فن های سانتریفیوژ کم مصرف به دلیل صرفه جویی در مصرف برق هزینه های کمتری را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می آورد. فن سانتریفیوژ یزد با مصرف بهینه انرژی، می تواند گردش هوا را با راندمان بسیار بالا تقویت کند. فن سانتریفیوژ صنعتی قادر است حجم زیادی از هوا را تولید نماید و به طور همزمان نقش دو گانه تهویه و خنک کننده را ایفا کند.

این خصوصیات فن صنعتی می باشد که با دیگر تجهیزات صنعتی قابل قیاس نیست. برخی افراد با مشاهده این مزایا اولین سوالی که در ذهنشان تداعی می شود قیمت فن سانتریفیوژ است؟آیا فن سانتریفیوژ صنعتی ارزان می باشد؟ در واقع فن های صنعتی سانتریفیوژ و دیگر هواکش صنعتی دارای انواع مدل ها و قیمت مقرون بصرفه ای دارند. پیشنهاد ما به شما این است که فن سانتریفیوژ مکنده و دمنده و انواع هواکش صنعتی را با قیمت مناسب از کولاک فن خرید نمایید تا این گونه بتوانید از کالای اصل و با کیفیت بهرهمند شوید.

فن_سانتریفیوژ_در_یزد

در هنگام خرید فن سانتریفیوژ در یزد باید به چه نکاتی توجه داشت؟

1.برند فن سانتریفیوژ کم مصرف

فن سانتریفیوژ کم مصرف با برندهای متفاوتی در بازار موجود است. اغلب دارای قیمت های متفاوتی هستند به طور نرمال برندهای وارداتی و اروپایی کم مصرف دارای قیمت بالاتری هستند. در بین این برندهای وارداتی می توان bvn و زیلاگ آلمان را نام برد. به دنبال آن دیگر فن های سانتریفیوژ کم مصرف چینی از کیفیت بالایی برخوردارند. حدود قیمت آنها در این محدوده می باشد. به طور نرمال اگزاست فن های ساخت داخل دارای دو نوع برند الکتروژن و موتوژن می باشد و هر دو دارای کیفیت مطلوبی می باشند.

فن سانتریفیوژ با قیمت پایین توسط سایر سازندگان ناشناخته ارائه می شود ولی از لحاظ ایمنی باید دستگاه بررسی گردد. به طور کلی اغلب شرکت های داخلی از این نوع برند برای فن های سانتریفیوژ بهره می برند که از لحاظ قیمت و کیفیت مناسب و مقرون بصرفه هستند و به مصرف کنندگان پیشنهاد می شود.

2.توانایی فن سانتریفیوژ کم مصرف

میزان توانایی یک فن سانتریفیوژ صنعتی صرفه جویی در مصرف انرژی، کیفیت تهویه و اثر خنک کنندگی آن تعیین می کند. هر چه میزان قدرت بالاتر باشد به همان نسبت تهویه و خاصیت خنک کنندگی و قیمت بالاتر خواهد داشت. میزان عملکرد فن سانتریفیوژ کم مصرف بهتر از فن های معمولی می باشد.

میزان قدرت آنها کم است ولی تاثیری در خنک کنندگی و تهویه ایجاد نمی کند. به همین دلیل موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بنابراین با دیگر فن های صنعتی مقایسه می شود. فن سانتریفیوژ صنعتی کم مصرف باید با قدرت بالایی انتخاب شود به این دلیل که قرار است در محیط هایی با ابعاد بزرگ بکار گرفته شود. مانند کارخانه و سوله و به همان نسبت به توان الکتریکی نسبتا بالایی نیاز دارد.

به طور نرمال اگزاست فن های کم مصرف قادر نیستند نیازهای واقعی را برآورده سازند و در اکثر مواقع لازم است تعداد زیادی فن صنعتی استفاده شود تا بتواند در حد مطلوب مکش و تهویه را اجرا نماید.

اگزوزفن_در_یزد
3.تولید کنندگان فن سانتریفیوژ کم مصرف

کارخانه های تولید کننده هواکش صنعتی سانتریفیوژ به منظور تولید انواع فن های صنعتی از فرآورده های متفاوتی به منظور تولید فن های سانتریفیوژ بهره می برند که این امر موجب می شود کیفیت محصول نهایی متفاوت باشد. به طبع کیفیت متفاوت باعث ایجاد قیمت متفاوت هم نیز خواهد شد.

برخی از تولید کنندگان فن های صنعتی معمولی با بهرهمندی از فناوری پیشرفته و انجام مبادلات و همکاری در جهت ارتقا کیفیت فن ها باعث بالا بردن ارزش کالا و کارایی فن های سانتریفیوژ می شوند. اکثریت تولید کنندگان و کارخانه های تولید هواکش صنعتی سانتریفیوژ با افزودن تجهیزات پیشرفته در خط تولید، ارتقا محیط و مدیریت باعث بالا بردن کیفیت فن های سانتریفیوژ تولید شده می گردند.

بنابراین فن سانتریفیوژ تولید شده محصول کدام شرکت است و چه سابقه ای دارد بسیار مهم است و به طور حتم بر روی قیمت اگزاست فن کم مصرف تاثیر مستقیمی دارد.

4.ابعاد و مشخصات فنی فن سانتریفیوژ کم مصرف

قیمت تمام شده فن سانتریفیوژ کم مصرف با مشخصات فنی متفاوت متغیر خواهد بود. بطور نمونه اگر بخواهیم ابعاد پروژه های فن صنعتی یک شرکت سازنده را مورد بررسی قرار دهیم قیمت تیغه های 7.3 متری و تیغه 3.8 متری قطعا متفاوت خواهد بود. این مطلب برای همه قابل درک است که نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد و بکوارد و حتی سینگل بودن یا دبل بودن قیمت کاملا متفاوتی دارند.

پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف دخیل هستند که در اینجا نگاه اجمالی خواهیم داشت. پارامترهایی مانند حجم هوادهی، حجم جریان نامی، سرعت محدود، وزن بدنه فن، میزان قدرت موتور، برق مصرفی تک فاز یا سه فاز و غیره که در قیمت نهایی اگزوزفن کم مصرف تاثیر دارد.

5.قطعات جانبی فن سانتریفیوژ کم مصرف

می توان اذعان داشت که کیفیت مطلوب فن سانتریفیوژ کم مصرف با هزینه بالا ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر “هزینه کنی به همان مقدار آش می خوری”. هر چقدر هزینه کنی به همان اندازه از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. کیفیت فن سانتریفیوژ کم مصرف با قطعات جانبی بیشتر تضمین می شود.

البته ممکن است که هزینه قطعات جانبی مانند پیچ و مهره بیشتر باشد ولی قطعات یدکی برای اتصال مستقیم و بالا بردن کیفیت نهایی تاثیر دارد. مهمترین قطعه و بخش اصلی فن سانتریفیوژ کم مصرف الکتروموتور می باشد. کیفیت نهایی فن سانتریفیوژ به طور مستقیم تحت تاثیر موتور می باشد. میزان عمر و قدرت فن سانتریفیوژ کم مصرف وابسته به موتور می باشد. یک الکتروموتور بی نقص و سالم برای مدت طولانی توانایی کارکرد را با صدای کم و ایمنی بالا دارد. نوع موتور و کیفیت موتور تا حد زیادی روی قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد تاثیر دارد.

6.اقدامات لازم جهت خرید فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

برای خرید فن سانتریفیوژ کولاک فن در یزد می توانید از طریق نمایندگی فروش در شهر یزد اقدام نمایید. نمایندگی کولاک فن در شهر یزد پذیرای سفارش شما بینندگان عزیز می باشد. هلدینگ کولاک فن کارخانه تولید کننده انواع هواکش صنعتی مکنده و دمنده، فن سانتریفیوژ، اگزاست فن حلزونی، هواساز صنعتی، ایرواشر، زنت، پلاگ فن، جت فن در یزد می باشد.

کارخانه این شرکت معتبر واقع در شهر شیراز می باشد. جهت خرید می توانید به وب سایت کولاک فن به نشانی www.koolakfan.com مراجعه نمایید و کالای مورد نظر را ثبت سفارش کنید و یا از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان کادر فروش تماس حاصل نمایید و با مشاوره رایگان اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهید.

7.اقدامات لازم جهت نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف

نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بایستی توسط افراد متخصص و حرفه ای با رعایت تمام اصول ایمنی انجام می گیرد. نصب توسط افراد معمولی خطرناک است و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. بنابراین بعد از خرید دستگاه از شرکت کولاک فن نیروهای فنی و زبده کارخانه به محل شما اعزام می شوند. نیروهای متخصص نصب می توانند با در نظر گرفتن نوع ساختار مکان نصب را براحتی انجام دهند.

قیمت تمام شده هواکش اکسیال مشمول هزینه های نصب خواهد بود. میزان تکنولوژی و فناوری نصب بر روی قیمت نهایی فن سانتریفیوژ کم مصرف تاثیرگذار است. البته باید توجه داشت که هزینه های نصب انواع اگزاست فن کم مصرف بطور جداگانه اعلام می شود و این هزینه ها نهایتا با تصمیم مشتری جهت نصب و راه اندازی مشخص می شود.

اگزاست_فن_در_یزد
8.گارانتی و خدمات پس از فروش

پس از اینکه شما فن صنعتی و یا دیگر تجهیزات خود را از شرکت کولاک فن خریداری نمودید. بعد از نصب توسط افراد متخصص شروع به استفاده خواهید کرد. در حین استفاده ممکن است دستگاه فن صنعتی نیازمند تعمیر و سرویس باشد. ارائه خدمات پس از فروش و تعهد فروشندگان به ارائه خدمات گارانتی در این امر موثر است.

در ضمن می توان اذعان داشت با پرداخت کمی هزینه می توانیم از خدمات بیشتر گارانتی بهرهمند شویم. حال به هر دلیلی فن سانتریفیوژ دچار آسیب دیدگی شود یا دچار مشکل گردد. بدون هیچ گونه دردسر و نگرانی از خدمات گارانتی استفاده نماییم. بنابراین بدون نگرانی اقدام به تعویض قطعات بدون هیچ هزینه ای شویم.

خلاصه

اگزاست فن یا فن سانتریفیوژ در یزد به منظور کنترل و گردش هوا در محیط بسته یا نیمه باز استفاده می شود. چنانچه فضای داخلی محیط با بوهای نامطبوعی مانند سیگار، رطوبت و سایر آلاینده ها پر شود. این دستگاه محیط را پاک و تمیز می کند. نصب آن توسط افراد کارآمد به سهولت انجام می گیرد. قطعا می توان در نقاط مختلفی به منظور تهویه قرار داد. فن سانتریفیوژ و انواع فن صنعتی در سالن های مرغداری، گلخانه ها و همچنین کارخانه ها و کارگاه های بزرگ قابل استفاده است.

فن سانتریفیوژ صنعتی دارای قدرت بالای هوادهی است. مصرف برق بهینه دارد و می تواند قدرت بالایی اعمال کند. فن سانتریفیوژ صنعتی به صورت تک فاز و سه فاز ارائه می شود که در انواع وسیعی از ابعاد و تعداد پره ها تولید می شود. فن سانتریفیوژ در دو نوع مکنده و دمنده و با نام صنعتی بکوارد و فوروراد خدمت شما مشتریان ارائه می شود.

محصولات شما، چند ماه گارانتی دارن؟

تمام عمر

در صورتی که یه شهر دیگه باشیم، محاسبات پروژه رو چطوری انجام میدین؟

بازدید حضوری کارشناسان شرکت

ما خیلی فضا نداریم، برای نصب تجهیزات به مشکل میخوریم؟

نگران این موضوع نباشید، طراحی ما، با توجه به فضای شما انجام میشه

چند روزه به دستمون میرسه؟

با توجه به حجم پروژه، بین 7 تا 25 روز کاری

به کجاها ارسال دارین؟

ایران + اروپا + کشورهای حاشیه خلیج فارس

نحوه برقراری ارتباط با شرکت چطوریه؟

تماس – واتساپ

(09121865671)

(09177002700)

(09122681192)

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

فن_سانتریفیوژ_کم_مصرف_در_یزد

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

 

فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد جزء پرکاربردترین هواکش های صنعتی در یزد به شمار می آید.شهر یزد در مرکز ایران و مرکز استان یزد است. به نام نخستین شهر خشت خام معروف است. نخستین شهر تاریخی ایران است و بیست و دومین اثر تاریخی در فهرست میراث جهرانی به حساب می آید. شهر یزد با عنوان شهر بادگیرها یاد می شود. شهر یزد هشتمین استان پهناور کشور ایران می باشد. صنایع ریسندگی و بافندگی از مشهورترین صنایع یزد به حساب می آید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بپردازیم.

فن های سانتریفیوژ کم مصرف

فن های سانتریفیوژ کم مصرف به دلیل صرفه جویی در مصرف برق هزینه های کمتری را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می آورد. فن سانتریفیوژ یزد با مصرف بهینه انرژی، می تواند گردش هوا را با راندمان بسیار بالا تقویت کند. فن سانتریفیوژ صنعتی قادر است حجم زیادی از هوا را تولید نماید و به طور همزمان نقش دو گانه تهویه و خنک کننده را ایفا کند.

این خصوصیات فن صنعتی می باشد که با دیگر تجهیزات صنعتی قابل قیاس نیست. برخی افراد با مشاهده این مزایا اولین سوالی که در ذهنشان تداعی می شود قیمت فن سانتریفیوژ است؟آیا فن سانتریفیوژ صنعتی ارزان می باشد؟ در واقع فن های صنعتی سانتریفیوژ و دیگر هواکش صنعتی دارای انواع مدل ها و قیمت مقرون بصرفه ای دارند. پیشنهاد ما به شما این است که فن سانتریفیوژ مکنده و دمنده و انواع هواکش صنعتی را با قیمت مناسب از کولاک فن خرید نمایید تا این گونه بتوانید از کالای اصل و با کیفیت بهرهمند شوید.

فن_سانتریفیوژ_در_یزد

در هنگام خرید فن سانتریفیوژ در یزد باید به چه نکاتی توجه داشت؟

1.برند فن سانتریفیوژ کم مصرف

فن سانتریفیوژ کم مصرف با برندهای متفاوتی در بازار موجود است. اغلب دارای قیمت های متفاوتی هستند به طور نرمال برندهای وارداتی و اروپایی کم مصرف دارای قیمت بالاتری هستند. در بین این برندهای وارداتی می توان bvn و زیلاگ آلمان را نام برد. به دنبال آن دیگر فن های سانتریفیوژ کم مصرف چینی از کیفیت بالایی برخوردارند. حدود قیمت آنها در این محدوده می باشد. به طور نرمال اگزاست فن های ساخت داخل دارای دو نوع برند الکتروژن و موتوژن می باشد و هر دو دارای کیفیت مطلوبی می باشند.

فن سانتریفیوژ با قیمت پایین توسط سایر سازندگان ناشناخته ارائه می شود ولی از لحاظ ایمنی باید دستگاه بررسی گردد. به طور کلی اغلب شرکت های داخلی از این نوع برند برای فن های سانتریفیوژ بهره می برند که از لحاظ قیمت و کیفیت مناسب و مقرون بصرفه هستند و به مصرف کنندگان پیشنهاد می شود.

2.توانایی فن سانتریفیوژ کم مصرف

میزان توانایی یک فن سانتریفیوژ صنعتی صرفه جویی در مصرف انرژی، کیفیت تهویه و اثر خنک کنندگی آن تعیین می کند. هر چه میزان قدرت بالاتر باشد به همان نسبت تهویه و خاصیت خنک کنندگی و قیمت بالاتر خواهد داشت. میزان عملکرد فن سانتریفیوژ کم مصرف بهتر از فن های معمولی می باشد.

میزان قدرت آنها کم است ولی تاثیری در خنک کنندگی و تهویه ایجاد نمی کند. به همین دلیل موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بنابراین با دیگر فن های صنعتی مقایسه می شود. فن سانتریفیوژ صنعتی کم مصرف باید با قدرت بالایی انتخاب شود به این دلیل که قرار است در محیط هایی با ابعاد بزرگ بکار گرفته شود. مانند کارخانه و سوله و به همان نسبت به توان الکتریکی نسبتا بالایی نیاز دارد.

به طور نرمال اگزاست فن های کم مصرف قادر نیستند نیازهای واقعی را برآورده سازند و در اکثر مواقع لازم است تعداد زیادی فن صنعتی استفاده شود تا بتواند در حد مطلوب مکش و تهویه را اجرا نماید.

اگزوزفن_در_یزد
3.تولید کنندگان فن سانتریفیوژ کم مصرف

کارخانه های تولید کننده هواکش صنعتی سانتریفیوژ به منظور تولید انواع فن های صنعتی از فرآورده های متفاوتی به منظور تولید فن های سانتریفیوژ بهره می برند که این امر موجب می شود کیفیت محصول نهایی متفاوت باشد. به طبع کیفیت متفاوت باعث ایجاد قیمت متفاوت هم نیز خواهد شد.

برخی از تولید کنندگان فن های صنعتی معمولی با بهرهمندی از فناوری پیشرفته و انجام مبادلات و همکاری در جهت ارتقا کیفیت فن ها باعث بالا بردن ارزش کالا و کارایی فن های سانتریفیوژ می شوند. اکثریت تولید کنندگان و کارخانه های تولید هواکش صنعتی سانتریفیوژ با افزودن تجهیزات پیشرفته در خط تولید، ارتقا محیط و مدیریت باعث بالا بردن کیفیت فن های سانتریفیوژ تولید شده می گردند.

بنابراین فن سانتریفیوژ تولید شده محصول کدام شرکت است و چه سابقه ای دارد بسیار مهم است و به طور حتم بر روی قیمت اگزاست فن کم مصرف تاثیر مستقیمی دارد.

4.ابعاد و مشخصات فنی فن سانتریفیوژ کم مصرف

قیمت تمام شده فن سانتریفیوژ کم مصرف با مشخصات فنی متفاوت متغیر خواهد بود. بطور نمونه اگر بخواهیم ابعاد پروژه های فن صنعتی یک شرکت سازنده را مورد بررسی قرار دهیم قیمت تیغه های 7.3 متری و تیغه 3.8 متری قطعا متفاوت خواهد بود. این مطلب برای همه قابل درک است که نوع فن پروانه در فن سانتریفیوژ فوروارد و بکوارد و حتی سینگل بودن یا دبل بودن قیمت کاملا متفاوتی دارند.

پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف دخیل هستند که در اینجا نگاه اجمالی خواهیم داشت. پارامترهایی مانند حجم هوادهی، حجم جریان نامی، سرعت محدود، وزن بدنه فن، میزان قدرت موتور، برق مصرفی تک فاز یا سه فاز و غیره که در قیمت نهایی اگزوزفن کم مصرف تاثیر دارد.

5.قطعات جانبی فن سانتریفیوژ کم مصرف

می توان اذعان داشت که کیفیت مطلوب فن سانتریفیوژ کم مصرف با هزینه بالا ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر “هزینه کنی به همان مقدار آش می خوری”. هر چقدر هزینه کنی به همان اندازه از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. کیفیت فن سانتریفیوژ کم مصرف با قطعات جانبی بیشتر تضمین می شود.

البته ممکن است که هزینه قطعات جانبی مانند پیچ و مهره بیشتر باشد ولی قطعات یدکی برای اتصال مستقیم و بالا بردن کیفیت نهایی تاثیر دارد. مهمترین قطعه و بخش اصلی فن سانتریفیوژ کم مصرف الکتروموتور می باشد. کیفیت نهایی فن سانتریفیوژ به طور مستقیم تحت تاثیر موتور می باشد. میزان عمر و قدرت فن سانتریفیوژ کم مصرف وابسته به موتور می باشد. یک الکتروموتور بی نقص و سالم برای مدت طولانی توانایی کارکرد را با صدای کم و ایمنی بالا دارد. نوع موتور و کیفیت موتور تا حد زیادی روی قیمت فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد تاثیر دارد.

6.اقدامات لازم جهت خرید فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد

برای خرید فن سانتریفیوژ کولاک فن در یزد می توانید از طریق نمایندگی فروش در شهر یزد اقدام نمایید. نمایندگی کولاک فن در شهر یزد پذیرای سفارش شما بینندگان عزیز می باشد. هلدینگ کولاک فن کارخانه تولید کننده انواع هواکش صنعتی مکنده و دمنده، فن سانتریفیوژ، اگزاست فن حلزونی، هواساز صنعتی، ایرواشر، زنت، پلاگ فن، جت فن در یزد می باشد.

کارخانه این شرکت معتبر واقع در شهر شیراز می باشد. جهت خرید می توانید به وب سایت کولاک فن به نشانی www.koolakfan.com مراجعه نمایید و کالای مورد نظر را ثبت سفارش کنید و یا از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان کادر فروش تماس حاصل نمایید و با مشاوره رایگان اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهید.

7.اقدامات لازم جهت نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف

نصب فن سانتریفیوژ کم مصرف در یزد بایستی توسط افراد متخصص و حرفه ای با رعایت تمام اصول ایمنی انجام می گیرد. نصب توسط افراد معمولی خطرناک است و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. بنابراین بعد از خرید دستگاه از شرکت کولاک فن نیروهای فنی و زبده کارخانه به محل شما اعزام می شوند. نیروهای متخصص نصب می توانند با در نظر گرفتن نوع ساختار مکان نصب را براحتی انجام دهند.

قیمت تمام شده هواکش اکسیال مشمول هزینه های نصب خواهد بود. میزان تکنولوژی و فناوری نصب بر روی قیمت نهایی فن سانتریفیوژ کم مصرف تاثیرگذار است. البته باید توجه داشت که هزینه های نصب انواع اگزاست فن کم مصرف بطور جداگانه اعلام می شود و این هزینه ها نهایتا با تصمیم مشتری جهت نصب و راه اندازی مشخص می شود.

اگزاست_فن_در_یزد
8.گارانتی و خدمات پس از فروش

پس از اینکه شما فن صنعتی و یا دیگر تجهیزات خود را از شرکت کولاک فن خریداری نمودید. بعد از نصب توسط افراد متخصص شروع به استفاده خواهید کرد. در حین استفاده ممکن است دستگاه فن صنعتی نیازمند تعمیر و سرویس باشد. ارائه خدمات پس از فروش و تعهد فروشندگان به ارائه خدمات گارانتی در این امر موثر است.

در ضمن می توان اذعان داشت با پرداخت کمی هزینه می توانیم از خدمات بیشتر گارانتی بهرهمند شویم. حال به هر دلیلی فن سانتریفیوژ دچار آسیب دیدگی شود یا دچار مشکل گردد. بدون هیچ گونه دردسر و نگرانی از خدمات گارانتی استفاده نماییم. بنابراین بدون نگرانی اقدام به تعویض قطعات بدون هیچ هزینه ای شویم.

خلاصه

اگزاست فن یا فن سانتریفیوژ در یزد به منظور کنترل و گردش هوا در محیط بسته یا نیمه باز استفاده می شود. چنانچه فضای داخلی محیط با بوهای نامطبوعی مانند سیگار، رطوبت و سایر آلاینده ها پر شود. این دستگاه محیط را پاک و تمیز می کند. نصب آن توسط افراد کارآمد به سهولت انجام می گیرد. قطعا می توان در نقاط مختلفی به منظور تهویه قرار داد. فن سانتریفیوژ و انواع فن صنعتی در سالن های مرغداری، گلخانه ها و همچنین کارخانه ها و کارگاه های بزرگ قابل استفاده است.

فن سانتریفیوژ صنعتی دارای قدرت بالای هوادهی است. مصرف برق بهینه دارد و می تواند قدرت بالایی اعمال کند. فن سانتریفیوژ صنعتی به صورت تک فاز و سه فاز ارائه می شود که در انواع وسیعی از ابعاد و تعداد پره ها تولید می شود. فن سانتریفیوژ در دو نوع مکنده و دمنده و با نام صنعتی بکوارد و فوروراد خدمت شما مشتریان ارائه می شود.