شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی
تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی
  • 02 تیر 1398
  • توسط admin

تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی

تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی در شرکت کولاک فن با بالاترین استانداردها برای عرضه در شهرهای تهران، شیراز و اصفهان به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، تا پایان مقاله با ما همراه باشید. 

تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتیدر شرکت کولاک فن در ایران با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب صورت می گیرد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه ها، دما و رطوبت فضاهای مختلف ورزشی، سینما، ساختمانی، مسکونی و غیر مسکونی را کنترل کنید. شما در انتخاب این دستگاه ها باید دقت داشته باشید و مواردی را در نظر بگیرید تا از نظر اقتصادی و غیر اقتصادی متضرر نشوید. در این صورت خواهید توانست تا با پرداخت قیمت مناسب، بر اساس ظرفیت و مدل، بهترین هواساز را برای ساختمان مورد نظر خود خریداری کنید. 

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی برای شما صحبت کنیم. شرکت کولاک فن در ظرفیت ها و مدل های مختلف این دستگاه را برای استفاده شما تولید کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

هواساز صنعتی

این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه های تولید شده برای سیستم های تهویه مطبوع، دارای انواع و ظرفیت های خاصی است. در انواع کوچک و خانگی از دستگاه های تولید شده با ظرفیت خاصی استفاده می شود. این دستگاه ها معمولا برای ساختمان ها و محیط های کوچک مسکونی و غیر مسکونی به کار گرفته می شوند. اما انواع بزرگ تر با ظرفیت بالاتر این دستگاه توانایی استفاده در محیط های بزرگ مانند سالن های ورزشی، رستوران های بزرگ، ساختمان های بزرگ، مجتمع ها و بیمارستان ها را  دارا هستند. 

هر کدام از انواع صنعتی تولید شده هواساز، دارای اجزای مختلفی هستند که از مهم ترین قسمت های آن ها می توان به کویل های سرد و گرم اشاره کرد که بر اساس هوای محیط و برنامه، دما را تنظیم کرده و باعث ورود هوای با دمای بالاتر برای گرم کردن و یا پایین تر برای خنک کردن محیط می شوند. در این کویل ها فن های نیز برای هدایت هوا و افزودن سرعت و دبی آن قرار گرفته است که ممکن است بر اساس نوع هواساز در ابتدا و یا انتهای آن باشند. 

هوا سپس به وسیله داکت ها و کانال های هدایت کننده به سیستم توزیع منتقل می شود. یکی از مزایای این دستگاه ها این است که از فیلتر های تصفیه کننده برای تمیز کردن هوا و زدودن دود و موارد اضافی استفاده می شود. این مزیت به خصوص در بیمارستان ها بسیار مهم و کاربردی است و باعث می شود تا هوای کاملا تمیز و استاندارد به محیط بیمارستان وارد شود. همچنین در ابتدای ورود هوا به هواسازهای ساختمانی و صنعتی، فیلترهایی به منظور گرفتن اضافات، شن و.... قرار داده شده است که قسمت اعظمی از گرد و خاک و اضافات موجود در هوای ورودی را می گیرد. 

هواسازهای ساختمانی و صنعتی به دلیل انجام سرمایش و گرمایش در فصول مختلف سال شما را از خرید دستگاه های دیگر بی نیاز کرده و باعث می شوند تا شما بتوانید در تمامی فصول سال برای کنترل دما و رطوبت محیط فقط از یک دستگاه استفاده کنید. این هواسازها البته با توجه به ابعاد و مقیاس کاری که دارند، دارای شرایط مناسبی برای مصرف انرژی هستند. همین عامل مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین دلایل معرفی این سیستم به عنوان محبوب ترین دستگاه تهویه مطبوع در جهان شده است. 


تولید انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی

تولید و فروش انواع هواسازهای ساختمانی و صنعتی در سال های اخیر در ایران پیشرفت خوبی داشته است. شرکت های معتبر و با کیفیتی مانند مولاک فن در این سال ها اقدام به تولید و فروش این هواسازها در شهرهایی مانند شیراز، تهران و اصفهان کرده اند. 

در خرید مستقیم از این تولید کننده ها شما می توانید نسبت به خرید محصول اصل و اورجینال با قیمت مستقیم و بدون واسطه اطمینان حاصل کنید.