شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » آشنایی با نحوه فروش هواساز سالن قارچ در مشهد
آشنایی با نحوه فروش هواساز سالن قارچ در مشهد
  • 28 مرداد 1398
  • توسط admin

آشنایی با نحوه فروش هواساز سالن قارچ در مشهد

یکی از ضروری ترین امکانات برای وارد شدن به صنعت پرورش قارچ انتخاب هواساز مناسب برای سالن پرورش قارچ می باشد تا از طریق آن بتوان دما، رطوبت، دی اکسید کربن و اکسیژن محیط را کنترل کرد. فروش هواساز سالن قارچ با توجه به ظرفیت محیط در انواع سایزها انجام می شود.

درباره نحوه فروش هواساز سالن قارچ در بازارهای مختلف چه می دانید؟

امروزه صنعت پرورش قارچ در سراسر جهان رونق بسیاری پیدا کرده است و افراد زیادی سالن های پرورش قارچ دارند. موفقیت در این صنعت نیازمند رعایت اصول و استانداردهای خاصی است.یکی از مهمترین اصول شرایط سالن پرورش قارچ است که باید با حساسیت زیادی دما و شرایط آن تنظیم گردد. هواساز سالن قارچ یکی از سیستم های کارآمد جهت مناسب نگه داشتن دما می باشد. این سیستم رطوبت سالن را افزایش می دهد و با خارج کردن دی اکسید کربن و وارد کردن اکسیژن به داخل سالن محیط پرورش قارچ را ایده آل می کند.


 فروش هواساز سالن قارچ در بازار


فروش اینترنتی هواساز سالن قارچ امروزه شرکت ها و فروشندگان انواع سیستم های تهویه مطبوع اقدام به فروش هواساز سالن قارچ می کنند. این هواساز از ضروری ترین سیستم ها برای پرورش قارچ می باشد که با امکاناتی نظیر تنظیم دما، رطوبت، دی اکسید کربن، اکسیژن و شستشوی هوا و پیشگیری از ورود هوای آلوده به سالن و سیر کوله های داخل سالن یکی از پر فروش ترین دستگاه ها می باشد.

شرکت کولاک فن محصول هواساز سالن پرورش قارچ تولیدی خود را با دادن گارانتی و خدمات پس از فروش جهت اطمینان دادن به خریداران عرضه میکند.

اجزای هواساز سالن قارچ

هواساز سالن قارچ دارای قسمتهای زیر می باشد:

  • فن سانتریفوژ: جنس این فن استیل خالص است و برای یکسان سازی دما، رطوبت، دی اکسید کربن و اکسیژن استفاده می شود.
  • ایرواشر: این سیستم وظیفه ی شستشوی هوا و ضد عفونی کردن آن را بر عهده دارد. این سیستم با گرفت آلودگی، هوای تازه را به محیط انتقال می دهد.
  • رطوبت ساز یا مه پاش: این دستگاه بر روی خود دستگاه کار گذاشته می شود و می تواند رطوبت سالن را تا ۹۹ درصد تأمین کند.بدون وجود رطوبت ساز در سالن نتیجه ای حاصل نمی شود.
  • قطره گیر و فیلتر: با نصب این وسیله بر روی هواساز جلوی خروج احتمالی قطرات آب گرفته می شود و هوا کاملاً با آب میکس می شود که در تأمین سرمایش نقش به سزایی دارد.
  • کوئل گرمایشی و سرمایشی: مجهز کردن هواساز با کوئل این امکان را فراهم می کند که اگر سالن به دیگ بخار، دیگ آب گرم، چیلر و یا آیس بانک مجهز شد بتوان توسط هواساز سرمایش و گرمایش سالن را تأمین کرد.
  • دریچه های لینک: وجود دو دریچه آلومینیومی در هواساز باعث می شود که هوای داخل سالن را کاملاً سیر کوله کنید و یا هوای تازه را وارد سالن کنید.

فروش اینترنتی هواساز سالن قارچ


فروش اینترنتی هواساز سالن قارچ


با توجه به اینکه هواساز سالن قارچ یک پکیج کامل از ترکیب چندین دستگاه است و کنترل تمامی آیتم ها را بر عهده دارد شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت کولاک فن به آدرس Koolakfan.com  تمامی اطلاعات مفید مربوط به دستگاه را مشاهده و با توجه به مساحت سالن خود، هواساز مناسب را سفارش و خریداری کنید.

قیمت فروش هواساز سالن قارچ


هواساز سالن قارچ با توجه به نوع سالن در سایزهای متفاوتی به فروش می رسد و قیمت هر هواساز با توجه به نوع آن و قطعات به کار رفته در تولید هواساز متفاوت می باشد. به طور کلی این نوع هواسازها برای فروش به سه دسته صنعتی، نیمه صنعتی و سنتی وجود دارند.

قیمت هواساز های صنعتی و نیمه صنعتی تا حدودی بالاتر است چون این هواساز ها مناسب تعداد بیشتر از دوسالن کاربرد دارد. ولی هواسازهای سنتی که نهایتاً برای یک سالن کارایی دارند از قیمت مناسب تری برخوردارند. برای اطلاع از قیمت هر کدام از این هواسازها می توان به سایت کولاک فن مراجعه کرد و به قیمت کارخانه سفارش دهید که برای استفاده کنندگان بسیار مقرون به صرفه است.