شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم
فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم
  • 28 خرداد 1398
  • توسط admin

فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم

فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم در شرکت کولاک فن با قیمت های مناسب امکان پذیر شده است. در این مطلب قصد داریم تا در خصوص شرایط و مزایای فروش مستقیم فن تهویه و تاسیسات تهویه رستوران برای شما صحبت کنیم. 

شرکت کولاک فن یکی از برترین شرکت های تولید تاسیسات تهویه رستوران در داخل ایران با کیفیت مطلوب است. این مجموعه توانسته است تا با بکارگیری مهندسین ماهر، کیفیت بالایی از این وسایل مانند اگزاست فن یا فن تهویه را به مصرف کنندگان خود عرضه کند. 

تهویه رستوران یکی از مهم ترین و اساسی ترین قسمت های تاسیسات ساختمانی یک رستوران است. شاید شما نیز در رستوران خود با برخی از مشتریان سخت گیر رو به رو شده باشید. آن ها به کوچکترین جزئیات نیز توجه می کنند و ممکن است حتی روی بوی اضافه غذا در سالن پذیرایی حساس شده و به شما ایراد بگیرند. از این موضوع نیز که بگذریم، شما برای دارا بودن یک رستوران استاندارد باید بتوانید دما، رطوبت و بوی ناشی از پخته شدن مواد غذایی را به صورت مناسبی کنترل کنید. 

در این مطلب قصد داریم تا نکات مهمی را در خصوص خرید تاسیسات مورد نیاز برای ایجاد شرایط دمایی و رطوبتی مناسب در رستوران برای شما بیان کنیم. با ما تا پایان این مطلب همراه باشید. 


فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم


تهویه رستوران و اهمیت آن

موضوع تهویه در رستوران ها تقریبا به طور کامل به تهویه در آشپزخانه آن ها باز می گردد. زیرا مکانی که گرما و رطوبت بیش از حد به همراه بوی مواد غذایی را به درون رستوران وارد می کند، همین آشپزخانه است. به همین دلیل شما باید در رستوران خود، سیستم تهویه را به شکلی طراحی کنید که رستوران شما به خوبی بتواند بوی مواد غذایی را کنترل کرده و دما و رطوبت را نیز در حالت ایده آل نگه دارد.

  • شما در رستوران خود در صورتی که سیستم تهویه درست و مناسبی داشته باشید می توانید مزایای بسیار و متعددی را داشته باشید. یکی از مهم ترین مواردی که با سیستم های تهویه مطبوع جدید امروزه در رستوران ها استفاده می شود، گرمای اضافه تولید شده در آشپزخانه است که در فصل زمستان به قسمت های دیگر منتقل شده و از آن برای گرم نمودن محیط استفاده می شود و با این روش در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.
  • مهمترین دستگاه و قسمت تهویه رستوران، فن تهویه یا اگزاست فن است که می تواند با ایجاد گردش هوا با دبی بالا، در کنترل دما و رطوبت محیط تاثیر بسزایی داشته باشد. همچنین این فن ها می توانند به خارج کردن بوی مواد غذایی از رستوران نیز کمک شایانی بکنند. فن ها در رستوران ها و کافی شاپ ها بر اساس مساحت و نیاز برای گردش هوا، انتخاب و نصب می شوند. شما به عنوان کسی که می خواهد رستورانی پرطرفدار و محبوب داشته باشد، جدای از کیفیت غذا و قیمت، به هوا و شرایط دما و رطوبت محیط خود توجه ویژه ای داشته باشید. به همین دلیل است که انتخاب فن برای تهویه رستوران امری مهم است و باید با دقت صورت گیرد.

فروش تاسیسات تهویه رستوران به صورت مستقیم

شما برای انتخاب مناسب ترین نوع فن برای رستوران خود و ایجاد یک سیستم تهویه کارآمد، باید نکات مهمی مانند نوع فن، ظرفیت و هوادهی آن، مصرف انرژی و... را در نظر داشته باشید. همچنین شما باید به منظور خرید محصول با کیفیت و اصل، اگزاست فن برای تهویه رستوران را از تولید کنندگان معتبر آن به صورت مستقیم خریداری کنید. 

شما در صورتی که این محصول را در انواع دسته دوم و یا از واسطه ها خریداری کنید، نباید انتظار داشته باشید تا سیستم تهویه شما به درستی کار کند و باید منتظر اختلالات جدی در تهویه هوای رستوران خود باشید. شما می توانید برای مشاوره و آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش مستقیم و بدون واسطه این محصول، همین حالا با ما تماس بگیرید.