شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » هواساز مخصوص سالن قارچ کولاک فن ، تجهیزی حرفه ای برای سالن های پرورش قارچ
هواساز مخصوص سالن قارچ کولاک فن ، تجهیزی حرفه ای برای سالن های پرورش قارچ
  • 14 بهمن 1399
  • توسط admin

هواساز مخصوص سالن قارچ کولاک فن ، تجهیزی حرفه ای برای سالن های پرورش قارچ

پرورش قارچ نیازمند رعایت برخی از اصول حرفه ای است. مهارت های لازم را می خواهد و در نهایت تجهیزات مخصوص به خود را نیازمند است. تجهیزاتی که مخصوص پرورش قارچ طراحی و تولید می ‌شوند و استفاده از آنها در تولید قارچ با کیفیت تاثیرگذار است. از آن جمله، انواع هواساز مخصوص سالن قارچ می باشد.

هواساز مخصوص سالن قارچ، تجهیزی حرفه ای برای سالن های پرورش قارچ

مردم قارچ را دوست دارند و این علاقه هر روز که می‌ گذرد در حال فزونی گرفتن است. تا جاییکه صنعت پرورش قارچ را به یکی از پردرآمد ترین کسب و کار های دنیای امروز تبدیل کرده است. این حجم از استقبال در کنار سادگی و کم جایی در پرورش قارچ باعث شده تا بسیاری از کارآفرینان در پی تاسیس تا گرداندن یک مزرعه ی پرورش قارچ باشند؛ اما این پرورش نیازمند رعایت برخی از اصول حرفه ای است. مهارت های لازم را می خواهد و در نهایت تجهیزات مخصوص به خود را نیازمند است. تجهیزاتی که مخصوص پرورش قارچ طراحی و تولید می ‌شوند و استفاده از آنها در تولید قارچ با کیفیت تاثیرگذار است. از آن جمله، انواع هواساز مخصوص سالن قارچ می باشد.

برای کسانی که می ‌خواهند در صنعت پرورش قارچ به یک تولید کننده ی حرفه ای تبدیل شوند، احتمالاً استفاده از هواساز مخصوص سالن قارچ کلید موفقیت آنها خواهد بود.


هواساز مخصوص سالن قارچ
هواساز مخصوص سالن قارچ

چرا به هواساز مخصوص سالن قارچ نیازمندیم؟

پرورش قارچ یک فرایند حساس به شرایط محیط است. چرا که قارچ در هر محیطی رشد نمی ‌کند. ایجاد این شرایط محیطی اولین شرط موفقیت در صنعت پرورش قارچ خواهد بود. شرایطی که باید در آن مواردی را تحت کنترل دائمی قرار داد. مواردی مانند:

  • تنظیم مداوم درجه ی حرارت در سالن پرورش قارچ 
  • نظیم مداوم رطوبت حاکم بر سالن پرورش قارچ
  • برقراری شوک در شرایط محیطی پرورش قارچ
  • تنظیم دائمی و ایجاد تناسب کافی بین اکسیژن و دی اکسید کربن موجود در سالن پرورش قارچ

تمامی مراحل ذکر شده در بالا، از جمله اصول نظارت بر شرایط محیط پرورش قارچ می باشند. نظارتی که باید توسط یک سیستم هواساز صورت گیرد؛ اما سیستم هواسازی که از عهده ی تمامی این تنظیمات برآید مورد هدف ما می باشد. برای این منظور هواساز مخصوصی طراحی و تولید می ‌شود که با عنوان دستگاه ایرواشر و با نام کلی هواساز مخصوص سالن قارچ از آن یاد می شود.

دستگاه ایرواشر چیست؟

به هواساز مخصوص سالن قارچ در اصطلاح صنعتی دستگاه ایرواشر گفته می ‌شود. این دستگاه به خوبی می ‌تواند شرایط محیطی سالن پرورش قارچ را در یک تعادل مفید قرار بدهد. دستگاه ایرواشر همراه با توانایی گرمایش و سرمایش، قابلیت ایجاد جریان بسیار زیاد هوای تازه از بیرون به داخل سالن پرورش قارچ را دارد.


هواساز مخصوص سالن قارچ

دستگاه ایرواشر یا هواساز سالن قارچ


شرکت کولاک فن دستگاه ایرواشر را طوری طراحی کرده است که می تواند چه در فصل سرد سال و یا در فصل گرم سال رطوبت موجود در سالن پرورش قارچ را در حد مطلوبی نگه دارد. از این رو همراه با استفاده از یک دستگاه ایرواشر یا همان هواساز مخصوص سالن قارچ کولاک فن به راحتی می ‌توان در تمامی فصول سال اقدام به تولید قارچ، با کیفیت مطلوب نمود. این امر در ایجاد یک فعالیت صنعتی مستمر در تمام طول سال یاری رسان سالن پرورش قارچ خواهد بود.


هواساز سایلنت کولاک فن

در امر تخصصی پرورش قارچ هر تولید کننده ای نیازمند به رعایت یکسری اصول حرفه ای می باشد. اصول حرفه ایی در امر تکثیر تا برداشت و البته نگهداری سالن پرورش قارچ. نگهداری حرفه ای سالن پرورش قارچ نیازمند به تجهیز سالن های مذکور به امکانات حرفه ای می باشد. 
هواساز مخصوص سالن قارچ یکی از جمله تجهیزات حرفه ای است که می تواند منجر به تولید حرفه ای باشد. 
شرکت کولاک فن با توجه به مهارت های تخصصی در طراحی تا مشاوره در نصب و راه اندازی کلیه ی سیستم های هواساز مخصوص سالن قارچ با فعالیت گسترده در سطح بسیاری از شهر های ایران از جمله شیراز، تهران، اصفهان، مشهد و... به خوبی می تواند شما را در زمینه ی کارکرد تا انتخاب انواع هواساز مخصوص سالن قارچ راهنمایی نماید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.