شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

برش لیزر ، حک ، خم کاری

کولاک فن » محصولات ما » برش لیزر ، حک ، خم کاری » خدمات برش لیزر کولاک فن شیراز
خدمات برش لیزر کولاک فن شیراز
برش لیزر شیراز به منظور تولید محصولاتی بهتر و دقیق تر از نسل چهارم تکنولوژی لیزرها یعنی لیزر فایبر بهره گرفته است. لیزر فایبر نه تنها برش فلزات را با سرعت و دقت بهتری نسبت به سایر لیزرها انجام می دهد بلکه هزینه های نهایی و خدمات لیزر را به صورت کاملا محسوسی کاهش می دهد. لذا هزینه های نهایی برای مشتریان کاهش می یابد.

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با برش لیزر شیراز است. دستگاه برش لیزری یکی از جدیدترین و قدرتمندترین دستگاه های برش است که می تواند انواع فلزات و غیر فلزات را با ضخامت های مختلف برش دهد. از این رو امروزه از این دستگاه در صنایع مختلفی استفاده می شود و تقریبا هر شرکتی که در عرصه برش و خمکاری فلزات مشغول است برای اینکه از سایر رقبا عقب نیوفتد از این دستگاه استفاده می کند. چرا که این دستگاه با سرعت و دقت بالایی که دارد باعث افزایش سرعت عملکرد تولید در صنعت می شود. از این رو اکثر شرکت های برش فلزات معتبر در اغلب نقاط کشور مانند برش لیزر شیراز از این دستگاه مدرن استفاده می کنند. این مسئله سبب شد که نیز در این مطلب به معرفی برش لیزر شیراز بپردازیم و خدمات برش لیزر شیراز را بررسی نماییم. حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در مورد برش لیزر شیراز افزایش دهید می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

ما در این مقاله برای افزایش اطلاعات شما در مورد برش لیزر فلزات ابتدا به معرفی انواع برش های لیزری می پردازیم و سپس خدمات برش لیزر شیراز معرفی می نماییم.


خدمات برش لیزر کولاک فن شیراز

برش لیزر شیرازبدون شک برش فلزاتی چون آهن و استیل و آلومینیوم و سایر فلزات از سخت ترین و دشوارترین برش ها در صنعت بشمار می رود چرا که در گذشته از روش های دستی برای این کار استفاده می شد و این روش ها هم باعث هدر رفتن زمان زیادی برای صنعتگران می شد و هم محصولات تولیدی برای مشتریان گران تر تمام می شد. اما با اختراع دستگاه جدیدی به نام برش لیزری این کار بسیار آسان شد و صنعتگران به دلیل مزایای زیاد این دستگاه عموما برای برش فلزات از دستگاه برش لیزری فلزات استفاده می کنند. 

در واقع متریال های فلزی به دلیل ماهیت سختی که دارند و همچنین قیمت بسیار بالای آن ها نیازمند دستگاهی هستند که برش آن ها با دقت و ظرافت خاصی انجام دهد. علاوه بر دقت بسیار بالا باید هم از نظر هزینه و هم زمان برای صنعتگران به صرفه باشد و همچنین از قدرت زیادی برخوردار باشد تا بدون هیچ مشکلی این متریال ها برش دهد. تمام این ویژگی ها به این دلیل است تا از بروز خطرهای احتمالی و ضرر و زیان های جبران ناپذیر جلوگیری شود و با برشی دقیق و کنترل شده محصولی باکیفیت را به ارمغان رساند. 

در واقع این انتظارات صنعت سبب تولید دستگاهی به نام دستگاه برش لیزری فلزات شد که می تواند فلزاتی با ابعاد کمتر از 1 میلی متر تا ابعادهای بزرگ و وسیع را بدون هیچ خط و خشی و باکیفیت بسیار بالا برش دهد. از آنجایی که امروزه روز به روز نیاز جوامع و صنایع و صنوف مختلف به فلزات و محصولات فلزی بیشتر می شود لذا تقاضا نیز برای برش هر چه بهتر فلزات و استفاده مفید از فلزات نیز بیشتر می شود. این تقاضاها و نیازها در کنار مزایای این دستگاه سبب شد که این دستگاه جایگاه ویژه ای در صنایع مختلف داشته باشد به گونه ای که امروزه سهم وسیعی در بازار بزرگ فلزات را به خود اختصاص داده است. 


خدمات برش لیزر کولاک فن شیرازبرش لیزر شیراز


از قابلیت های دستگاه برش لیزری فلزات می توان گفت که این دستگاه قادر است طرح و نقش های بسیار پیچیده و سخت را با بهترین کیفیت و ظرافت کامل بدون اینکه در لبه فلز پلیسه یا موجی ایجاد کند انجام دهد. همچنین این دستگاه این امکان را به تولیدکنندگان داده است تا متریال های فلزی را از کمترین ابعاد یعنی کمتر از 1 میلی متر تا بزرگترین ابعاد و بیش از 3 متر برش دهند.

این مزیت ها سبب شد که شرکت های مختلفی در سطح کشور مثل برش لیزر شیراز از این دستگاه استفاده نمایند تا بتوانند محصولاتی باکیفیت تولید نمایند و رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.


برش لیزر شیراز در خدمت توسعه صنعت

بدون شک ورود دستگاهی این چنین قدرتمند و قوی خدمتی بزرگ در توسعه صنعت داشته است. چرا که با استفاده از این دستگاه در عرصه صنایع برش فلزات و ورق کاری نه تنها سرعت انجام عملیات ها به شدت افزایش یافت بلکه کیفیت تولید قطعات نیز بهبودی چشمگیر داشت. در کنار تمام این مزیت ها انجام برش فلزات با این دستگاه سبب شد که هزینه و قیمت تولید به صورت چشمگیری کاهش یابد. با استفاده از خدمات این دستگاه راندمان عملیات های صنعتی به صورت کاملا محسوس بالا رفت که هم باعث سودآوری بیشتر و هم پیشرفت واحدها صنعتی شد که بدون شک این معیارها هدف از واحد صنعتی به ویژه برش لیزر شیراز می باشد.

پس از تولید دستگاه برش لیزری برای اینکه سرعت عملکرد این دستگاه را افزایش دهند دستگاه های  سی ان سی و کنترل کامپیوتری روی آن نصب کردند که این تکنولوژی کمک کرد این دستگاه انواع متریال های فلزی را با قدرت بسیار زیاد برش دهد. همچنین علاوه بر درت و دقت زیاد بتواند نقشه ها و طرح های بسیار پیچیده را تحلیل و سپس برش دهد. تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه های برش لیزر شیراز همین تکنولوژی سی ان سی است.

 خدمات برش لیزر کولاک فن شیراز

برش لیزر شیراز


دستگاه های برش لیزری انواع مختلفی دارند که این انواع بر اساس نوع و جنس لیزر به کار رفته در آن به وجود آمده است. در بین این انواع یکی از بهترین و به صرفه ترین لیزرها لیزر فایبر است که در مقایسه با ایر لیزرها از مزایای بهتری برخوردار است. برش لیزر شیراز نیز به منظور تولید محصولاتی بهتر و دقیق تر از نسل چهارم تکنولوژی لیزرها یعنی لیزر فایبر بهره گرفته است. لیزر فایبر نه تنها برش فلزات را با سرعت و دقت بهتری نسبت به سایر لیزرها انجام می دهد بلکه هزینه های نهایی و خدمات لیزر را به صورت کاملا محسوسی کاهش می دهد. مراکز برش لیزر شیراز هم برای اینکه هزینه های نهایی برای مشتریان کاهش یابد از این دستگاه استفاده می نمایند.

برش لیزر شیراز می تواند با استفاده از لیزر فایبر انواع متریال های فلزی اعم از مس و برنج و آهن و استیل و ... را برش دهد. سرعت و دقت بی نظیر برش فلزات با استفاده از این دستگاه یک مسئله کاملا اثبات شده است. از دیگر مزیت های برش فلزات با استفاده از لیزر فایبر این است که می توان قدرت و توان اشعه را با ضخامت فلز کم و زیاد کرد. 


انواع برش لیزر شیراز

در واقع روش های مختلفی برای برش فلزات وجود دارد این روش ها عبارتند از:

برش لیزری گازی: یکی از رایج ترین روش های برش لیزر شیراز استفاده از لیزرهای گازی است. این لیزرها ترکیبی از گازهای هیدروژن و نیتروژن و دی اکسید کربن هستند ولی از آنجایی که عمده ترین گاز مصرفی در آن ها گاز دی اکسید کربن است به لیزرهای co2 معروف می باشند. این نوع لیزری ترکیبی از گاز co2 با لیزر است. عملکرد اینگونه لیزرها به این صورت است که ابتدا با برانگیخته کردن دی اکسید کربن می توان اشعه لیزری بسیار قوی و پایداری تولید کرد. استفاده از گاز نیتروژن در این لیزرها کمک می کند که بتوان فلزاتی چون استیل و آلومینیوم را برش داد.


برش لیزری فایبر: روش رایج و معروف دیگری که در برش لیزر شیراز مورد استفاده قرار می گیرد برش لیزری فایبر است. از مزیت های این لیزر این است که هم دوام و طول عمر بیشتری نسبت به سایر لیزرها دارد و هم می توان مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کرد. از مزیت های برش لیزر فایبر که در برش لیزر شیراز مورد استفاده قرار می گیرد می توان به سرعت چند برابر بالاتر آن نسبت به سایر لیزرها، برش فلزات بدون تغییر رنگ دادن آن ها، برش دادن فلز بدون ایجاد زائده و نچسبیدن گدازه ها به فلز، امکان کار کردن به مدت طولانی تر و حتی چند شیفت کاری و داشتن یک میز اضافه به منظور کاهش زمان آماده سازی اشاره کرد. علاوه بر این موارد، تعمیر و نگهداری لیزر فایبر نسبت به سایر لیزرها آسان تر بوده است. در صورت نیاز به تعویض قطعات لیزر فایبر باید بدانید قیمت قطعات جانبی این لیزر بسیار ارزان تر از سایر لیزرها می باشد.

خدمات برش لیزر شیراز 

مجموعه برش لیزر شیراز یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز برش فلزات در سطح کشور است که آماده ارائه انواع خدمات برش لیزری فلزات به مشتریان عزیز است. از مهم ترین خدمات برش لیزر شیراز انجام برش های انواع فلزات با ضخامت های مختلف با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های برش لیزری فلزات است. همچنین برش لیزر شیراز به منظور دسترسی ﺁسان مشتریان به این مرکز و مشاهده نمونه کارهای آن، وب سایتی راه اندازی کرده است که مشتریان به راحتی می توانند با ورود به این سایت و با ورود به بخش نمونه کارها با کارهای این مجموعه آشنا شوند و با آگاهی کامل سفارشات خود را به این مجموعه بسپارند. همچنین می توانند اطلاعات خود را در مورد قیمت برش لیزر شیراز تکمیل نمایند. 

 

از دیگر خدمات برش لیزر شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی فوق العاده: یکی از مهم ترین خدمات و افتخارات تیم برش لیزر شیراز ارائه پشتیبانی قدرتمند و فوق العاده از لحظه تحویل سفارش کار تا زمان تحویل سفارش به مشتری است. در واقع یکی از شعارهای مجموعه برش لیزر شیراز مشتری مداری است. این مجموعه مشتری مداری و رضایت مندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است و این اصل را مهم ترین خدمات خود به مشتریان می داند.
  • خدمات طراحی: یکی دیگر از خدمات مجموعه برش لیزر شیراز ارائه محصولات با طراحی های خارق العاده است. در واقع این مجموعه از کارشناسان و طراحان حرفه ای در زمینه ی برش فلزات برخوردار است که می توانند برش فلزات را بهترین و خاص ترین طرح و نقش ها در کوتاه ترین زمان انجام دهند و به مشتریان ارائه دهند. تمام تلاش کادر این مجموعه این است که بتوانند در پیاده کردن طراحی های خود از جدیدترین و به روزترین دستگاه ها و متدها و تکنولوژی ها استفاده کنند. از دیگر خدمات بازر این مجموعه پیاده کردن طرح های سفارشی است. در واقع از آنجایی که این مجموعه از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های برش استفاده می کند می تواند طرح های پیشنهادی مشتریان را دریافت کند و با استفاده از این دستگاه ها روی انواع فلزات پیاده نماید. کادر مجرب این تیم برای جلب رضایت مشتریان تمام وقت و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان گرامی است.

خدمات برش لیزر کولاک فن شیراز برش لیزر شیراز

  • مناسب ترین قیمت: از دیگر مهم ترین خدمات مجموعه برش لیزر شیراز ارائه پروژه ها و سفارشات با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب است. در واقع تحویل پروژه ها به صورت تخصصی و مطلوب از مهم ترین اولویت های این مجموعه است. همان طور که می دانید قیمت محصولات نهایی برش فلزات بسته به پارامترهای مختلفی تعیین می شود در نتیجه قیمت نهایی آن بر حسب المان هایی که بر روی آن به کار رفته است تعیین می شود. در این راستا از آنجایی که مشتری مداری و رضایت مندی مشتری از مهم ترین شعارها و اهداف این مجموعه است لذا تمام تلاش خود را به کار گرفته است که محصولات نهایی را بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب به مشتریان ارائه دهد.
  • سرعت در انجام کار: از دیگر خدمات این مجموعه سرعت بسیار بالا در تحویل سفارشات به مشتریان است که همین ویژگی سبب متمایز شدن این مجموعه با سایر مجموعه های مشابه شده است. در واقع از دیگر اولویت های این مجموعه احترام گذاشتن به وقت و زمان مشتریان است به همین دلیل تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا تحویل پروژه را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهند و به دست مشتریان برسانند. از این رو می توان گفت خوش قولی از دیگر شاخصه های مجموعه برش لیزر شیراز است. لذا اگر می خواهید سفارشات خود را به این مجموعه بسپارید نگران زمان تحویل آن نباشید.
ظرفیت بالای تولید: از دیگر شاخصه ها و خدمات این مجموعه حرفه ای به کارگیری کادری مجرب و کارشناسان و متخصصان در کنار جدیدترین دستگاه ها در حوزه برش لیزر است. در واقع این تیم با کنار هم قرار دادن علم و نوآوری در این حوزه تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد و با این ترکیب آسودگی خاطر را به مشتریان خود هدیه دهد. این مجموعه با داشتن جدیدترین دستگاه های برش لیزری می تواند حجم انبوهی از سفارشات را تحویل بگیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان تحویل دهد. پس نگران تیراژ بالای پروژه های خود نباشید.

  • مکان مورد استفاده این محصول : در تمامی مکان ها

  • واتساپ