پروژه هود صنعتی و کانال اسپیرال عسلویه

slide-79d99be
نام پروژه:

پروژه هود صنعتی و کانال اسپیرال عسلویه

شرح پروژه:

پروژه هود صنعتی طرح ایتالیایی، کانال اسپیرال و فن سانتریفیوژ آبان و آذر 1401، فن سانتریفیوژ طرح آلمان با 3kw و 1420rpmو هود صنعتی استیل واقع در بندر عسلویه

کانال اسپیرال، کانال هایی متشکل از ورق استیل، گالوانیزه، آلومینیوم و مس می باشد که به صورت مارپیچ بر روی یکدیگر قرار گرفته اند. این کانال ها اکثر دارای سطح مقطع گرد می باشند. در کانال اسپیرال که با ورق گالوانیزه پوشش داده شده است. ورق گالوانیزه باعث مقاومت و استحکام کانال در برابر عوامل محیطی مانند فشار، فرسایش و… می گردد. وظیفه کانال اسپیرال در تاسیسات صنعتی و ساختمانی انتقال هوای سرد یا گرم تازه به داخل محیط ساختمان و تخلیه هوای راکد به محیط بیرون از ساختمان است. کانال اسپیرال با ورق استیل به دلیل خاصیت انتی باکتریال مناسب محیط های بهداشتی و ضدعفونی نیز می باشد. کانال اسپیرال در صنعت تهویه مطبوع کاربرد چشمگیری داشته است و جز سریعترین و مقرون بصرفه ترین نوع کانال های فلزی در این زمینه می باشد.حتی در داکت های تهویه مطبوع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

هود صنعتی یکی از ضروریترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی محسوب می شود. هود صنعتی متشکل از ورق استیل با ایجاد مکش جهت تخلیه دود، گاز و بوی نامطبوع حاصل از پخت و پز بکار می رود. هود صنعتی در آشپزخانه صنعتی امری لازم و ضروری است.در تجهیز کردن هود صنعتی از فن های صنعتی مکنده در فضای بیرون و یا دهانه و بدنه اصلی هود قرار می گیرد. در قسمت بالای تجهیزات پخت و پز نصب می شود.هود صنعتی در آشپزخانه هتل ها، رستورن ها، فست فودی، کترینگ و دیگر صنایع غذایی بکار می رود.