شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

برش لیزر ، حک ، خم کاری

کولاک فن » محصولات ما » برش لیزر ، حک ، خم کاری » درب پارکینگ لیزری سوریان
درب پارکینگ لیزری سوریان
مدل ها و طرح های بسیار متنوعی در بازار موجود می باشد. از مهم ترین ویژگی های درب پارکینگ لیزری این است که تولیدکنندگان به مدد وجود دستگاه برش لیزری می توانند این درب ها را با جنس های مختلفی تولید و به بازار عرضه کنند. این درب ها از طول عمر و استحکام و دوام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف برخوردار هستند.

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با ویژگی ها و مزایای درب پارکینگ لیزری است. همان طور که می دانید درب ها از گذشته تاکنون یکی از مهم ترین بخش های ساختمان بشمار می روند. چون هم امنیت ساختمان و آپارتمان ها را تامین می کنند و هم بر زیبایی ظاهری ساختمان ها بسیار تاثیرگذار هستند. از این رو کاربران در زمان انتخاب این محصول بسیار حساس هستند. وسواس کاربران در این زمینه سبب شد که درب ها در طول سالیان متمادی با تغییرات زیادی روبه رو شوند تا به درب های امروزی تبدیل شوند.


یکی از جدیدترین و بروزترین درب های که امروزه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است درب های لیزری هستند. در واقع درب های لیزری درب هایی هستند که به کمک تکنولوژی به روز دستگاه برش لیزری برش خورده و ساخته می شوند. همان طور که می دانید در گذشته در ها به روش سنتی و دستی و با استفاده از دستگاه هایی چون فرزو سنباده ساخته و پرداخته می شدند. که این روش هم زمان بر و هم هزینه بر بود. اما با اختراع دستگاه فوق پیشرفته ای به نام دستگاه برش لیزری دیگر استفاده از روش های سنتی از بین رفت. دستگاه برش لیزری دستگاهی با سرعت و دقت بسیار بالا است که می تواند انواع فلزات را با ضخامت های مختلف با سرعت و دقت و کیفیت بسیار بالایی برش دهد.


درب پارکینگ لیزری سوریاندرب پارکینگ لیزری


یکی از جدیدترین محصولاتی که امروزه به کمک این دستگاه ساخته و پرداخته می شود درب پارکینگ لیزری است. از آنجایی که امروزه امنیت ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است ما نیز موضوع این مطلب خود را به درب پارکینگ لیزری اختصاص دادی تا شما را بیشتر با ویژگی های درب پارکینگ لیزری ﺁشنا کنیم. حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در مورد درب پارکینگ لیزری افزایش دهید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.


درب پارکینگ لیزری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

درب پارکینگ لیزری یکی از جدیدترین و مدرن ترین محصولات ساختمانی است که امروزه این درب ها در مدل ها و طرح های بسیار متنوعی در بازار موجود می باشد. از مهم ترین ویژگی های درب پارکینگ لیزری این است که تولیدکنندگان به مدد وجود دستگاه برش لیزری می توانند این درب ها را با جنس های مختلفی تولید و به بازار عرضه کنند. از این رو به دلیل اینکه این درب ها از جنس های مختفی ساخته می شوند در نتیجه مواد اولیه انواع درب پارکینگ لیزری با هم متفاوت است لذا قیمت درب پارکینگ لیزری نیز بسته به این عامل متفاوت است. از دیگر عواملی که بر قیمت درب پارکینگ لیزری تاثیر می گذارد می توان به ابعاد و اندازه و نوع کاربری این درب ها اشاره کرد. در واقع انواع درب های پارکینگ لیزری بسته به اینکه چه نوع کاربری و ابعاد و اندازه ای دارند دارای قیمت های مختلفی هستند. 

در حال حاضر درب های پارکینگ لیزری و درب های حیاط دارای تنوع و طرح های بسیار گسترده ای هستند که مشتریان بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانند درب مورد نظر خود را انتخاب کنند. همان طور که می دانید مقوله انتخاب و خرید درب های پارکینگ لیزری کاملا سلیقه ای است و کاربران بر اساس سلیقه  خود درب مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کنند. از این رو در این عرصه و در بازار فروش درب پارکینگ لیزری مطمئنا شرکت و تولیدکننده ای موفق است که بتواند درب هایی سازگار با سلایق مشتریان و بر اساس نیاز آن ها تولید کند. 


درب پارکینگ لیزری سوریاندرب پارکینگ لیزری


ویژگی ها و مزایای درب پارکینگ لیزری

همان طور که می دانید از مهم ترین المان های هر ساختمانی درب ساختمان است چرا که اولین چیزی در نمای ساختمان است که بینندگان آن را مشاهده می کنند. از این رو طرح و مدل و رنگ درب ها بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این درب ها باید امنیت فضای داخلی را تامین کنند. از این رو درب های فلزی پارکینگ یکی از بهترین گزینه ها برای تامین امنیت و زیبایی ساختمان ها هستند. درب های پارکینگ فلزی در حیاط ها و پارکینگ های مجتمع های مسکونی و اداری نصب می شوند. 


از مهم ترین ویژگی ها و مزایای درب پارکینگ لیزری این است که از طول عمر و استحکام و دوام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف برخوردار است. از این رو علاوه بر حفظ زیبایی نمای بیرونی ساختمان می تواند امنیت ساختمان را هم تامین کند. از دیگر ویژگی های درب پارکینگ لیزری این است که با فناوری مدرن و جدید لیزری ساخته و پرداخته می شود که این فناوری کاملا سازگار با معماری های جدید و امروزی است. استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت از دیگر ویژگی های درب پارکینگ لیزری است که هدف تولیدکنندگان از این کار، جلب نظر و انتظارات مشتریان است.


از دیگر مزایای درب پارکینگ لیزری امکان سفارشی ساختن این درب ها است. در واقع مشتریان می توانند طرح های مورد نظر خود را به تولیدکنندگان پیشنهاد دهند و تولیدکنندگان به راحتی و با دستگاه برش لیزری این درب ها را طراحی و بسازند. این مزیت سبب می شود که درب های پارکینگ بسیار متنوع و مطابق با سلایق مشتریان به صورت سفارشی ساخته شود. 

در واقع با معرفی درب های پارکینگ با برش لیزری در سال های اخیر سبب شد که این درب ها به پرفروش ترین درب ها تبدیل شوند و تقریبا جایگزین سایر درب های پارکینگ با جنس های دیگر شوند. بدون اغراق می توان گفت که درب های فلزی با برش لیزری نسل جدیدی از درب های فلزی هستند که با ورودشان به این عرصه تحولی شگفت انگیز در دنیای درب و پنجره ساختمانی ایجاد کردند. 


درب پارکینگ لیزری سوریاندرب پارکینگ لیزری


دستگاه های برش لیزری بسیار دقیق و باکیفیت هستند و تولیدکنندگان این دستگاه برای اینکه بر سرعت عملکرد این دستگاه بیافزاند سیستم کنترل این دستگاه را کامپیوتری کردند و همچنین دستگاه های cnc روی آن نصب کردند. به همین دلیل این درب ها به درب هایcnc هم معروف هستند.


فناوری برش درب پارکینگ لیزری چگونه است؟

برای تولید درب پارکینگ لیزری که توسط تکنولوژی لیزر cnc برش داده می شود به ورق های فولادی نیاز است. این ورقه ها باید دارای ضخامت های مشخص باشند. همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم از مهم ترین قابلیت های این فناوری این است که می تواند انواع متریال ها را با ضخامت های مختلف برش دهد. عموما برای ساخت درب پارکینگ لیزری به ورق هایی با قطر 3 الی 4 میلی متر نیاز است البته بسته به توان دستگاه این ضخامت ها می تواند متفاوت باشد. این دستگاه می تواند اشعه لیزری بسیار قوی تولید کند که برای برش باید این اشعه روی صفحه و نقطه ی مورد نظر متمرکز شود.


برای ساخت درب های پارکینگ فلزی نیز این اشعه روی صفحات فولادی متمرکز می شود و بر اساس طرح مورد برش داده می شود. از مزیت های این دستگاه کامپیوتری این است که می تواند طرح مورد نظر را به دستگاه ارسال کرد و به راحتی طرح مورد نظر را روی صفحات پیاده کرد. همین مزیت سبب می شود که طرح ها و مدل هایی که روی صفحه های فولادی پیاده می شوند بسیار متنوع باشند. حتی تولیدکننده با کمی خلاقیت بتواند طرح های حیرت انگیزی بر روی صفحات ایجاد کند. همین طرح های متنوع و جذاب درب پارکینگ لیزری سبب می شود که نمای ساختمان ها زیباتر و متفاوت تر شوند.


دلایل خرید درب پارکینگ لیزری

طبیعتا یکی از مهم ترین عوامل که مشتریان را به خرید درب پارکینگ لیزری ترغیب می کند استحکام بسیار بالای این درب ها است که امنیت ساختمانشان را تامین می کند. در واقع امنیت و استحکام درب های فلزی لیزری به قدری بالا است که تنها از این درب ها برای پارکینگ ها استفاده می شود بلکه از ﺁن ها برای ورودی باغ ها و حیاط ها و سازمان ها و ادارات و ورودی ساختمان ها استفاده می شود. در واقع نصب یک درب پارکینگ فلزی با برش لیزری چه ساده و چه غیر ساده می تواند به نحو مطلوبی امنیت ساختمان ها را تامین کند. در واقع مدل های متنوع این درب ها صرفا برای زیباتر شدن ساختمان ها است.

امروزه مشتریان به دلایل مختلفی علاوه بر امنیت ساختمان علاقه مند به خرید این درب ها هستند که از مهم ترین این دلایل عبارتند از:


درب پارکینگ لیزری سوریاندرب پارکینگ لیزری

  • جلوگیری کردن از ورود افراد غریبه: یکی از مهم ترین مزایای نصب درب پارکینگ لیزری کنترل ورود و خروج ساکنین ساختمان و سایر افراد است. در واقع با نصب این درب ها اهالی ساختمان مطمئن هستند که افراد متفرقه نمی توانند وارد ساختمان شوند. همچنین این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که تنها افرادی که به محوطه ساختمان دسترسی دارند و عضو ساختمان هستند از آن عبور کنند. به عبارت دیگر با نصب صفحه کنترل روی این درب ها و اتوماتیک کردن آن و دسترسی افراد به این کدهای کنترل می توان امنیت ساختمان را چندین برابر کرد.
  • تامین امنیت بیشتر: مطمئنا وقتی صحبت از افزایش امنیت ساختمان ها می شود بهترین گزینه ای که به ذهن فروشندگان می رسد درب پارکینگ لیزری فلزی است. این درب ها از ورق های فولاد یکپارچه تولید شده اند که از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. ایجاد امنیت این درب ها کاملا واضح است چرا که این درب ها کاملا می توانند از ورود سارقین به ساختمان جلوگیری کنند. چرا که سارقین نه می توانند این درب ها را بشکنند و نه می توانند به ﺁن نفوذ کنند چون سر و صدای زیادی تولید می شود. به همین دلیل است که می گویند استحکام و امنیت و دوام درب های فلزی لیزری از درب های چوبی بیشتر است.
  • باز و بسته شدن ﺁسان: از دیگر مزایای نصب درب پارکینگ لیزری این است که می توان به راحتی این درب ها را باز و بسته کرد. امروزه برای سهولت رفت و آمد این درب ها را به صورت اتوماتیک عرضه می کنند تا با استفاده از ریموت کنترل و فقط با فشار یک دکمه بتوان درب را باز و بسته کرد.

درب پارکینگ لیزری سوریاندرب پارکینگ لیزری


  • افزایش ارزش ملک: مطمئنا اگر هر ساختمانی دارای یک درب مستحکم و با طول عمر بالا باشد ارزش آن ملک بیشتر است. در واقع درب پارکینگ لیزری نه تنها موجب افزایش امنیت ساختمان ها از هر جهت می شود بلکه سبب می شود ارزش ملک مورد نظر در زمان فروش بسیار زیاد شود. بنابراین می توان گفت که صرف اندکی هزینه و نصب درب پارکینگ لیزری در واقع یک سرمایه گذاری بلند مدت برای کاربران است. این مزیت خصوصا برای افرادی که قصد فروش ملک خود را دارند بسیار حائز اهمیت است. از این رو در پروژه های ساختمانی که از اینگونه درب ها استفاده می شود هم ارزش ساختمان بیشتر می شود و هم به دلیل امنیت و زیبایی ساختمان خریداران و مشتریان بیشتری را جذب می کنند. علاوه بر این درب ها به دلیل دوام و ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی که دارند می توانند تا 20 سال هم بدون هیچ تغییری باشند. از مهم ترین ویژگی های درب پارکینگ لیزری این است که می تواند انواع شرایط آب و هوایی را بدون تعمیر کردن تحمل کند. دلیل این امر این است که رنگ آمیزی این نوع درب ها به صورت کوره ای استاتیک است که سبب می شود این درب ها نیازی به رنگ آمیزی نداشته باشند.
  • زیبایی ظاهری: طبیعتا زیبایی ساختمان برای همه افراد مهم است. امروزه افراد نه تنها می خواهند ساختمان هایشان ایمن باشند بلکه تمایل دارند زیبایی و نمای ساختمانشان منحصربه فرد باشد که ورود درب های فلزی لیزری این امکان را برای مشتریان فراهم کرد که در درب منازلشان در کنار امنیت از زیبایی های چشم نوازی هم برخوردار باشد. همان طور که اشاره نمودیم از مهم ترین قابلیت های درب های فلزی پارکینگ این است که می تواند انواع طرح ها را روی آن ها پیاده کرد و همین مسئله سبب تولید درب پارکینگ لیزری با انواع طرح های جذاب شده است. از این رو امروزه نصب درب پارکینگ لیزری با انواع طرح ها و رنگ های متنوع سبب زیبایی دو چندان ساختمان ها شده است به گونه ای که این زیبایی حتی از فاصله ی دور هم قابل مشاهده است. 

 

این دلایل و مزایای درب پارکینگ لیزری سبب شد که امروزه اکثر مشتریان به دنبال این درب ها باشند. به گونه ای که امروزه اکثر درب های پارکینگ از ترکیب پروفیل با ورق های فولادی برش خورده CNC ساخته می شوند.


  • مکان مورد استفاده این محصول : در تمامی مکان ها

  • واتساپ