شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

کولاک فن » وبلاگ » ویژگی ها و مزایای استفاده از هواساز در شیراز
ویژگی ها و مزایای استفاده از هواساز در شیراز
  • 07 خرداد 1398
  • توسط admin

ویژگی ها و مزایای استفاده از هواساز در شیراز

یکی از نیازهای ضروری زندگی امروزه دستگاه هواساز می‌باشد. این دستگاه هوای بیرون را به داخل می‌کشد و هوایی تازه و سالم را در محیط به گردش در می‌آورد. و هوای مانده و اصلاحا هوای بیات شده را از داخل به بیرون تخلیه می‌کند. حال در ادامه به مزایای استفاده از هواساز می‌پردازیم. ویژگی‌ها و مزایای استفاده از هواساز:
هواساز دستگاهی است که هوایی بسیار سالم، پاکیزه و درجه یک را ایجاد می‌کند و به طور مداوم این هوا را کنترل و حفظ می‌کند. و در واقع سلامتی و بهداشت افراد منزل و محیط را تضمین می‌کند. و با مصرف پایینی که دارد باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما به مقدار بسیار زیادی می‌شود.

مصرف انرژی بسیار پایین:
از مزایای استفاده از هواساز مصرف انرژی بسیار پایین آن نسبت به دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع است. سیستم‌های هوشمند کنترلی در هواسازها باعث شده‌اند با وجود نبود تجهیزاتی مانند کمپرسور، هواسازها بسیار باعث کاهش مصرف انرژی شوند.

استفاده از سیستم های هوشمند کنترلینگ:
سیستم هوشمند کنترلینگ از مزایای استفاده از هواساز می‌باشد که باعث می‌شود که هواساز به وسیله‌ی برنامه ریزی دوره‌ای و بدون هیچ نیازی به اپراتور عمل کند و از طریق ریموت کنترل از راه دور کنترل شود. و بر اساس پارامترهایی مانند رطوبت نسبی در هوا، گرمایش و سرمایش فصلی، درجه ی حرارت محیط و تعداد افرادی که در محیط حضور دارند و... عمل کند. بهبود کیفیت جریان هوای خروجی از دستگاه، صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین افزایش راندمان هواساز از دیگر مزایای استفاده از هواساز به کمک سیستم هوشمند کنترلینگ می‌باشد.

راندمان بسیار بالای هواساز:
بازدهی و عملکرد بسیار بالا در حدود 90% و حتی در خیلی از هواسازها 96% نشان از راندمان و کیفیت بسیار بالای این دستگاه می‌باشد. و نشان می‌دهد علاوه بر مصرف انرژی در مصرف آب نیز بسیار صرفه جویی می‌شود و همچنین تریتینگ و انتقال حرارت به خوبی و در ایده آل ترین شرایط انجام می‌شود. در واقع راندمان بالا که یکی از مزایای استفاده از هواساز می‌باشد نشان دهنده‌ی انعطاف پذیری دستگاه در هنگام تغییرات فصلی و همچنین هوای خروجی با کیفیت و مطلوب می‌باشد.

قابلیت ایجاد هوای مطبوع و با کیفیت در مکان‌های بسیار بزرگ:
از آنجا که در طراحی و ساخت هواسازها محدودیتی در ظرفیت و ابعاد آنها وجود ندارد. این دستگاه می تواند چندین متر طول داشته باشد و مکان‌های بسیار بزرگ، آپارتمانهای چند واحدی، مساجد، سالن ها، تالارها، فروشگاههای بسیار بزرگ، بیمارستان ها، ساختمان‌های تجاری و اداری، سوله های بزرگ صنعتی، ساختمان های عمومی و دولتی و... را پوشش دهد و هوایی بسیار سالم و مطبوع را ایجاد کند. این ویژگی یکی از مهمترین مزایای استفاده از هواساز می باشد.

هواساز


سهولت در نصب و نگهداری:
هواسازها طوری طراحی و ساخته شده‌اند که غالبا به راحتی قابل نصب هستند. به خصوص مدل‌های خانگی و آپارتمانی، که می توان آنها را بدون نیاز به کانال کشی در ساختمان و آپارتمان به راحتی نصب کرد. و همچنین به دلیل در دسترس بودن قطعات این دستگاه در همه جا نصب و تعمیر آنها بسیار آسان و کم هزینه است.

قیمت و هزینه ی اولیه مناسب نسبت به دیگر دستگاه‌های تهیه هوای مطبوع:
از دیگر مزایای استفاده از هواساز قیمت مناسب و هزینه های جانبی بسیار کم آن به علت عملکرد و طراحی و ساخت ابتدایی و ساده ی آن است. این سیستم های هواساز برخلاف راندمان بسیار بالای خود که در حدود 96% می‌باشد، دارای قیمتی بسیار مناسب می‌باشند و بهترین انتخاب برای استفاده در ادارات، صنایع و ساختمان‌های تجاری و مسکونی می‌باشند.

پست های محبوب

چرا سیستم‌های جت فن بهترین انتخاب هستند؟

چرا سیستم‌های جت فن بهترین انتخاب هستند؟

11 اسفند 1401, 14:24

جت هیتر چیست و چه کاربردی دارد؟

جت هیتر چیست و چه کاربردی دارد؟

8 اسفند 1401, 23:39

معرفی کانال گرد گالوانیزه و ارزیابی ویژگی‌های آن

معرفی کانال گرد گالوانیزه و ارزیابی ویژگی‌های آن

5 اسفند 1401, 22:29

از سایلنت باکس صنعتی چه می‌دانید؟

از سایلنت باکس صنعتی چه می‌دانید؟

3 اسفند 1401, 17:05

خدمات خم‌کاری ورق فلزات در کولاک فن

خدمات خم‌کاری ورق فلزات در کولاک فن

30 بهمن 1401, 23:45

کولر سلولزی چیست و چه مزایایی دارد؟

کولر سلولزی چیست و چه مزایایی دارد؟

29 بهمن 1401, 21:01

0 تا 100 فن حلزونی صنعتی

0 تا 100 فن حلزونی صنعتی

24 بهمن 1401, 18:19

دستگاه برش لیزر فلزات چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه برش لیزر فلزات چیست و چه کاربردهایی دارد؟

4 مرداد 1401, 21:18

برچسب های ابری

دنبال کنید

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین محصول را انتخاب کنید

واتساپ