شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران
فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران
  • 02 تیر 1398
  • توسط admin

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران از طریق گروه و مجموعه کولاک فن امکان پذیر شده است. شما می توانید انواع هودهای آشپزخانه ای، هواساز و اگزاست فن را از طریق این مجموعه برای آشپزخانه های بزرگ و صنعتی خود خریداری کنید. 

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران با شرایط ویژه و قیمت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر شده است. شما می توانید برای خرید انواع دستگاه ها و تجهیزات تهویه ای آشپزخانه از طریق مجموعه کولاک فن اقدام کنید. این شرکت توانایی تولید انواع هودهای آشپزخانه ای، اگزاست فن و فن تهویه بزرگ و کوچک برای رستوران و کافی شاپ و همچنین انواع هواساز را داراست. 

در خصوص این دستگاه ها و تجهیزات شما باید بدانید که یک فن تهویه یا اگزاست فن یکی از اصلی ترین دستگاه هایی است که به صورت قطعی و باید در هر آشپزخانه صنعتی و بزرگ موجود باشد. زیرا محیط برای ایجاد تعادل در درجه حرارت و همچنین رطوبت به آن نیاز ویژه خواهد داشت. این فن ها ممکن است از نوع سقفی، پنکه، دیواری، ایستاده و.... باشند. بنا به محیط مورد نصب می توان از هر کدام از این موارد برای تهویه به تعداد مناسب و در مکان های مناسب نصب استفاده کرد. 

در این مطلب مهم ترین قسمت های تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای شما معرفی شده و نکات مهمی درباره آن ها برای شما بیان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تا پایان این مطلب همراه باشید. 


آشپزخانه صنعتی و تجهیزات تاسیساتی آن

در هر آشپزخانه حتی خانگی، به دلیل ایجاد بو، حرارت و رطوبت در اثر پخت و پز، شما باید منابع و دستگاه هایی مناسب برای کنترل دمای هوا و رطوبت محیط داشته باشید. ایجاد این تعادل در آشپزخانه های بزرگ و صنعتی با توجه به حجم بالای کار، نیازمند دستگاه های متعدد و قوی است. این دستگاه ها همان تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند. این آشپزخانه ها در شهرهایی مانند تهران در کشور ما به تعداد یافت می شوند. 

یکی از مهم ترین دستگاه هایی که باید در این مکان ها استفاده شود، اگزاست فن یا فن تخلیه است. اکثر آشپزخانه های صنعتی با توجه به حجم و فضایی که اشغال می کنند و البته گرما و رطوبت زیادی که ایجاد می کنند، در محیط های با ارتفاع ناهمسطح با زمین و یا خروجی های کم قرار دارند. در چنین مکان هایی نیاز ویژه ای به اگزاست فن ها برای تخلیه گرما و رطوبت محیط به فضایی در خارج از محیط آشپزخانه وجود دارد. شما می توانید تا با استفاده از این دستگاه ها، تعادل نسبی را در محیط آشپزخانه برقرار کنید. 

یکی دیگر از تجهیزات مهم برای تهویه و کنترل شرایط رطوبتی و دمای محیط، هواساز است. این دستگاه ها که از جمله متداول ترین و بهترین سیستم های کنونی ایجاد تعادل و تهویه مطبوع در دنیا به حساب می آیند، می توانند کمک شایانی به شما در ایجاد شرایط دمایی و رطوبتی مناسب در آشپزخانه کنند. هواساز ها که از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند، توانایی کنترل میزان رطوبت و دما و تعیین آن را دارند؛ قابلیتی که در اگزاست فن وجود ندارد. 

هودهای آشپزخانه ای نیز از دیگر وسایل و تجهیزات مورد نیاز این نوع آشپزخانه ها هستند که با مکش قوی خود بوی غذاها را خارج کرده و به شما کمک می کنند تا در محیط آشپزخانه رستوران راحت تر کار کنید. در غیر این صورت با قاطی شدن بوی غذاهای مختلف در آشپزخانه های صنعتی، ممکن است نتوانید به راحتی در محیط کار کنید. 


فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران

شهر تهران با توجه به شرایط آب وهوایی نامناسب و همچنین بافت آپارتمانی که برای گردش باد ایجاد مشکل می کند، از جمله شهرهایی است که به شدت در آشپزخانه های صنعتی خود، به چنین تجهیزاتی نیازمند است. شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران، با ما در گروه کولاک فن تماس بگیرید. در این مجموعه محصولات بدون واسطه و به صورت مستقیم و با قیمت مناسب به شما عرضه می شود.