هواساز صنعتی کولاک فن در شیراز

هواساز صنعتی کولاک فن در شیراز

هواسازصنعتی کولاک فن در شیراز

هواساز صنعتی کولاک فن در شیراز یکی از دستگاه‌های تهویه مطبوع است که در مسیر چیلر و بویلر با کانال هوا قرار می‌گیرد تا هوای مطبوع و سالم را براساس دما و رطوبت مناسب تامین کند. و به عنوان بهترین روش تهویه مطبوع مرکزی در سطح جهان به رسمیت شناخته می‌شود.

سیستم-تهویه-مطبوع-در-شیراز

کویل گرمایی هواساز کولاک فن که با آب گرم یا بخار تغذیه می‌شود, وظیفه گرمایش هوا را در ماه‌های سرد به عهده دارد و کویل سرمایی هواساز که با آب سرد یا گاز مبرد تغذیه می‌گردد, وظیفه سرد کردن هوا را عهده دار است.

دمپرهای هوای تازه و هوای برگشت نصب شده روی هواساز, قادرند میزان هوای تازه دریافتی هواساز یا میزان هوای برگشت از مکان مورد تهویه را به هر نسبت دلخواه کنترل نمایند. پیش فیلترهای مختلفی که قابل نصب در بدو ورود هوای تازه به هواساز می‌باشند از ورود حشرات, خاشاک, ذرات درشت جامد و… به درون هواساز جلوگیری می‌کنند و برای تمیز کردن هوا بیشتر می‌توان از فیلترهای کیسه‌ای, کاغذی, نمدی, و رول فیلتر استفاده کرد.

فن سانتریفیوژ نصب شده در دستگاه هواساز کولاک فن, هد مورد نیاز گردش هوا را تامین می‌کند و جریان هوا با آرامی و دسیبل مطلوب وارد کانال توزیع شده و از طریق دریچه‌های ویژه در محل مورد تایید تهویه توزیع می‌گردد.

هواساز-بیمارستانی-در-شیراز

هواساز کولاک فن در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

در بیمارستان ها ، باشگاه های ورزشی ، مجتمع های تجاری و مسکونی و …

هلدینگ کولاک فن معتبرترین و بروزترین شرکت در زمینه تولید انواع فن های صنعتی و هواکش مکنده و دمنده و انواع هواساز، ایرواشر در شیراز می باشد. این شرکت مفتخر است با بیش از 20 سال تجربه درخشان با بهره مندی مواد اولیه مرغوب و نیروهای متخصص خط تولید و کادر مجرب فروش آماده خدمات رسانی به شما بینندگان گرامی در شیراز و دیگر نقاط کشور می باشد. برای مشاهده نمونه های ارسالی به کانال ما در آپارات مراجعه نمایید. جهت مشاوره و یا اخذ قیمت اطلاعات تماس در صفحه تماس با ما درج شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.