شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

برش لیزر ، حک ، خم کاری

کولاک فن » محصولات ما » برش لیزر ، حک ، خم کاری » خدمات برش لیزر سوریان
خدمات برش لیزر سوریان
مجموعه برش لیزر سوریان برای اینکه سرعت و دقت عملکرد مجموعه خود را افزایش دهد همچنین برای افزایش رضایت مشتریان از نسل چهارم دستگاه های برش لیزری برای برش متریال های خود استفاده می کند. لازم به ذکر است بدانید سرعت دستگاه فایبر با توجه به ضخامت و جنس متریال کم یا زیاد می شود.

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با خدمات برش لیزر سوریان است. در گذشته برای برش فلزات و تولید محصولاتی چون درب و پنجره و نرده و حفاظ های فلزی از دستگاه های نتی و دسته مثل سمباده و فرز استفاده می شد که این دستگاه ها هم زمان بر بودند و هم هزینه بر. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی نسل جدیدی از دستگاه های برش فلزات به نام برش لیزری ساخته و به بازار عرضه شد که نه تنها سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود بلکه دقت و کیفیت بسیار بالایی در حین برش فلزات دارد.

از مزیت های برش فلزات با استفاده از دستگاه برش لیزری یا همان دستگاه cnc این است که تولیدکنندگان می توانند پیچیده ترین طرح ها و نقش ها را روی فلز با ظرفیت کامل پیاده کنند. از آن جهت به دستگاه برش لیزری فلزات دستگاه cnc هم گفته می شود که تولیدکنندگان این دستگاه برای بهبود عملکرد آن، کنترل کامپیوتری و دستگاه های cnc را روی آن نصب کنند. از این رو به این نوع دستگاه های برش لیزری دستگاه cnc هم گفته می شود. بدون شک به دلیل مزایای منحصربه فرد دستگاه برش لیزری است که امروزه کارگاه ها و شرکت های مختلفی که در زمینه برشکاری و تولید انواع درب و پنجره و حفاظ و نرده های فلزی و همچنین درب پارکینگ و وسایل دکوراتیو نمای داخلی و خارجی منازل و ساختمان ها مشغول هستند از این دستگاه استفاده می کنند.

یک از معتبرترین و بهترین شرکت هایی که در این عرصه مشغول به فعالیت است مجموعه برش لیزر سوریان است. این مسئله سبب شد که ما موضوع این مطلب خود را به مجموعه برش لیزر سوریان اختصاص دهیم و برای معرفی بهتر این مجموعه به بررسی خدمات برش لیزر سوریان بپردازیم. حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در مورد مجموعه و خدمات برش لیزر سوریان افزایش دهید می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

آشنایی با دستگاه برش لیزری در مجموعه برش لیزر سوریان

دستگاه برش لیزری یکی از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های برش فلزات است که امروزه در مجموعه برش لیزر سوریان مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از استفاده ی این دستگاه پیشرفته کاهش هزینه محصولات نهایی در کنار تولید محصولاتی باکیفیت است. در واقع دستگاه های برش لیزری فلزات انواع مختلفی دارند اما همه آن ها اشعه ی لیزری تولید می کنند که در واقع باریکه ای از نور است که قدرت بسیار زیادی دارد. این باریکه ی نور برای برش فلزات تمام انرژی خود را روی یک نقطه متمرکز می کند. با تولید چنین اشعه ی قدرتمندی می توان انواع فلزات با هر ضخامت را برش داد. برای برش فلزات کافی این باریکه نور را روی قسمتی که مد نظر است تاباند تا آن قسمت ذوب شده و برش داده شود.

تولید چنین پرتو قدرتمندی سبب شد که دستگاه برش لیزری فلزات به عنوان یکی از قدرتمند ترین در صنایع مختلف شناخته شود که می تواند ظریف ترین برش های فلزی را انجام دهد. چنین ویژگی سبب محبوبیت و کاربرد وسیع این دستگاه در صنایع مختلف به ویژه صنایع حساسی همچون هوافضا و پزشکی و شیمی و صنایع نظامی و خودروسازی شود.  از مزایای این دستگاه کنترل کامپیوتری آن است که سبب شده این دستگاه به یک دستگاه تمام اتوماتیک تبدیل شود و نیاز نیروی انسانی برای کار با این دستگاه به شدت کاهش یابد. حتی می توان پیچیده ترین طرح ها را به سیستم کامپیوتری این دستگاه ارسال کرد و دستگاه به راحتی طرح مورد نظر را روی متریال های مختلف پیدا می کند. لازم به ذکر است بدانید قدرت اشعه دستگاه برش لیزری بسته به سختی فلزات متفاوت است و معمولا با توجه به سختی تنظیم می شود.


برش لیزر سوریانبرش لیزر سوریان


انواع دستگاه برش لیزر سوریان

همان طور که اشاره نمودیم دستگاه های برش لیزری مدل های مختلفی دارند که تقسیم بندی این دستگاه بر اساس نوع و جنس اشعه لیزر می باشد. عموما دستگاه های برش لیزری بر اساس جنس لیزر شامل لیزرهای جامد، لیزرهای گازی، رادیواکتیو و لیزر شیمیایی می باشد. که در بین این انواع لیزرهای جامد و گازی پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع لیزر بشمار می روند. یکی از رایج ترین لیزرهای گازی که در صنایع مختلف به وفور استفاده می شود لیزر co2 است که ترکیبی از سه گاز نیتروژن و هیدروژن و دی اکسید کربن می باشد. از آنجایی که بیشترین گاز مصرف شده در این لیزرها گاز دی اکسید کربن است به همین دلیل به آن لیزر co2 می گویند. از آنجایی که قدرت این لیزر بسیار بالا است لذا از آن برای برش های لیزری استفاده می شود و یکی از لیزرهایی است که مجموعه برش لیزر سوریان برای تولید محصولات باکیفیت خود از آن استفاده می کند.

دیگر دستگاه برش لیزری که بسیار قوی و پرکاربرد است لیزر فایبر است که مجموعه برش لیزر سوریان از این لیزر قدرتمند نیز به منظور تولید محصولاتی تمیز و باکیفیت بهره می گیرد. از قابلیت های شگفت انگیز این دستگاه این است که می تواند حکاکی های بسیار ظریف و برش فلزات سنگین را انجام دهد. از دیگر قابلیت های دستگاه لیزر فایبر این است که به هیچ وجه با سطح فلز تماسی ندارد و عملیات برش خود را از فاصله چند سانتی متری انجام می دهد این قابلیت سبب می شود لبه های برش خورده فلز موج دار نشود همچنین خود فلز دارای خط و خش و له شدگی نشود. 

در مجموعه برش لیزر سوریان از هر دو مدل لیزر فایبر مارکینگ و لیزر فایبر قوی استفاده می شود. که با بهره گیری از دستگاه ها می توان طیف وسیعی از فلزات را برش داد. عموما از دستگاه لیزر فایبر قوی برای برش فلزات سنگین و سختی که در صنایعی چون هوافضا و برش های لوله و ورق های فلزی مورد نیاز است استفاده می شود. از دیگر قابلیت های این دستگاه این است که می توان قدرت اشعه لیزر و ظرافت آن را تنظیم کرد.


برش لیزر سوریانبرش لیزر سوریان


محاسبه قیمت برش لیزر سوریان

مجموعه برش لیزر سوریان که فعالیت خود را از سال 1398 در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آغاز کرده است توانسته با ادغام مجهزترین و جدیدترین دستگاه برش لیزری فلزات در کنار کارشناسان حرفه ای توانسته به تولید محصولاتی باکیفیت در زمینه های صنعتی و برش و خمکاری ورقه های فلزی و ... بپردازد. مجموعه برش لیزر سوریان به منظور رفاه حال مشتریان وب سایتی راه اندازی کرده است تا دسترسی مشتریان به این شرکت آسان تر شود و بهتر بتوانند از خدمات مجموعه برش لیزر سوریان بهره ببرند.

در رابطه با محاسبه قیمت برش لیزر سوریان باید ذکر کرد که طبیعتا پارامترها و فاکتورهای مختلفی برای تعیین قیمت وجود دارد که از مهم ترین این پارامترها می توان به ضخامت ورق های فلزی، حجم ورق های برش خورده یا همان تیراژ، شکل هندسی قطعات فلزی، جنس ورقه های فلزی و ضخامت آنها اشاره کرد. علاوه بر این پارامترها جنس گازی که برای برش فلزات مورد استفاده قرار می گیرد هم بر قیمت برش لیزر سوریان تاثیرگذار است. 

از مزایای مجموعه برش لیزر سوریان می توان به کاهش قیمت برش لیزر در صورت سفارش برش ها در تیراژ بالا اشاره کرد به این صورت که هر چه تعداد برش های قطعات در تیراژ بالاتری باشد قیمت خدمات برش لیزر کاهش می یابد. از دیگر فاکتورهایی که بر قیمت برش لیزر سوریان تاثیر می گذارد جنس قطعات است.

نمونه کارهای برش لیزر سوریان

یکی از دلایل راه اندازی وب سایت مجموعه سوریان این است که مشتریان بتوانند به راحتی با نمونه های کارهای این مجموعه آشنا شوند. اگر شما نیز سر و کارتان با برش و خمکاری فلزات است و می خواهید با نمونه کارهای مجموعه برش لیزر سوریان آشنا شوید کافی است سری به وب سایت این مجموعه بزنید و در بخش نمونه کارها انواع برش های لیزری فلزات اعم از برش لیزر استیل، آلومینیوم، آهن و مس و برنج را مشاهده نمایید.


سرعت و دقت بی نظیر در برش لیزر سوریان

همان طور که اشاره نمودیم سرعت و دقت از مهم ترین و انکارناپذیر ترین ویژگی های دستگاه های برش لیزری است و این ویژگی ها برای این دستگاه ثابت شده است. خصوصا این که با ورود نسل چهارم این دستگاه ها یعنی دستگاه لیزر فایبر این سرعت و دقت به حد اعلای خود رسیده است و کاملا می توان تفاوت این دستگاه را با نسل های قبلی احساس کرد. مجموعه برش لیزر سوریان برای اینکه سرعت و دقت عملکرد مجموعه خود را افزایش دهد همچنین برای افزایش رضایت مشتریان از نسل چهارم دستگاه های برش لیزری برای برش متریال های خود استفاده می کند. لازم به ذکر است بدانید سرعت دستگاه فایبر با توجه به ضخامت و جنس متریال کم یا زیاد می شود. 

شایان ذکر است که ورود چنین دستگاه های به صنایع مختلف سبب کاهش چشمگیر قیمت ها شده است. استفاده از این دستگاه های جدید نه تنها سبب صرفه جویی در هزینه های ساخت قالب می شوند بلکه سرعت و دقت و کیفیت محصولات مجموعه ها را افزایش می دهند. این مسائل سبب شد که استفاده از دستگاه بی نظیر برش لیزری در صنایع تولید به جزئی اجباری تبدیل شود.


برش لیزر سوریان به زبان ساده

به طور کلی برش لیزری یک فناوری فوق پیشرفته است که در آن با بهره گیری از اشعه لیزر می تون انواع متریال های فلزی و غیر فلزی اعم از آهن و استیل و آلومینیوم و مس و برنج و چوب و کاغذ و پارچه را برش داد. فرایند برش لیزر سوریان به این صورت است که طرح و ایده شما ابتدا بر روی سیستم عامل دستگاه لیزری بارگذاری می شود سپس از آنجایی که این دستگاه یک دستگاه کامپیوتری و اتوماتیک است می تواند به وسیله نرم افزارهای داخلی که دارد این طرح و ایده را بر روی فلز مورد نظر پیاده کند. 


برش لیزر سوریانبرش لیزر سوریان


از مهم ترین قابلیت های این دستگاه این است که به مشتریان این امکان را می دهد که طرح های دلخواه و سفارشی خود را به تولیدکنندگان پیشنهاد دهند و تولیدکنندگان نیز این طرح ها را با استفاده از برش لیزری روی فلز طراحی کنند. در واقع به دلیل اینکه دستگاه برش لیزری یک دستگاه دو بعدی است لذا آماده سازی فایل های طراحی برای این دستگاه بسیار آسان است. طراحی کردن نمایی از قطعه برای این کار کافی است پس از این کار می توان آن را به یک سرویس برش آنلاین ارسال کرد. لازم به ذکر است بدانید نرم افزارها و ابزارهایی که به این منظور وجود دارند بسیار متنوع می باشند. 


طرز کار دستگاه برش لیزر سوریان


طرز کار دستگاه برش لیزر سوریان به اختصار عبارتند از:

تولید اشعه لیزر: طبیعتا برای برش لیزری ابتدا باید اشعه لیزر را تولید کرد. عموما این کار با برانگیخته کردن اتم هایی که در فضای بسته قرار دارند صورت می گیرد. 

انتقال اشعه به لنز دستگاه: پس از تولید اشعه باید ان را به لنز انتقال داد که این کار از طریق هد یا همان سر دستگاه انجام می گیرد. 

متمرکز کردن اشعه لیزر بر روی نقطه مورد نظر: پس از انتقال اشعه به لنز دستگاه، این لنز دستگاه است که سبب متمرکز شدن اشعه می شود. که با این کار اشعه ای باریک با قدرت زیاد از دستگاه خارج می شود.

پاک سازی و صیقلی کردن سطح برش خورده: در نهایت وقتی اشعه لیزر تولید شد و بر روی نقطه مورد نظر قرار گرفت باعث ذوب شدن آن بخش و برش دادن فلز می شود. این فرآیند سبب ایجاد براده ها و مواد اضافی و زائدی روی سطح فلز می شود که این مواد زائد با استفاده از گازی که به همراه لیزر خارج می شود تمیز می شود. با این کار سطح فلز کاملا صاف و صیقلی می شود. 


خدمات برش لیزر سوریان

بدون شک مجموعه برش لیزر سوریان به منظور ارتقای صنعت شیراز وارد این عرصه شد. این مجموعه با به کارگیری جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های برش لیزری، مهندسی در صنعت را به اوج خود رسانید. چرا که با بهره گیری از این دستگاه می تواند دقیق ترین و پیچیده ترین طرح ها را با جزئیات کامل در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت و ظرافت بسیار بالا و فقط با چند کلیک ساده روی دستگاه لیزر بر روی انواع متریال ها پیاده کند. دستگاه های لیزری به کار رفته در این مجموعه از قوی ترین دستگاه هایی است که در شیراز مورد استفاده قرار می گیرد. 

  • مکان مورد استفاده این محصول : در تمامی مکان ها

  • واتساپ