شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

وبلاگ

» وبلاگ » فروش اگزاست فن پولی تسمه در یزد و شیراز
فروش اگزاست فن پولی تسمه در یزد و شیراز
  • 27 مرداد 1398
  • توسط admin

فروش اگزاست فن پولی تسمه در یزد و شیراز

امروزه برای کاربردهایی با حجم بالا و فشار استاتیکی بالا از اگزست فن های تسمه پولی استفاده می کنند این فن ها قابلیت تنظیم سرعت فن را دارند و برای مکان های بزرگ نظیر رستوران ها، آشپزخانه ها و کارگاه ها به خوبی بخار و رطوبت و آلودگی را با هوای سالم جایگزین می کند

درباره اگزاست فن پولی تسمه و کاربردهای آن چه می دانید؟

در زندگی امروز که بیشتر افراد در محیط های کاری صنعتی و ساختمان های شلوغ زندگی می کنند نیاز به شرایط محیطی سالم بسیار اهمیت دارد. برای فراهم کردن شرایط ایده ال هوایی در چنین محیط هایی نیازمند استفاده از فن برای تهویه مطبوع می باشد. اگزاست فن پولی تسمه یکی از نمونه های فن سانتریفیوژ است که در زیر بیشتر با آن آشنا می شویم.

معرفی اگزاست فن پولی تسمه

اگزاست فن پولی تسمه نمونه ای از فن ها هستند که برخلاف سایر فن ها که عملکرد دمنده دارند این فن با مکش هوا و هدایت آن به بیرون عمل می کند. اگزاست فن ها از تنوع زیادی برخوردارند از نمونه های کوچک برای آشپزخانه های منازل گرفته تا نمونه های بزرگ برای کارگاه های صنعتی وجود دارد. با استفاده از این سیستم می توان هوای آلوده ی محیط را با هوای تمیز جابجا کرد.

همان‌طور که گفته شد تنوع اگزاست فن غیر مستقیم بسیار زیاد استو برای انتخاب بهترین و مناسب ترین فن برای محیط کار خود بهتر است پارامترهایی نظیر مدل فن، فوت مکعب در دقیقه، فشار استاتیکی و صدای فن را در نظر بگیرید.

فن اگزاست پولی تسمه برای مکان هایی با دمایی بالاتر از ۵۰ درجه سانتی گراد بسیار مناسب می باشد و پولی های نصب شده در فن قابلیت تنظیم سرعت فن را دارند.

ویژگی های اگزاست فن پولی تسمه

از ویژگی های کلی اگزاست فن پولی تسمه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • جنس فن ساخته شده از استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم است.
  • دارای صدای کم
  • فن تسمه ای موجود در آن ایمن، با قدرت و مطمئن می باشد.
  • فینیشینگ فسفاته قسمت های استیل برای طول عمر بیشتر
  • فلنج بادوام برای هوزینگ
  • پوشش های ضد پوسیدگی و استفاده از چارچوب درایو از جنس استیل برای بعضی از مدل ها

نحوه عملکرد اگزاست فن پولی تسمه

به طور کلی عملکرد اگزاست فن پولی تسمه و سیستم انتقال نیرو به دو صورت سیستم های مستقیم و سیستم های غیر مستقیم پولی تسمه می باشد. در مکان هایی نظیر رستوران و آشپزخانه های بزرگ که نیاز است حجمی بالایی از هوا جابجا شود که نیاز است از دستگاهی بزرگتر به همان نسبت بالای حجم هوا استفاده گرددکه در این شرایط بهترین راه برای انتقال قدرت دستگاه اگزاست فن غیر مستقیم می باشد. ولی این دستگاه به نسبت نمونه های کوبل مستقیم دارای قیمت اولیه بالایی می باشد و نیازمند سرویس های دوره ای و نگهداری می باشد. در دستگاه اگزاست فن با قدرت انتقال پولی تسمه باید از کاورهای محافظی برای محافظت از عوامل محیطی و کاربران استفاده شود.


اگزاست فن پولی تسمه


قیمت اگزاست فن پولی تسمه

اگزاست فن پولی تسمه با توجه به اینکه برای فضاهای محصور کاربرد دارد و با جابجا کردن رطوبت، نم، گرما و هوای کهنه به بیرون و جایگزین کردن آن با اکسیژن تازه در انواع مختلفی تولید می شوند که قیمت هر کدام با توجه به نوع قطعات به کار رفته در فن تعین می شود. از عوامل تأثیرگذار بر قیمت اگزاست فن ها جنس بدنه، نوع پروانه، الکتروموتور، قطعات جانبی نظیر یاتاقان، تسمه، پولی، لرزه گیر و شاسی، بلبرینگ و ...می باشد که تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی محصول دارد.

از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت اگزاست فن پولی تسمه استفاده از قطعات داخلی یا چینی می باشد که قیمت پایین‌تری نسبت به قطعات اروپایی و اورجینال دارد.

اگزاست فن پولی تسمه هایشرکت کولاک فن با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب تولید و عرضه میشوند.

اگزاست فن پولی تسمه


کاربرد اگزاست فن پولی تسمه

با توجه به نحوه کار اگزاست فن پولی تسمه این محصول برای مکان هایی که نیاز است هوای آلوده، بخارهای اسیدی و رطوبت از محیط خارج شود استفاده می گردد. بیش‌ترین کاربرد این محصول در حمام ها، کارگاه ها، ساختمان های اداری و مسکونی،آزمایشگاه ها و بیمارستان‌ها جهت تخلیه هوا و سرکولاسیون می باشد.این فن با توجه به مکان نصب نیز طراحی می گردد.