فروش باکس خنک کننده ماینر در شیراز

فروش باکس خنک کننده ماینر در شیراز

باکس خنک کننده ماینر دستگاه فوق العاده کاربردی است که باعث خنک نگه داشتن دستگاههای ماینینگ میشود .در ادامه مطلب همراه ما باشید تا به توضیحات بیشتری درباره دستگاه خنک کننده ماینر بپردازیم.

همه آنچه که قرار است درباره باکس خنک کننده ماینر بدانید. 

درباره باکس خنک کننده ماینر و کاربردهای آن چه می دانید؟ یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هر باره صاحبان صنعت های مختلف در ذهن خود می پرورانند کنترل و کاهش دما از یک سو و ایجاد تهویه مطبوع از سوی دیگر برای فضای مورد نظر است. واضح است ایجاد چنین شرایطی بدون وجود یک دستگاه خنک کننده خوب و با کیفیت امکان پذیر نیست.

روش های مختلفی وجود دارند که هر یک از آن ها با توجه به شرایط و موقعیت جغرافیایی محیط مورد نظر کارایی های متفاوتی ارائه می کنند. 

همه چیز درباره باکس خنک کننده ماینر

می توان گفت طراحی و ساخت این دستگاه با تکنولوژی های به روز همراه است. به نحوی که می توان از آن برای انواع اماکن مختلف به صورت کاملاً حرفه ای استفاده کرد. باکی خنک کننده ماینر یکی از پرطرفدار ترین سیستم های خنک کننده در میان صنایع مختلف است که عملکرد آن کاملاً شبیه به سیستم خنک کننده خودرو است. 

یکی از دلایل عمده خنک کنندگی سیستم خنک کننده ماینر وجود فن خنک کننده تعبیه شده در آن است. این بخش که روی هسته اصلی دستگاه سوار شده است با تکنولوژی به کار رفته در آن زمینه را برای خنک نمودن دستگاه فراهم می آورد.

انواع باکس خنک کننده ماینر
به جرات می توان گفت بدون وجود دستگاه خنک کننده ارزنده ای چون باکس خنک کننده ماینرمیزان کارایی و فعالیت عمده ای از صنعت های مختلف کاهش می یابد. در واقع بدون وجود چنین دستگاهی این امکان وجود دارد که سیستم های مختلف در حین فعالیت و گرم شدن زیاد به شدت آسیب ببینند و در نتیجه بخش عظیمی از فعالیت اماکن مختل گردد. سیستم خنک کننده ماینر دارای انواع مختلفی است که بسته به نیاز کاربران در اختیارشان قرار داده می شود. 
باکس خنک کننده ماینر
انواع سیستم های خنک کننده ماینر:
  • سیستم خنک کننده ماینر بادی: به طور کلی استفاده از باکس خنک کننده ماینر بادی به عنوان یک روش کاملاً سنتی اعلام شده است. البته به شرطی که کاربران این محصول به عنوان یک استخراج کننده مبتدی از آن استفاده کنند. در این نوع خنک کننده معمولاً از دو بخش اصلی استفاده می گردد که یکی از آن ها مستقیماً بر روی پردازنده دستگاه نصب شده و دیگری یک عدد فن کوچک است که در قسمت بالایی پردازنده دستگاه تعبیه گشته است.
  • سیستم خنک کننده ماینر آبی: یکی از رایج ترین خنک کننده های ماینر، باکس خنک کننده ماینر آبی نام دارد در بسیاری اماکن مختلف طرفداران بی شماری دارد. این سیستم همان طور که از نامش بر می آید از مایع آب برای خنک سازی سیالات استفاده می کند و معمولاً از سه بخش اصلی به نام های: لوله های انتقال آب، فن های خنک کننده و هیت سینک که روی بخش پردازنده نصب می شود تشکیل شده است.
  • باکس خنک کننده ماینرروغنی: این سیستم یکی دیگر از انواع باکس خنک کننده ماینر است که برای مکان های کاملاً حرفه ای تر استفاده می شود. می توان گفت خنک کننده های روغنی ماینر یکی از بهترین های موجود در بازار است که بیشترین میزان کارایی را در مقایسه با نمونه های مشابه خود دارد. همچنین خنک کننده روغنی ماینر از یک روغنی به نام Mineral Oil استفاده می کند. اگرچه این روغن خاصیت رسانایی ندارد اما عملکرد ایده آلی را در دستگاه برای دفع گرما به وجود می آورد. 
ما در شرکت کولاک فن برای اولین بار در شیراز و همچنین در کل ایران باکسهای صنعتی به همراه دمنده و مکنده تولید کرده ایم که باعث خنک شدن محیط ماینینگ شما میشود و اجازه بالا رفتن درجه حرارت دستگاه ها را نمیدهد و بالعکس هوا را خنک نیز میکند تا کارایی دستگاهها بالاتر رود .
باکس خنک کننده ماینر
نمونه پروژه ی پیاده سازی شده باکس ماینر شرکت کولاک فن را میتوانید در این لینک مشاهده نمایید:
نمونه فارم انجام شده توسط کولاک فن (ماینر، ماینینگ)


مطالب پیشنهادی