شهرک صنعتی بزرگ شیراز-بلوار دانشجو۳- هلدینگ کولاک فن

کانال اسپیرال

کولاک فن » محصولات ما » کانال اسپیرال » کانال های اسپیرال
کانال های اسپیرال
امروزه کانال اسپیرال ( لوله اسپيرال ) يا همان کانال گرد ، به دلیل استحکام و دوام بالا و جلوگیری از هدررفتن انرژی شدیدا مورد استقبال طراحان ساختمانی و مهندسان قرار گرفته است.
این محصول به دلیل نصب آسان، قیمت مناسب و ظاهری مدرن، در بسیاری از مکان‌ها همچون رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، مراکز تولیدی و صنعتی و... بکار گرفته می‌شود. کانال‌های اسپیرال، به منظور تهویه‌ی مطبوع با استفاده از ماشین‌الات و تجهیزات نوین به صورت عمده و دقیق تولید می‌شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. یکی دیگر از فاکتورهای کانال اسپیرال، کاهش زمان و هزینه در زمان نصب است که سبب مقرون‌ به‌ صرفه‌تر شدن این محصول می‌شود.

به ‌جرات می ‌توان گفت که کانال اسپیرال کولاک فن در بین انواع کانال ‌های با مقطع گرد، جزو پرکاربردترین ‌ها است. این کانال‌ ها جنس‌ های مختلف داشته و در انواع قطرهای متنوع ساخته و عرضه می‌ شوند. قطر این کانال‌ ها معمولاً از 100 تا 2500 میلیمتر متغیر بوده و طول کانال اسپیرال گالوانیزه از ۵/۰ تا ۶ متر است، ولی معمولاً طبق استاندارد 3 متر تولید می‌ شود. سطح داخلی این کانال‌ ها صاف بوده، بنابراین اصطکاک و به ‌تبع آن میزان تلفات اصطکاکی کاهش می‌ یابد اما سطح خارجی کانال ‌ها دارای خطوط اتصال برجسته (دنده‌ دار) است. این محصولات برای عبور دادن جریان هوا در مکان ‌های مختلف استفاده می ‌شوند.

 • مکان مورد استفاده این محصول : در رستوران ها_فست فود_بیمارستان_سالن ورزشی

 • تصاویر دیگر این محصول :

 • پست های محبوب

  کانال های اسپیرال

  کانال های اسپیرال

  9 مرداد 1401, 15:18

  کانال اسپیرال

  کانال اسپیرال

  27 بهمن 1397, 21:47

  واتساپ